Kripto Para Haberleri

Formula 1 Küresel Ortaklıkta Tanıdık Bir Marka Göze Çarpıyor

2021’in yeni sprint serisi için küresel ortaklardan birinin Crypto.com olduğunu duyurmak adına buradayız. 10 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile önde gelen borsalardan biri olan bu marka, sponsorluk anlaşması ile birlikte inanıyoruz ki adını daha fazla yatırımcıya ulaştırmayı başaracaktır. spor dünyasının kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve sponsorluk çalışmaları yürütülmesi gerçekten sevindirici bir haber.

Crypto.com markasını artık pistlerin kenarında ve her yarışta görebileceksiniz. Bu anlaşma hem spor dünyası hem de kripto para piyasası için harika bir gelişme. Reklam faaliyetlerinde spor dünyasının öncelikli olarak tercih edilmesi neden bu kadar önem arz ediyor diye düşünebilirsiniz.

Milyonlarca insanın yakından takip ettiği bir pazardan bahsediyoruz ve borsalar bu pazarda yer aldıkları andan itibaren marka değerini arttırmaya başlıyor. Daha fazla insana daha kısa süre içerisinde erişim sağlama şansınız var ve borsalar da bu şansı en iyi şekilde kullanmaya devam ediyorlar.

Crypto.com Doğru Bir Karar Olarak Tarihe Geçecek

Crypto.com

F1 yetkililerinden gelen açıklama bu yönde. Çok sayıda ülkede faaliyetlerine devam eden ve milyonlarca insanı tek bir çatı altında buluşturmayı başaran bir borsanın pistlerde yer alması gurur verici ve mutlu edici şeklinde konuştular. Aynı şeyleri düşünüyoruz ve spor dünyasının borsalara ve varlıklara kucak açması yatırımcılar için de sevindirici bir haber.

Bu gelişme yalnızca F1 yarışları için değil, futbol, basketbol ve dünyanın en büyük organizasyonları için de geçerli. Ülkemizde de Beşiktaş bunun örneklerinden biri diyebiliriz. Kulüplerin büyük bir kısmı kripto para borsaları ile iletişim halinde ve forma sponsoru olarak a bu markalara hız kesmeden yer vermeye devam ediyorlar.

Reklam çalışmaları adına doğru bir strateji ve hamle olduğunu düşünüyoruz. 2021 yarışları boyunca sizler de crypto.com ismini kenarda görecek ve aşina olacaksınız. Henüz bu marka ile tanışmamış olan yarış severler ve yatırımcılar da bu ismi duymuş olacak ve en azından hafızalarına bir şekilde kazıyacaklar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu