Anasayfa Sektörel Flaş Gelişme: Kripto Fenomeni Canlı Yayın Yaparken Tutuklandı!

Flaş Gelişme: Kripto Fenomeni Canlı Yayın Yaparken Tutuklandı!

Sektörel

Kripto fenomeni Ben Armstrong, YouTube'da canlı yayın yaparken polis tarafından tutuklandı.

Flaş Gelişme: Kripto Fenomeni Canlı Yayın Yaparken Tutuklandı!

Kripto fenomeni Ben Armstrong, X üzerinden yaptığı bir paylaşımda, çok özel bir konumdan YouTube'da canlı yayın yapacağını duyurmuştu.

Armstrong, Lamborghini'sini geri almak için Carlos Diaz adlı bir kişiyle yüzleşmeyi amaçladı ancak polis tarafından gözaltına alındığı için durum hızla başka bir şeye dönüştü. Kolluk kuvvetleri, BitBoy'un aracında yasa dışı uyuşturucu da buldu.

BitBoy Kendi Şirketinden Atıldı

Bu son olay, BitBoy Crypto platformunun kendi adını taşıyan kurucusu ile bağlarını kopardığını açıkladığı Ağustos kararını takip ediyor.

Ana şirket Hit Network, "madde bağımlılığı sorunlarını" ve "işgücünün karşılaştığı mali yansımalarla ilgili endişeleri", ilişkinin kesilmesinin başlıca nedenleri olarak gösterdi.

Ben Armstrong, şu anda HitNetwork'ü şirketini çalmak için bir darbe düzenlemekten dava ediyor.

BiBoy'un canlı yayında yüzleşmeye gittiği kişi olan Carlos Diaz'ın, BitBoy Crypto platformunu yöneten şirket olan Hit Network ile bağları olduğu bildiriliyor.

Flaş Gelişme: Kripto Fenomeni Canlı Yayın Yaparken Tutuklandı!

BitBoy, Hit Network'ün Kendisini Öldürmekle Tehdit Ettiğini İddia Etti

Daha önce de bildirildiği üzere Ben Armstrong; Hit Network yöneticilerini, kendisine ve eşine karşı ölüm tehditleri savurmakla suçladı.

Canlı yayın sırasında Armstrong, eylemlerinin gerçek bir hayat korkusundan kaynaklandığını şiddetle iddia etti ve "Bu, çok uzun süredir hayatından endişe duyan biri. Polislerin buraya gelmesinden gerçekten keyif alacağım." dedi. 

Polis kendisini sorgularken bile yayın yapmaya devam eden Armstrong, üzerinde silah olmadığını açıklamış ancak kamyonetinde bir silah olduğunu itiraf etmiştir.

Kaynak: Cryptonews

Flaş Gelişme: Kripto Fenomeni Canlı Yayın Yaparken Tutuklandı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Piramit ve Ponzi Sistemler Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
FTX Token Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Edis Fan Token Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
XRP Geleceği: Uzmanların Tahminleri ve Analizler
Rehber Dilara Avcıoğlu