Coin Fiyatı

GateToken (GT) Fiyatı ve Grafiği – 1 GT Kaç TL Kaç Dolar?

GateToken (GT) Nedir?

GateToken (GT) Gate.io kripto para borsasının yerel tokenidir. GateToken (GT) tokeni Gatechain ana ağına dayanmaktadır. Gate.io ekosisteminin önemli bir parçası olan GateToken (GT), VIP kademe yükseltme, işlem ücretlerini borçlandırma, özel etkinliklere katılım ve daha fazlasında kullanılabiliyor. Gate.io ayrıca GateToken (GT)’yi giderek daha fazla uygulama ile güçlendirmeye ve gerçek değerini geliştirmek için kullanım alanlarını artırmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

GateToken (GT) Hangi Borsalarda Bulunur?

GateToken (GT) Gate.io borsasının yerel kripto parası olsa da şu anda çoğu borsada mevcuttur. GateToken (GT) bulunan borsalar arasında Gate.io, Huobi Global, Bitfinex, Hoo, Lbank gibi borsalar bulunuyor. GateToken (GT) alınabilecek en güvenilir borsa Gate.io’dur.

GateToken (GT)

Son Dakika GateToken (GT) Fiyatı 2021

Son dakika GateToken (GT) fiyatı: Şu anda GateToken (GT) dolardan işlem görüyor. Ayrıca GateToken (GT) Türk lirasından işlem görüyor. GateToken (GT) hem dolar hem de TL karşısında düşük fiyatlı borsa tokenlerinden biridir.

GateToken (GT) Piyasa Değeri

GateToken (GT) piyasa değeri: GT şu anda dolarlık piyasa değerine sahiptir. Böylece GateToken (GT) günümüzde piyasa değeri ile en büyük 134. kripto paradır. Dolaşımda 79.481.570 adet GateToken (GT) vardır ve maksimum arz belli değildir.

GateToken (GT) Hacmi

GateToken (GT) hacmi: GT şu anda dolarlık hacme sahiptir. Bu toplam hacmin yarısından fazlası Gate.io borsasındaki GT/USDT çiftindedir. 24 saatlik bu hacim verisi sürekli olarak güncellendiğinden istediğiniz zaman GateToken (GT) hacmini öğrenmek için kullanabilirsiniz.

GateToken (GT) Grafiği

GateToken (GT) grafiği:

Yukarıdaki grafiğe göre GateToken (GT) son aylarda başarılı bir şekilde değer kazanmıştır. Hatta GateToken (GT) 2 ay önce 12 Mayıs 2021’de 13.90 dolara kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırmıştır. Yine de fiyat günümüzde bu rekor tepe seviyesinin %76 altındadır. GateToken (GT) genel olarak piyasadaki en büyük ilk 10 kripto paranın fiyat hareketine benzer bir hareket sergiler. Bu yüzden GateToken (GT) almadan önce bu kripto paraların trendleri hakkında düşünmeniz gerekiyor.

GateToken (GT) Alınır mı?

GateToken (GT) bir borsa tokeni olduğundan dolayı alınabilir. GateToken (GT) genel olarak Gate.io borsasında bir sürü alanda kullanılır ve çeşitli özel faydaları vardır. Gate.io kullanıyorsanız biraz da olsa GateToken (GT) almak yararınıza olacaktır. Ayrıca son zamanlarda BNB gibi borsa tokenlerinin yükselişi GateToken (GT)’i de bir bakıma etkilemiştir, ancak GT yatırımcıları son yükselişte pek de sevinememiştir.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

GateToken (GT) Madenciliği

GateToken (GT) madenciliği yapılabilir bir tokendir. GateToken (GT) madenciliği yapmak için elinizde iki seçenek vardır. İlk seçenek ortak fikir düğüm madenciliğidir. İkinci seçenek doğrulanmış hisse kanıtları madenciliğidir. Bu iki tür GateToken (GT) madenciliği yöntemi hakkında daha fazla bilgiyi https://www.gateio.ch/en/gt sitesinde bulabilirsiniz.

GateToken (GT) Yorumları

Gate.io piyasasının tokeni. Şu anda yeni nesil ICO projelerinin çoğunu bünyesinde bulunduran Gate.io eğer ki kripto piyasalarında çok büyük bir kriz gelmezse kendi parasını da oldukça değerli hale getirecektir. Bir bnb olması zaman alır fakat ben orta vadede en az 10x değerlenebileceğini düşünüyorum.

Borsaların yükselişte de düşüşte de para kazandığını ve her zaman kasa kazanır mantığının kumarhanelerden sonraki en büyük örneği olduğunu biliyoruz. Borsa coinlerinin ne yapabileceğini de BNB bizlere göstermişken Gate.io borsasının gülü GT coine girmemek olmaz.

Hızla yükselmesinin sebebi yatırımcısının kâr realizasyonu yapmamasından kaynaklanıyor. Bunun en büyük sebebi Gate.io piyasasının pek çok start-up’a sahip olması hatta bunun dışında mevcut coinleri daha düşükten sattığı projelerde mevcut. Bu start-up projelerinden yararlanmak için ise elinizde GT token bulundurmanız gerekiyor. Ayı sezonu başlamadan düzeltmeler gelebilir ama bu start-up projelerini desteklemeye devam ettiği sürece, işler çok daha garip yerlere gelebilir. Asıl mevzu daha bu token pek çok büyük piyasada listeli bile değil.

BNB’ye göre çok zayıf bir tokendir, BNB x2 düşerken bu x6 düşer; Gate.io sanırım sandığım kadar güçlü bir borsa değil…

Maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor. BTC yüzde 5 düşüyor bu yüzde 15, BTC yüzde 10 artıyor bu aynı kalıyor, sonra BTC bir yüzde 5 daha düşünce bu yine yüzde 15 düşüyor. Bu döngü sürekli devam ediyor. BTC 20.000’lere inerse GT 10 cent olur. Gate borsası tokeni ama hiç sahip çıkmıyorlar.

GateToken (GT) Geleceği 2021

GateToken (GT) geleceği parlak bir koin olarak düşünülüyordu, hatta GT tokenin Binance borsasının yerel tokeni BNB gibi artacağına dair iddialarda vardı. Ancak, GateToken (GT) ne kadar boğa hareketine girse de BNB gibi keskin bir şekilde artamadı. Bu sene GateToken (GT) 12 Mayıs 2021’de rekor kırmayı başardı ama şu anda düşüş trendinde.

GateToken (GT) fiyat hareketinin piyasa değeri en yüksek olan ilk 10 kripto paradan etkilendiğini söylemiştik, bu yüzden GateToken (GT) fiyatının yıl sonuna doğru yükselmesi için bu lider kripto paraların tekrardan boğa piyasasına girmesi gerekiyor. Bundan bağımsız olarak GateToken (GT) Gate.io borsasının ortaklıkları, genişlemesi gibi etmenlere değer kazanabilir, tam tersi bir durumda yaşanabilir. Gate.io borsası yasal düzenlemeler ile karşılaşır ya da hacklenirse GateToken (GT) keskin bir şekilde düşebilir.

GateToken (GT) Güvenilir midir?

GateToken (GT) güvenilir olarak düşünülen kripto paralardan biridir. Bu güvenilirlik GT’nin Ethereum ağında çıkmasından ve Gate.io borsasının itibarından kaynaklanmaktadır. Bir borsa tokeni olduğundan GateToken (GT) güvenilir bir şekilde alınabilir.

İlginizi Çekebilir: Ethereum Classic (ETC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

GateToken (GT) Nereden Satın Alabiliriz?

GateToken (GT) almak için kullanabileceğiniz 20’ye yakın borsa var. GateToken (GT) alabileceğiniz en iyi borsa Gate.io’dur. Buna ek olarak GateToken (GT), Huobi Global, Bitfinex, LBank, BiKi, Hoo, HitBTC, Pionex, EXX, Hotcoin Global, BHEX, AEX ve son olarak AscendEX kripto para borsasında mevcuttur.

GateToken

1 GateToken (GT) Kaç TL?

1 GateToken (GT) kaç TL? GateToken (GT) şu anda TL’den işlem görüyor. GateToken (GT) Türk yatırımcıların sevdiği kripto paralardan biri olsa da herhangi bir borsa GT/TRY çifti yoktur.

1 GateToken (GT) Kaç Dolar?

1 GateToken (GT) kaç dolar? Şu anda GateToken (GT) dolardan işlem görüyor. Bu düşük seviyeye GateToken (GT) 2 ay önce gördüğü 13 doların üzerinde ATH seviyesinden geriledi. Bu GateToken (GT) fiyatının yeni bir rallide artabileceği anlamına geliyor.

GateToken (GT) Yükselir mi?

GateToken (GT) yükselir mi? GateToken (GT) fiyat tahmini:

Aşağıda popüler tahmin platformlarından GateToken (GT) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık:

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor GateToken (GT) Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, GateToken (GT) fiyatı bir yılda 3.334 dolardan 11.018 dolara yükselecek. Bu, GT’yi harika bir yatırım yapıyor. GateToken (GT)’in uzun vadeli kazanç potansiyeli %230,47’dir. 2026 sonu için öngörülen fiyat 41,452 dolardır.

2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin GateToken (GT) Fiyat Tahmini

DigitalCoin tahminde, GateToken (GT) fiyatının bugünkü seviden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 14.6831805 dolara yükseleceğini söylüyor. 2022 yılına kadar GateToken (GT) fiyatının 5,541961 dolara kadar çıkacağını ve 2023-2024’te büyümesini sürdüreceğini iddia ediyor. Bu tahmine dayanarak, GateToken (GT) kârlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Yukarıda belirtilen tahminlerden de anlaşılacağı gibi, GateToken (GT) fiyatı oldukça değişkendir. Gelecekteki GateToken (GT) fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda genel olarak bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır. Bunlar arasında duyurular, GateToken (GT) projesinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto para trendi, yasallık gibi… Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı kendinizi (DYOR) yapmanız gerekiyor.

GateToken (GT) Ne Zaman Çıktı?

GateToken (GT) 2 Mart 202 resmi olarak çıktı. 2 Mart 2020’de “GateToken” resmi olarak Gate.io’nun borsa tokeni oldu. O zamandan beri GateToken (GT), Gate.io ile birlikte gelişiyor.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

GateToken (GT) Kurucusu Kim?

GateToken (GT) kurucusu Gate.io kripto para borsasıdır. Gate.io borsası 2013 yılında Lin Han tarafından Bter.com adı altında kuruldu. Lin Han şu anda borsanın CEO’sudur. 2015 yılında borsanın soğuk cüzdanlarından yaklaşık 7.000 Bitcoin kaybına neden olan bir hack yaşandı.

Çin merkez bankasının 2017’de ICO’lar ve itibari paralardan kripto paralara ticaret yasağını takiben, Bter.com alan adını kapattı, Gate.io olarak yeniden markalaştı ve itibari para ticaretini bıraktı. Borsa, odağını kriptodan kriptoya ve Çin Yuanında OTC ticaretine kaydırdı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu