Anasayfa Altcoin FTX'i Yeniden Başlatma Planı, Bu Coin'e Yüzde 53 Artış Getirdi!

FTX'i Yeniden Başlatma Planı, Bu Coin'e Yüzde 53 Artış Getirdi!

Altcoin

Kripto para borsası FTX'in yeniden başlatılmasına ilişkin planlar, FTX Token fiyatının yüzde 53 artmasını sağladı.

FTX'i Yeniden Başlatma Planı, Bu Coin'e Yüzde 53 Artış Getirdi!

FTX Token (FTT), yılın başında onu satın alan herkese kâr getirmeye iten büyük bir parabolik koşuda. FTT, son yükseliş trendini sürdürmek amacıyla fiyatı bu yılın en yüksek seviyesi olan 4,10 dolara dokundurarak yüzde 53,30 oranında artış göstermiş oldu.

FTX Token, FTX borsasının iflası sonucunda ortaya çıkan olumsuz bir trend olarak yılın başından bu yana tahakkuk eden tüm kayıpları ortadan kaldırdı.

FTT'nin performansının takibi, FTX kurucusu ve eski CEO'su Sam Bankman-Fried'in mahkum edildiği noktadan itibaren son iki hafta içinde ana dirilişin geldiğini gösteriyor.

FTT'ye Yönelik Güven Yavaş Yavaş Geri Dönüyor

FTX'i Yeniden Başlatma Planı, Bu Coin'e Yüzde 53 Artış Getirdi!

Belki de yatırımcılar FTX'i çevreleyen olumsuzluğun artık geçmişte kaldığına ve gelecekle yüzleşme girişimlerinin şimdilik temel hedef olmaya devam ettiğine inanıyordu. FTX ekosistemindeki heyecanla FTT fiyatı yedi günlük yüzde 250'lik bir büyüme ve aylık yüzde 307'lik bir artış kaydetti. Bu yükseliş trendlerinin tutarlılığı, bir zamanlar 85,02 dolarlık ATH'siyle övünen bir altcoin olan FTT'ye güvenin yavaş yavaş geri döndüğünü kanıtlıyor.

FTT'nin kaydettiği etkileyici yükseliş dönüşü, ticaret platformunun yeniden başlatılabileceği haberinin ardından geldi. Eski New York Borsası Başkanı Tom Farley'in FTX'i satın almak ve yeniden canlandırmak ile ilgilendiği öğrenildi.

Kilit paydaşların; FTX'in yeniden faaliyete geçmesinin, güvenin yeniden kazanılması ve yeni kuruluşun mevcut güvenlik önlemlerine uyması halinde mümkün olabileceğine inandıkları düşünülüyor. Özellikle de borsanın mevcut yönetiminin firmanın alacaklılarına geri ödeme yapmak üzere 7 milyar dolar kadar bir meblağı geri kazanmış olması, yönetim kurulu genelinde iyiye alamet bir hamle olarak görülüyor.

Kaynak: U.Today

FTX'i Yeniden Başlatma Planı, Bu Coin'e Yüzde 53 Artış Getirdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Solana Ecosystem: Çok Yönlü Blok Zinciri Çözümleri
Rehber Banu Fırıncılar
Rug Pull Vakasıyla Gündemde Yer Alan BALD Coin Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Cosmos (ATOM) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Hüseyin Özlan