Finman’dan yeni proje

1 Dakikada Okunabilir


Erik Finman, insanların kripto paralara yatırım yapma stilini değiştiren yeni bir proje üzerinde çalıştığını açıkladı. Bitcoin ve kripto para birimleri konusunda açıklama yapan Erik Finman, kripto para yatırımlarının ilk yatırımcılara kolaylık sağlayacak bir değişimle beraber geldiğini açıkladı.

12 yaşındayken kendisine verilen parayı 18 yaşına gelmeden milyoner olmak için kripto para birimlerine yatıran ve bu sayede 18 yaşına gelmeden milyoner olan Erik Finman, bugün ise kripto para piyasalarının adını yakından tanımakta olduğu genç bir isim. Kripto para birimleri konusunda adından söz ettiren bu isim, yatırımcılara büyük oranda kazanç sağlayacak oldukları bir örnek.

Coinbits isimli yeni bir platform tanıtan Finman, kripto para yatırımı yapmayı kolaylaştıracak olan bu platformun yatırımcılara daha kolay kripto para yatırımı yapmalarını ve yatırım yapma stillerini değiştirici kararlar almalarını sağlayacak olduğunu açıkladı.

Coinbits ile kullanıcıların günlük alımları en yakın dolara yuvarlanacağı için hiçbir şey yapmasına bile gerek kalmadan tam istedikleri fiyatla kripto para almalarını sağlayacak ve bu sayede kripto para birimi satın alırken kolaylık olacak, bu değişiklik Bitcoin’in fiyatının istendiği fiyattan satın alınmasına ve satın alım anında olan artışlardan kurtulmayı sağlayacak. Finman’a göre, bu mikro yatırım çözümü sayesinde kripto para yatırımcılarınca beğenilecek. Kripto pazarına girişin en büyük engelleri arasında yatırımcılar için çok karmaşık bir pazar olması bulunmakta.

Finman bu konuda yeni projeler ile genç olarak kripto para piyasalarında adından söz ettirmeyi sürdürecek.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!