Kripto Para Haberleri

FomoHunt, Huobi Token kabul edeceklerini duyurdu!

Alışveriş sitesi FomoHunt yaptığı bir açıklama ile bundan sonra kısa sürede yeni ve normal dışı ödeme yönteminin alışveriş sitesi kullanıcıları için sunulacak olduğunu açıkladı. Kripto para birimi borsası Huobi’nin projesi olan Huobi Token’in FomoHunt binlerce ürün alışverişinde dünyada bir ilk olarak kullanılacak olduğu açıklandı. Kripto para birimi borsası tarafından yapılan açıklamada, yakın zamanda bu ödeme yönteminin aktif olarak kabul edilecek olduğu kullanıcıların HT kullanarak ürün alışverişlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabileceklerine dair açıklama yapıldı. HT’nin FomoHunt alışveriş platformunda kullanılması kısa süre içerisinde diğer dünyanın en büyük alışveriş sitelerinin de HT’yi kullanmasına yol açabilir.

HT’nin kripto para borsası olarak tanınması, daha fazla insanın internetten alışveriş yaparken FomoHunt isimli internet sitesinden Huobi Token ile ödeme yapması daha önce pek fazla rastlanmamış ancak istenen bir yöntem.

Amazon’un bir süre sonra dijital para birimlerini kabul edip etmeyeceği tartışmaları bir tarafta kalsa da FomoHunt gibi alışveriş sitelerinin bu tür adımlarının geleceğe yönelik kripto para sektöründe daha fazla ilgi ve daha fazla dikkat çektiği günlerden geçiliyor. Huobi kripto para birimi borsasının FomoHunt ile ortaklığı sonucunda 22 Ağustos tarihi itibari ile bu ödeme yönteminin sistemde aktif bir şekilde testleri yapılıyor ve 4.88 dolardan işlem gören Huobi Token’in kullanımında ve fiyatında beklenmedik bir yükseliş yaşanması bekleniyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu