Coin Rehberi

FTX Token (FTT) Nedir, Nasıl Alınır?

FTT, Alameda Research destekli, otc ticaretini daha güvenilir ve hızlı hale getiren ve bunun yanı sıra kaldıraçlı işlemlere ev sahipliği yapan bir tokendir. FTX borsasının oluşturduğu ERC-20 tokeni, kaldıraçlı işlem yapmayı tercih eden işletme ya da kullanıcıları daha güvenilir bir ortamda misafir etmek ve bu işlemleri de daha hızlı bir şekilde yapmalarını sağlamaktır.

Uzun vadeli işlemlerde yaşanan eksikler ve var olan sorunları ortadan kaldırmanın yanı sıra çözüm üretmek adına kurulan bir platformdan söz ediyoruz. An itibarıyla bakıldığında hedeflerine ulaştıklarını da görebiliyoruz. Dilerseniz ne işe yarar sorusuna da detaylı bir şekilde yanıt verelim ve merakınızı da gidermiş olalım.

FTX Token (FTT) Ne İşe Yarar?

Kaldıraçlı işlemlerde, işlem süresini kısaltmak ve bu işlemler bütününü daha güvenilir hale getirmeyi hedefleyen bir token ile karşınızdayız. Bu hedefe ulaşmayı başaran ve aslında piyasadaki eksikleri de yine kısa bir süre içerisinde gideren bir dijital varlıktan söz ediyoruz.

FTX Token (FTT) Nereden Alınır?

Binance, FTT satın almak için tercih edebileceğiniz öncelikli borsalardan bir tanesidir. Türkçe dil desteği önemli bir unsur ve bunun yanı sıra kimlik onayı istemeyen ender borsalardan biri olduğu için daha hızlı işlem yapabileceksiniz. Paribu’yu da tercih edebilirsiniz ve piyasada aktif olarak hizmet veren birçok kripto para borsası da FTT alımına izin veriyor.

FTX Token (FTT) Nasıl Alınır?

Türk Lirası varlığı karşılığı FTT satın alamıyorsunuz. BTC ya da ETH işlem çiftlerinden birini kullanarak FTT satın alabilirsiniz. bunun için öncelikli olarak hesaplarınıza Türk Lirası atabilir ve ardından Btc alımı yaptıktan sonra yabancı borsalar aracılığı ile FTT satın alabilirsiniz. Dolaylı yoldan alım işlemini artık çok iyi biliyorsunuz ve birçok alt coinde de alım işlemlerini bu şekilde yapıyoruz.

FTX Token (FTT) Kurucusu Kim?

FTT yaratıcısı olarak Sam Bankman-Fried ismi karşımıza çıkıyor.

FTX Tooken (FTT) Neden Artıyor?

Bunun birçok farklı nedeni olabilir. Bunlardan bir tanesi de FTT yaratıcısının Biden’a verdiği destek olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür gelişmeler dijital varlıklar üzerinde kısa vadede büyük etki yaratıyor. Yakın zamanda seçim döneminde Biden’a yapılan bağış, FTT’ye olan ilgiyi de arttırdı ve kısa süreli bir yükseliş gerçekleştirdi. Elbette tek neden bu değil ancak buna benzer gündem yaratan haberler ve güncellemeler de FTT artışına katkı sağlıyor.

Çoklu İmza Kontrolü Devredildi!

Uniswap protokolünden kopyalandıktan hemen sonra havuzdan 13 milyon dolar gibi bir rakamın çekilmesi ve sonrasında ETH için nakde çevrilmesi, piyasa değerinin azalmasına neden oldu ve Chef Nomi bu süreçte büyük tepki topladı. Sushiwap havuzundan çekilen para, Chef’i de büyük bir sıkıntıya soktu diyebiliriz.

Dolandırıcılıkla suçlayanlar bile oldu ve bu durumu bir şekilde kurtarmak ya da ört bas etmek adına ilgili proje, FTX Ceo’su Sam Bankman’a teslim edildi. Ceo, projenin daha güvenilir bir şekilde işlemesi ve daha profesyonel bir şekilde kullanılması adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapacağını dile getirdi.

FTX Token (FTT) Fiyatı

Dolar.

FTX Token (FTT) Piyasa Değeri

dolarlık piyasa değerine sahiptir.

1 FTX Token (FTT) Kaç TL?

Türk Lirası gibi bir değer karşımıza çıkıyor.

1 FTX Token (FTT) Kaç Dolar?

An itibarıyla Dolar.

ftx-token-ftt

FTX Token (FTT) Yükselir mi?

Cantering Clark’a göre: “Şu anda Defi token’ları, ETH ve Bitcoin’de geniş bir pazar gücü var. ETH, aptalca bir koşuya gitmek istiyor gibi görünüyor.”

Bu durum FTT için de bir avantaj olabilir ve yükselişe tanıklık etmek kesinlikle şaşırtıcı olmayacaktır. Geçtiğimiz günlerde yaşanan beklenmedik düşüş, tedirgin edici olabilir ancak beklenen seviyenin üzerine çıktığı anda yükseliş de gündeme gelecektir. Şu an çok riskli bir tablo ve seviye ile karşı karşıyayız.

FTX token (FTT) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Maalesef mining işlemi yapılamıyor ve bunun için farklı dijital varlıklara göz atmak durumundasınız. Mining işlemine izin veren çok sayıda dijital varlık var ve az önce de ifade ettiğimiz gibi kısa süreli bir araştırma neticesinde sizler de bu isimlere daha kolay bir şekilde erişim sağlamış olacaksınız.  

FTX Token (FTT) Geleceği

Uzun vadeli işlemlerdeki hız ve güvenlik sorununu ortan kaldırmak ve var olan eksikleri tamamlamak adına yola çıkan proje, an itibarıyla geldiği noktada gayet başarılı bir seviye olduğunu görebiliyoruz. Geleceği hakkında olumsuz bir yorum yapmak haksızlık olacaktır. Tam aksine bu token’in ve projenin ismini daha sık duyacağız ve yatırımcılarına kazandıracak bir dijital varlık olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

FTT, 2021 yılında adını daha sık duyacağımız alt coinlerden biri haline gelecektir. Aslında bunu birçok alt coin için söylemek mümkün ancak FTT için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. yaptığı hamleler ve iş birlikleri neticesinde geleceğini de bir şekilde güvence altına alıyor ve bu da daha olumlu yorumlar yapmamıza yardımcı oluyor.

FTX Token (FTT) Twitter Adresi

Twitter hesaplarına erişim sağlamak ve takibe almak isterseniz eğer sizler de https://twitter.com/FTX_Official bağlantısını kullanabilirsiniz. Birinci ağızdan bilgi almak ve gelişmeleri daha yakından takip etmek adına doğru bir tercih olacağını düşünüyoruz. Bu arada Türkiye hesapları da mevcut ancak official olup olmadığını tespit edemediğimiz ve emin olamadığımız için paylaşmak istemedik. Dilerseniz kısa süreli bir araştırma sonrası sizler de bu hesaba ulaşabilir ve incelemelerinizi yaptıktan hemen sonra takibe alabilirsiniz.

ftx-token-ftt

FTX Token (FTT) Analist Yorumları

FTT, kaybettiği ivmeyi yeniden başarılı bir şekilde yakalamış durumda ve destek seviyesine ulaştığı andan itibaren de yükselişini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi başardı. Birkaç direnç seviyesinin üzerine çıkan fakat son günlerde beklenmedik bir düşüş yaşayan Ftt, yatırımcıları endişelendirmeye devam ediyor.

Yakın gelecek için yapılan tahminler ise şu şekilde: fiyat, mevcut desteğin önüne muhakkak geçecek ve ardından yükseliş kaydedecektir. Bu beklenmedik düşüş dışında analistlerin yanılmadığını gördük. Uyarılarını dikkate almakta fayda var ve şimdilik alım yapmak yerine sabırlı bir şekilde beklemek daha doğru ve mantıklı bir hamle olacaktır.

FTX Token (FTT) Ne Zaman Çıktı?

Çıkış tarihi ile ilgi net bir bilgi ne yazık ki bulamadık. Farklı kaynaklarda farklı tarihle yer alıyor ve hatalı bilgi sunmamak adına paylaşmamayı tercih ediyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu