Anasayfa Sektörel Galaxy Digital, Avrupa'ya Genişleme Yolunda Güçlü Bir Adım Attı!

Galaxy Digital, Avrupa'ya Genişleme Yolunda Güçlü Bir Adım Attı!

Sektörel

Galaxy Dijital, Avrupa'ya daha fazla genişlemek için harekete geçti. İşte ayrıntılar...

Galaxy Digital, Avrupa'ya Genişleme Yolunda Güçlü Bir Adım Attı!

Yatırım grubu Galaxy Digital, ABD mali düzenleyicilerinin kripto paralara uyguladığı baskı ve sıkı düzenleyici koşullar nedeniyle Avrupa'ya doğru genişliyor. Galaxy Digital, Avrupa'daki operasyonlarını yönetmesi ve MiCA kripto düzenlemesi kapsamında bölgedeki genişleme fırsatlarını aramaya devam etmesi için kripto brokeri Genesis'ten eski bir yöneticiyi atadı.

Galaxy Digital Odak Noktasını Avrupa'ya Genişletiyor

Milyarder Michael Novogratz'ın kripto grubu Galaxy Digital; Londra, İngiltere'deki ofisinden Avrupa'ya genişliyor.

Galaxy Digital, şirketin Avrupa'ya genişleme planlarına başkanlık etmesi ve hem operasyonları hem de önemli müşteri ilişkilerini yönetmesi için Leon Marshall'ı CEO olarak atadı.

Galaxy Digital Kurucusu Mike Novogratz, şunları söyledi:

Büyüme stratejimiz açısından kritik öneme sahip bir bölge olan Avrupa'nın CEO'su olarak Leon'u atamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Leon'un muazzam liderlik becerileri ve Avrupalı kurumsal yatırımcılar için dijital varlık ürünlerini geliştirme ve ölçeklendirme konusundaki güçlü geçmişi, Birleşik Krallık ve Kıta Avrupası'ndaki operasyonlarımızı agresif bir şekilde ölçeklendirmeye devam ederken bizim için çok değerli olacak.

Galaxy Digital, Avrupa'ya Genişleme Yolunda Güçlü Bir Adım Attı!

Marshall'ın Avrupa CEO'su olarak atanması, varlık yönetimi şirketi DWS ile yapılan stratejik ittifakın ardından geldi. Firmalar, Avrupa'da bir dizi dijital varlık borsasında işlem gören ürün (ETP) sunacak. Marshall, Galaxy'nin küresel satış müdürü olarak hizmet vermeye devam edecek.

Galaxy Digital, Avrupa'da ve Singapur ve BAE gibi diğer kripto dostu ülkelerde genişlemek için Ripple Labs gibi diğer kripto şirketlerinin arasına katıldı. Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD'deki düzenleyicilerin düzenleyici netlik konusunda hiçbir şey yapmadığını söyledi.

Avrupa, ABD'deki kripto baskısı ve AB'nin Kripto Varlık Piyasaları Yönetmeliği (MiCA) yasasının ortasında kripto firmaları tarafından bir fırsat olarak görülüyor.

Kaynak: CoinGape

Galaxy Digital, Avrupa'ya Genişleme Yolunda Güçlü Bir Adım Attı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ChatGPT’nin En Büyük Rakibi Olan Google Bard Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Para Birimleri Neye Göre Yükselir?
Rehber Burak Atik
Piramit ve Ponzi Sistemler Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Binance USD (BUSD) Nedir?
Rehber Burak Atik