Anasayfa Altcoin Gala Games Kurucularının Savaşı Dipten Alım için Fırsat mı?

Gala Games Kurucularının Savaşı Dipten Alım için Fırsat mı?

Altcoin

Gala Games kurucu ortakları arasındaki yasal mücadele, dipten alım için bir fırsat olabilir mi? İşte ayrıntılar...

Gala Games Kurucularının Savaşı Dipten Alım için Fırsat mı?
Hızlı İçerik

Blockchain oyun projesi Gala Games (GALA), kurucu ortakları arasındaki bir davanın ardından son zamanlarda tartışmaların merkezinde yer alıyor. 31 Ağustos'ta kurucu ortak Write Thurston, CEO Eric Schiermeyer tarafından "projenin hazinesinden yaklaşık 130 milyon dolar değerinde token çaldığı" gerekçesiyle dava edildi.

Schiermeyer, davasında Thurston'ı 2021 yılında yatırım şirketi True North United Investments aracılığıyla tokenleri çalmakla suçladı. Karşı davada Thurston, True North firması aracılığıyla Schiermeyer'e karşı dava açtı.

Thurston, Schiermeyer'in "şirket varlıklarından milyonlarca doları boşa harcadığını" ve "gayrimenkul ve diğer lüksler gibi kişisel kullanımlar için proje fonlarından borç para aldığını" iddia etti. 

Bu gelişmenin ardından GALA'nın fiyatı düştü. Yazının hazırlandığı sırada, oyun tokeni son yedi gün içinde değerinin yüzde 17,22'sini kaybetmiş görünüyor. 

Bununla birlikte Crypto Banter YouTube kanalı, konunun üzerine eğildi. Kanal, Schiermeyer'in X'te (eski adıyla Twitter) halka açık savunmasına baktı. Schiermeyer, 900 dolar değerinde token içeren bir cüzdan paylaşırken GALA'ya dâhil olduğunu söyledi.

Schiermeyer, ayrıca 7.000 GALA düğümü çalıştırdığını ve tokenin geleceği konusunda son derece bullish olduğunu söyledi. Crypto Banter; davanın karmaşık bir hal alabileceğini belirtirken, GALA'yı 0,15 dolardan biriktirmeye karar verenler için bir çözümün avantajlı olabileceğini de belirtti.

GALA Fiyat Analizi

4 saatlik GALA/USD grafiğine bakıldığında, satış baskısının piyasa yapısını ele geçirdiği görülüyor. Ayrıca, Bollinger Bantları genişledikçe GALA'nın oynaklığının arttığı fark ediliyor. BB'nin alt bandı GALA'ya 0,15 dolardan dokundu ve bu da tokenin aşırı satıldığını gösteriyor.

Dolayısıyla herhangi bir alım baskısı ortaya çıkarsa GALA'nın yükselmesi muhtemeldir. Fakat kısa vadede 0,19 dolar gibi bir tepeye ulaşması zor olabilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de GALA'nın ne kadar aşırı satıldığını gösterdi.

Yazının hazırlandığı sırada RSI değeri 26,06 idi. RSI değeri 30'un altında olduğundan bu, token için herhangi bir talep belirtisi olmadığı anlamına gelir. Bunun bir sonucu olarak GALA'nın ivmesi, büyük ölçüde düşüş eğiliminde kalmıştır.

Gala Games Kurucularının Savaşı Dipten Alım için Fırsat mı?

Sonuç olarak Schiermeyer ve Thurston arasında anlaşma sağlanırsa projenin daha önce olduğu gibi ilerici yoluna geri dönmesi mümkündür. Ayrıca, GALA'nın fiyatı da artabilir. Aksi takdirde GALA yeniden teslim olabilir.

Gala Games Kurucularının Savaşı Dipten Alım için Fırsat mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto ve Oyun Sektörünün Yeni Harikası Olan ''SIDUS'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Blockchain Destekli Oyun Olan Mines of Dalarnia (DAR) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Play-to-Earn vs Move-to-Earn: Kripto Sektörünün Dev Rekabeti!
Rehber Banu Fırıncılar
Hayal Dünyanızı Gerçeğe Dönüştüren Wilder World Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Oyun Severler İçin Yepyeni Bir Dünya: Step Hero (HERO) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar