Coin Rehberi

Filecoin (FIL) Yükselir mi? FIL Coin Geleceği 2021

Filecoin (FIL) Nasıl Alınır?

Filecoin (FIL), merkeziyetsiz bir veri depolama sistemi olarak tanımlanıyor. Merkezi bulut depolama hizmetlerine dair sorunları çözmeyi hedefleyen Filecoin (FIL), bu hedefe ulaşabilmek için blok zinciri teknolojisinden faydalanıyor. Filecoin (FIL), dünya genelindeki kullanıcıların boş hard disk depolama alanlarını kiralamalarını sağlıyor. Söz konusu sistem, aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaç duydukları depolama alanlarını satın almalarına da imkân tanıyor.

Veri depolama işlemlerini merkeziyetsiz bir şekilde yürüten Filecoin (FIL), bu şekilde verileri güvence altına alıyor. Filecoin (FIL), ayrıca söz konusu verilerin sansürlenmesini önlüyor. Verileri depolayan alıcılar, Filecoin (FIL) sisteminde yer alan sağlayıcılara ödeme gerçekleştiriyor. Sağlayıcılar ise ağa dâhil olmak için Filecoin (FIL) stake ediyor. Peki, Filecoin (FIL) satın almak için hangi adımları takip etmeniz gerekiyor?

İlgili İçerik: Filecoin (FIL) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Filecoin (FIL) satın almak için Binance borsasındaki hesabınıza girmeniz, ana sayfadaki “Piyasalar” seçeneğine tıklamanız, daha sonra sırasıyla “Kategoriler” ve “Tümü” butonlarına basmanız gerekiyor.

Bunları yerine getirdikten sonra sağ tarafta yer alan arama çubuğuna “FIL” yazın. Karşınızda güncel FIL fiyatı, 24 saatlik fiyat değişimi ve piyasa değerine dair bilgilerin yer aldığı bir satır göreceksiniz. Bu satıra tıkladıktan sonra yeni bir işlem sayfası açılacak. Söz konusu işlem sayfasından kolaylıkla FIL satın alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sadece bu kadar.

Filecoin (FIL) Yükselir mi? FIL Coin Geleceği 2021

Filecoin (FIL) Hangi Borsalardan Alınır?

Filecoin (FIL) satın almak için Binance borsasından yararlanabileceğinizi belirttik. Söz konusu borsa, FIL alım-satımı için FIL/USDT, FIL/BUSD, FIL/BTC ve FIL/BNB gibi işlem çiftlerini sunuyor. FIL, Binance dışında şu borsalarda listeleniyor:

 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • Gate.io
 • Kraken
 • Bitfinex
 • Gemini
 • KuCoin
 • Bittrex
 • OKEx
 • Coinlist Pro
 • Bithumb Global

Filecoin (FIL) Yükselir mi?

Filecoin (FIL) yükselir mi? sorusunun yanıtını merak ediyorsanız şimdi paylaşacağımız tahminlere bakabilirsiniz.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Filecoin (FIL) fiyatının, 2022 yılında 87,05 dolara ulaşacağı öngörülürken, 2023 yılında 104,2 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 125,38 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Filecoin (FIL) fiyatının, 2025 yılında 148,27 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Filecoin (FIL) fiyatının, 2026 yılında 171,92 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Filecoin (FIL) Yorum ve Tahminleri 2021

Wallet Investor, Filecoin (FIL) fiyatının, 1 yıl içerisinde 146,171 dolara ulaşabileceğini ifade ederken, 5 yıl içerisinde 525,602 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

Gov Capital, Filecoin (FIL) fiyatının, 1 yıl içerisinde 204,911 dolara kadar yükselebileceğine dikkat çekerken, 5 yıl içerisinde 610,822 dolara ulaşabileceğini aktarıyor.

Filecoin (FIL) Geleceği 2021

Filecoin (FIL), 2021 yılının son 5 ayında nasıl bir değişim gösterecek?

Filecoin (FIL) fiyatı, Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 81,18 dolar, Eylül ayında ortalama 80,54 dolar, Ekim ayında ortalama 72,78 dolar, Kasım ayında ortalama 74,08 dolar ve Aralık ayında ortalama 79,19 dolar seviyesinde olabilir.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre, Filecoin (FIL) fiyatının, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 48,885 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 41,552 dolar, beklenen maksimum fiyat 61,106 dolar olarak ifade ediliyor. Filecoin (FIL) fiyatının, Eylül ayında ortalama 45,925 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 39,036 dolar, beklenen maksimum fiyat 57,406 dolar olarak belirtiliyor.

İlgili İçerik: Filecoin (FIL) Hangi Borsalarda Var?

Filecoin (FIL) fiyatının, Ekim ayında ortalama 40,223 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 34,190 dolar, beklenen maksimum fiyat 50,279 dolar olarak aktarılıyor. Filecoin (FIL) fiyatının, Kasım ayında ortalama 39,659 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 33,710 dolar, beklenen maksimum fiyat 49,574 dolar olarak ifade ediliyor.

Filecoin (FIL) fiyatının, Aralık ayında ortalama 49,912 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 42,425 dolar, beklenen maksimum fiyat 62,390 dolar olarak belirtiliyor.

Filecoin (FIL) Yükselir mi? FIL Coin Geleceği 2021

Filecoin (FIL) Yorum 2021

Filecoin (FIL), dünya genelinde kullanılabilen ve geleceği parlak olan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Filecoin (FIL), 2021 yılının Mart ayında önemli bir gelişme yaşadı. Grayscale isimli dijital varlık yönetim şirketi, 5 yeni kripto para fonu kuracağını ve söz konusu fonlardan birinin direkt olarak Filecoin (FIL) sistemine yatırım yapmak amacıyla kullanılacağını duyurdu.

Bunun üzerine Filecoin (FIL), Nisan ayının başında 237,24 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Filecoin (FIL) fiyatı, daha sonra düşüşe geçti. Fakat on-chain yükseliş metriklerinin, Filecoin (FIL) fiyatında gerçekleşmesi muhtemel yükselişe katkı sağlayabileceğini söyleyebiliriz.

İlgili İçerik: Filecoin (FIL) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Söz konusu gelişmeden önce Filecoin (FIL), Coinbase Exchange’de listelenmişti. Bunda kripto varlığın giderek daha fazla popüler bir hale gelmesinin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Yatırımcılar, ilerleyen süreçte Filecoin (FIL) konusunda daha da iyi gelişmeler yaşanabileceğini düşünüyor.

Son dönemde Çin merkezli şirketler de Filecoin (FIL) konusunda ciddi bir beklentiye sahip. Mesela söz konusu şirketlerden biri olan Xinyuan tarafından Filecoin (FIL) madencilerine 100 milyon dolara yakın yatırım gerçekleştirildi.

Filecoin (FIL) Grafiği 2021

Filecoin (FIL), 2021 yılının başında 24,36 dolardan işlem görüyordu. 26 Mart 2021 tarihinde 127,91 dolara kadar yükselen Filecoin (FIL), yükseliş trendini sürdürerek, 1 Nisan 2021 tarihinde 237,24 dolara ulaştı. Böylece tüm zamanların en yüksek seviyesi gerçekleşmiş oldu.

Söz konusu tarihten sonra düşüş trendine giren Filecoin (FIL), Mayıs ayının başında 163,84 dolardan, Haziran ayının başında ise 72,57 dolardan işlem görüyordu. Temmuz ayının açılışını 60,32 dolar ile yapan Filecoin (FIL), şu anda dolar seviyesinde.

Filecoin (FIL) Kaç TL?

Filecoin (FIL), şu anda TL’den işlem görüyor. FIL, tüm zamanların en yüksek seviyesine 2,016,22 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 15,55 TL olarak kayıtlara geçti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün