Kripto Para Haberleri

FTX ve Miami Heat Anlaşması Tamamlandı!

ABONE OL:

Lider kripto para birimi borsası FTX ve Miami Heat basketbol takımı arasında planlanan ortaklık resmi olarak imzalandı.

Bir basın açıklamasına göre 7 Nisan 2021 Çarşamba günü duyurulan anlaşmada FTX US 2021-2022 NBA sezonundan başlayarak Miami HEAT’in resmi ve özel kripto para borsa ortağı olacak. Miami Heat’in stadyumu ise “FTX Arena” olarak adlandırıldı.

FTX ve Miami Heat arasındaki anlaşmanın detayları arasında “önde gelen arena içi tabelalar, misafirperverlik, HEAT dijital içerik serileriyle ilişki, promosyonlar, yarışmalar, topluluk katılımları ve daha fazlası” yer alıyor.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried yaptığı açıklamada:

Dinamik, çeşitli, yenilikçi ve daima ileriye dönük bir şehir ve franchise ile ortaklık kurmak istedik Konu bu nitelikler olduğunda, Miami ve HEAT rakipsizdir.

İlk olarak Miami Heat ve FTX arasındaki anlaşma NBA takımı, FTX ve bölge yetkilileri arasında yapıldı. Anlaşmanın değeri 135 milyon dolar olup, bunun 90 milyon doları 19 yıllık bir süre içinde Miami-Dade ilçesine yönlendirilecek. Anlaşma, 26 Mart’ta zaman zaman tartışmalı bir yönetim kurulu toplantısında ilçe Komiserler Kurulundan onay aldı. Fonlar, silahlı şiddet ve risk altındaki gençler gibi konuları ele alan programları desteklemek için kullanılacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Borsaları Neden Hackleniyor, Önlem Alınmıyor Mu?

HEAT Group’un ticari operasyonları başkanı Eric Woolworth; “Bu, endüstrimize küresel dikkatleri çekecek, çığır açan ve türünün ilk örneği olan bir ortaklıktır.” dedi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu