Anasayfa Sektörel İflas Eden Kripto Şirketine Satılan 20 Milyon Token Geri Alındı!

İflas Eden Kripto Şirketine Satılan 20 Milyon Token Geri Alındı!

Sektörel

WOO Network, iflas eden Three Arrows Capital'dan hisselerini ve 20 milyon tokeni geri satın aldı.

İflas Eden Kripto Şirketine Satılan 20 Milyon Token Geri Alındı!

Tayvan merkezli likidite sağlayıcısı WOO Network, Three Arrows Capital (3AC) tasfiye memurlarıyla çok önemli bir anlaşma imzalayarak finansal geleceklerinin kontrolünü yeniden ele geçirme misyonlarında önemli bir adım attı.

Three Arrows Capital'ın Temmuz 2021'de iflas başvurusunda bulunması, aşırı kaldıracın yol açtığı bir finansal erime ile tetiklendi. Bu kriz, 3AC'nin önemli yatırımlara sahip olduğu 60 milyar dolarlık Terra Luna ekosisteminin çalkantılı çöküşüyle aynı zamana denk geldi.

WOO Network, 3AC'nin katılımını çevreleyen belirsizliği ortadan kaldıran bir hareketle, 2021 Seri A finansman turu sırasında koruma fonuna satılan hisseleri ve tokenleri geri satın aldı.

20 milyon Token Yakım Adresine Gönderildi

Anlaşmanın bir parçası olarak WOO Network, mevcut piyasa fiyatlarıyla yaklaşık 3,4 milyon dolar değerindeki 20 milyon WOO tokeni geri satın almanın yanı sıra 2021 Seri A finansman turunda 3AC tarafından satın alınan hisseleri de iptal etti.

WOO Network, Seri A finansman turu sırasında 30 milyon dolar topladı ancak 3AC'den gelen belirli yatırım tutarı açıklanmadı.

İlginç bir şekilde geri satın alınan tokenler, güvenli bir şekilde yakım adresine gönderildi ve böylece dolaşımdan kalıcı olarak kaldırılmaları ve erişilemez olmaları sağlandı.

İflas Eden Kripto Şirketine Satılan 20 Milyon Token Geri Alındı!

WOO Fiyatı Ne Durumda?

WOO fiyatının son altı ayda yarı yarıya düştüğünü gören piyasa türbülansına rağmen söz konusu token, geçen yıl bu zamanlardaki değerinden yüzde 10 daha yüksek kalmaya devam ediyor. Şu anda 0,1673 dolar civarında işlem gören WOO fiyatı, 3AC'nin iflasının yıkıcı etkisini geride bırakarak ilerlemeye odaklanmış durumda.

Token ve hisse geri alımı, WOO Network'ün finansal geleceğini güvence altına alma ve değişken kripto para birimi ortamında yeniden inşa etme taahhüdünün altını çiziyor. WOO Network'ün kurucu ortağı Jack Tan, şirketin misyonuna olan bağlılığını teyit ederek, bu anlaşmanın 3AC krizinin etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olduğunu vurguladı.

İflas Eden Kripto Şirketine Satılan 20 Milyon Token Geri Alındı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Terra (LUNA) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Aptos Coin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Stabil Kripto Paralar (Stablecoins) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan