Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Forbes dergisi: 2018 yılında Bitcoin 10.000 doları geçemeyecek!

Dünyanın en büyük ekonomi ve finans dergisi Forbes’ten yapılan son dakika duyuru açıklamasında kripto para sahiplerini üzecek bir haber paylaşıldı. Forbes, kripto paralar ile ilgili yaptıkları analiz ve araştırmalar sonucunda bu yıl sonunda dahi Bitcoin fiyatının 10.000 doları geçmesine asla imkan görmediklerini ve 10.000 dolar fiyat bandının dahi beklenmeyecek bir gerçeklik olacak olduğunu açıkladı.

Kripto paraların bu yıl sonunda beklentilerinin ortalama 20.000 dolar ve üzeri olduğunun hatırlatıldığı yazıda, Bitcoin’in bu yıl görüp görebilecek olduğu en yüksek seviyesinin en fazla 9.500 dolar olacak olduğu, bunun daha fazlasının görülmesinin imkanı olmadığı paylaşıldı.

En fazla 9.500 dolar!

En fazla görülebilecek olan fiyat bandının 9.500 dolar olacak olduğunu belirten Forbes dergisi, kripto para sahiplerinin yıl sonu beklentilerini de bu vesile ile düşük tutmalarını ve olası zarar edebilecek olduklarını göze alarak hareket etmeleri gerektiğini hatırlatmış oldu. Bazı analistler bu yıl sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar fiyat bandını dahi geçebilecek olduğunu iddia ederek yıl sonu rekabeti oldukça fazla kızışmışa benziyor.

Bitcoin için yıl sonu beklentisi ortalaması Tom Lee’ye göre 22.000 dolar.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu