Felix Feng: Ethereum’un başarısının arkasında teknoloji yatıyor

1 Dakikada Okunabilir


SetProtocol’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Felix Feng, kısa süre önce kripto para birimi projelerinin, Tezos ve Tron Vakfı gibi oyuncuların blok zinciri konusunda Ethereum’u seçmesinin arkasında nedenler olduğunu açıkladı ve bu nedenlerin son derece önemli oldukları açıklamasını yaptı.

SetProtocol’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Felix Feng, sektörde blok zinciri hakkında yapılması gereken ve gelecekte endişe sebebi olan birçok farklı konu olduğunu ve bu konular arasında kararsız kalmanın en büyük konu olduğunu açıkladı. Kripto paralar konusuna da değinen ünlü ismin bu konuda yaptığı her bir açıklamanın ayrı bir değeri olduğu tahmin ediliyor.

Geliştirici altyapısı altında, Feng, Ethereum’un Infura, MetaMask ve Truffle gibi altyapılar olmadan bugün olduğu noktaya ulaşamayacak olduğunu, bu lider teknolojiler sayesinde kendi gücünü kendisinin bu teknolojilerin desteği ile sağladığını açıkladı.

Akıllı sözleşme kodunuzu kopyalayıp yapıştırmanız ve oluşturulan byte kodunu dağıtmanız mümkündür. Ancak, mevcut araçlar uyumlu olmadığında bu durumu yapabilmek çok daha da zorlaşıyor ve blok zinciri konusunda bazı sorunlara sebep olabiliyor*.

SetProtocol’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Felix Feng, birçok konuda Ethereum blok zinciri konusunda ciddi sorular olabildiğini ve Ethereum’un bugüne gelmesinde rolü en fazla diğer teknolojiler ve Ethereum’un arkasındaki ekibin olduğunu açıkladı. Ethereum hakkında son birkaç aydır ciddi ve önemli bazı açıklamalar ve bunların oranlarında sürekli artışlar olması çok doğal.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!