Bitcoin Haberleri

Gabriel Makhlouf: Bitcoin Çılgınlığı, 17. Yüzyıldaki Osmanlı’nın Lale Devri’ne Benziyor

İngiliz Ekonomist, kısa bir süre önce ilginç bir açıklamada bulundu ve Bitcoin çılgınlığının, Lale Devrindeki Lale düşkünlüğüne benzer bir olay olduğunu ifade etti. Avrupalılar, bunu bir kalıp olarak kullanıyor ve çok fazla ilgi gören ancak patlayacak büyük bir balon olduğunu düşündükleri konular için bu tabiri kullanıyorlar.

Birçok farklı haberimizde de yer verdiğimiz gibi yatırımcıların ve uzmanların büyük bir kısmı ne yazık ki dijital varlıklara güvenmiyor ve piyasalar konusundaki endişelerini dile getirmeye devam ediyorlar. Makhlouf da onlar dan biri ve sık sık bu konuda gündeme gelmeyi başarıyor.

Tüm Paralarını Kaybetmeye Hazır Olsunlar

Makhlouf, bitcoin yatırımcıları yakın zamanda tüm paralarını kaybedecek ve hazır olmaları için onları uyarıyorum dedi. Bu açıklama çok iddialı ve bize soracak olursanız pek de önemli değil. Dijital para dünyası yakın gelecekte daha önemli ve daha dikkat çekici işlere imza atacak ve bu varlıkları kabul etmiyor olmak gerçekten mantık dışı.

Ne yazık ki güven sorunu yaşanıyor ve aslında bu sorun nedeniyle yatırımcılar da olumsuz açıklamalarda bulunuyor. Fakat piyasaları ve piyasaya değerini incelediğimizde milyonlarca insanın bu sektörü ve varlıkları kabul ettiklerini de net bir şekilde görebiliyoruz.

Bitcoin Yatırımı Gerçek Bir Kumar

Bitcoin yatırımcılarının büyük risk içeren bir kumar oynadığını dile getiren uzman, ben de riski severim ancak hayatımda hiçbir zaman Bitcoin yatırımı yapmayacağım dedi. Bu kadar soğuk ve uzak bir bakış açısına sahip olduğunu bizler de bilmiyorduk ancak bitcoin ile içli dışlı olmadığını anlamak artık mümkün.

Gündem şimdilik bu şekilde ve bitcoin yatırımcıları için önem arz edeceğini düşündüğümüz bir haberi ve metni paylaşmak istedik. Kripto para dünyası, yakın gelecekte daha fazla insan tarafından kabul edilecek ön görüsüne sahibiz. Bitcoin’in her geçen gün bu denli yükseliş kaydediyor olması da dikkatleri piyasanın ve varlıkların üzerine çekiyor. 2021 yılı, güzel bir reklam çalışmasına tanıklık ediyor ve bu çalışmalar devam edecektir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu