Kripto Para Haberleri

Fatih Özer’in Yeni Görüntüleri Basına Sızdı

Binlerce insanı mağdur ederek yurt dışına kaçan Thodex kurucusu Fatih Özer’in yeni görüntüleri ortaya çıktı. Havalimanında aracını valeye teslim ettikten sonra sırt çantası ile kaçan Özer, rahat tavırları ile de dikkat çekti. Anadolu Ajansına ait görüntülerde Özer’in ne kadar rahat ve sakin olduğu ise gözlerden kaçmadı.

20 Nisan Salı günü saat 17.15 sularında 34 DFC 567 plakalı araç havalimanına gelen Özer, işlemlerini tamamladıktan sonra kaçışını gerçekleştirdi. Siyah bir otomobil ile havalimanına giriş yapan Özer, aracını valeye teslim ederek 3 numaralı kapıya geliyor ve görüntüler bu anlarda daha da netleşiyor.

19:25 sularında ise C4 uçuş kapısından işlemlerini yaparak dış hatlar yolculuğu için adım attığını görebiliyoruz. Özer’in bugüne kadar çıkan en net görüntüleri diyebiliriz ve az önce de ifade ettiğimiz gibi rahat tavırları da bu işi ne denli profesyonel bir şekilde tasarladığını gözler önüne seriyor.

Thodex Soruşturmasında Son Durum!

Thodex

Yakın zamanda haberini yapmıştık ve Fatih Özer’in yengesi Zuhal Özer’in de tutuklandığını ifade etmiştik. Operasyon hız kesmeden devam ediyor ve gelişmeler var olduğu sürece yine bu platformda siz değerli okurlarımız ile de paylaşmaya devam edeceğiz. Thodex vurgunu, ülke kripto tarihinin en büyük dolandırıcılık olaylarından bir tanesi olarak kayıtlara geçti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Robert Kiyosaki: Bitcoin, ABD Dolarının yerini alıyor

Özer, an itibarıyla Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da ve mafya korumasında olduğunu da bir kez daha ifade etmek gerekiyor. Planları şimdilik tıkır tıkır işliyor ancak süreci yakından takip eden emniyet güçlerimizin kısa süre içerisinde sonuç elde edeceğine olan inancımız ise tam.

Son olarak 280.000 Dolarlık yatırım yapan ve bu parayı kaybeden bir mağdur gündeme geldi ve Özer dosyası bir kez daha hareketlilik kazandı. Thodex, 391.000 aktif üyesi ile en büyük kripto para piyasalarından bir tanesi idi ve ne yazık ki olumsuz bir haber ile gündeme geldi. Hali hazırda çok sayıda mağdur olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Gelişmeleri takip etmeye devam edecek ve sizinle de paylaşacağız.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu