Anasayfa Rehber GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

Rehber

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır? GT Coin Ne İşe Yarar? GT Coin Hangi Borsada? GT Coin Güvenilir mi? Uzmanlardan GT Coin Yorumları, GT Coin Kimin?

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GT Coin Nedir?

GateToken (GT), GateChain platformunun yerel kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. GateChain, popüler dijital varlık borsası Gate.io tarafından hayata geçirilen merkeziyetsiz finans platformudur. Söz konusu platform; sabit coin (USDG), merkeziyetsiz borsa (DEX), ödünç verme sistemi ve likidite madenciliği protokolüne sahip bir ekosistem sayesinde kullanıcıların bütün merkeziyetsiz finans ihtiyaçları için tek durak noktası olarak hizmet veriyor.

GateToken (GT), 2 Mart 2020 tarihinde resmî olarak Gate.io’nun “borsa tokeni” oldu. Oylama ve likidite madenciliği ödülleri dâhil olmak üzere GateChain ekosisteminde gerçekleştirilen işlemleri kolaylaştırmak için piyasaya sürülen GateToken (GT), aynı zamanda USDG sabit coini için teminat olarak da kullanılıyor.

GT Coin Ne İşe Yarar?

GateToken (GT) satın aldıktan sonra neler yapabilirsiniz? Gate.io borsasının internet sitesinde bu soruya 4 başlık altında yanıt veriliyor:

Kaldıraç

Gate.io borsası tarafından kaldıraç hizmeti sunuluyor. GateToken (GT) gibi kaldıraçlı ürünler de potansiyel kârınızı artırabiliyor. Fakat tam tersi potansiyel kaybınızı da artırabileceğini söylemeden geçmeyelim.

Nicel alım-satım

Gate.io borsası, GateToken (GT) ya da herhangi bir kripto para biriminin alım-satımının matematiksel araçlara dayanarak yapılmasına imkân tanıyan nicel alım-satım platformu sunuyor. Mevcut stratejileri kullanmanın yanı sıra kendi nicel alım-satım stratejilerinizi de oluşturmanız mümkün.

Sözleşme alım-satımı

Sürekli vadeli işlem sözleşmesi; geleneksel vadeli işlem sözleşmesinden farklı olarak herhangi bir vade tarihine sahip değildir. Sürekli vadeli işlem sözleşmesi, dayanak varlık riskinden korunmak ve doğru beklentilerle kâr sağlamak için ideal bir araç olarak görülüyor.

Bu tarz işlemlerde yüksek kaldıraç imkânı vardır. Yani yüksek kâr elde edebileceğiniz gibi ciddi bir kayıp da yaşayabilirsiniz. Riski kontrol altında tutmak amacıyla tedbir alan Gate.io borsası, pozisyonunuzu likidite edebilir. Söz konusu borsa, aynı zamanda otomatik bir şekilde kaldıraç da azaltabilir.

Lending (ödünç verme)

Lending, kripto varlıklar aracılığıyla pasif gelir elde etmenin yöntemlerinden biridir. Bu yöntemde kripto varlıklarınızı kiraya verirsiniz. Söz konusu varlıklarınız, diğer katılımcıların kullanımına sunulur. Gate.io borsasında ödünç vermeyi düşündüğünüz kripto varlıklarınız için faiz oranlarını siz ortaya koyabilirsiniz.

Farklı kullanım alanları

GateToken (GT) farklı kullanım alanları ise şöyle: Yatırımcılar tarafından “tasarruf aracı” olarak kullanılıyor. Öte yandan, mal ve hizmet satmak ya da satın almak için “para birimi” olarak kullanılıyor.

GT Coin Nasıl Alınır?

GateToken (GT) satın almanın farklı yolları bulunuyor. Fakat GateToken (GT) satın almanın en kolay yolunun Gate.io gibi güvenilir bir kripto para borsası olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde:

  • Gate.io borsasında bir hesap oluşturun. Söz konusu hesabınızı geliştirilmiş doğrulama süreci ile anında doğrulayın.
  • Gate.io borsasında bulunan hesabınıza USDT ve BTC gibi ana akım kripto para birimlerinden birini yatırın.
  • Hesabınıza para yatırdıktan sonra işlem alanına gidebilir ve GateToken (GT) satın alabilirsiniz.
  • Gate.io borsasında işlem yapmaya başlamanızın ardından işlem hacminize göre otomatik bir şekilde VIP indirimleri alacaksınız. Söz konusu indirimler tarafından ücretlerin, sektördeki en düşük düzeylere indirileceğini göreceksiniz.

Gate.io borsasında kasa hesabı ve nicel stratejiler ile GateToken (GT) alım-satımı yapabilirsiniz. Öte yandan, ETF’ler (Exchange Traded Fund/Borsa Yatırım Fonu) ve sürekli vadeli işlem sözleşmeleriyle de ilgilenebilirsiniz.

GT Coin Güvenilir mi?

GateToken (GT), popüler kripto para borsası Gate.io’nun tokenidir. Yani GateToken (GT) kısacası “borsa tokeni”dir. CoinMarketCap verilerine baktığımızda, Gate.io borsasının, exchange skoru ve işlem hacmi bakımından ilk 10 borsa içerisinde yer aldığını görüyoruz. Bu nedenle Gate.io borsasının tokeni olan GateToken (GT), uzun vadede çok iyi yerlere gelme potansiyeline sahiptir.

GateToken (GT), bazı tahminlere göre, uzun vadede ciddi bir yükseliş kaydedebilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, GateToken (GT) için “Güvenilir bir kripto para birimidir.” diyebiliriz.

GT Coin Hangi Borsada?

GateToken (GT), tahmin edebileceğiniz üzere Gate.io borsasında işlem görüyor. Söz konusu borsa, GT/USDT ve GT/BTC gibi işlem çiftlerini sunuyor. GateToken (GT), aynı zamanda Huobi Global, Bitfinex, LBank, AscendEX, Hoo, Pionex, HitBTC ve AEX gibi kripto para borsalarında da listeleniyor.

GT Coin Geleceği 2021

GateToken (GT) geleceği 2021 yılına nasıl olacak? 2021 yılının son 4 ayında GateToken (GT) nasıl bir tabloya sahip olacak? Coinskid tarafından yapılan tahminlere bakalım.

GateToken (GT) 2021 Eylül fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2021 yılının Eylül ayında ortalama 5,09 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor. Beklenen maksimum fiyat 5,92 dolar, beklenen minimum fiyat 4,27 dolar olarak ifade ediliyor.

GateToken (GT) 2021 Ekim fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2021 yılının Ekim ayında ortalama 5,46 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 5,88 dolar, beklenen minimum fiyat 5,04 dolar olarak belirtiliyor.

GateToken (GT) 2021 Kasım fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2021 yılının Kasım ayında ortalama 6,38 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor. Beklenen maksimum fiyat 7,09 dolar, beklenen minimum fiyat 5,68 dolar olarak aktarılıyor.

GateToken (GT) 2021 Aralık fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2021 yılının Aralık ayında ortalama 6,96 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 7,58 dolar, beklenen minimum fiyat 6,33 dolar olarak ifade ediliyor.

1 GT Coin Kaç TL?

1 GateToken (GT) şu anda TL’den işlem görüyor. GateToken (GT), tüm zamanların en yüksek seviyesine 109,34 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 0,8219 TL olarak kayıtlara geçti.

Uzmanlardan GT Coin Yorumları

Uzmanlardan GateToken (GT) yorumlarına bakalım. Uzmanlar, Gate.io borsasının ilk 10 borsa arasında yer aldığına ve 24 saatlik işlem hacminin yaklaşık 3 milyar dolar olduğuna dikkat çekiyor.

Gate.io borsasının güvenilir bir borsa olduğunu belirten uzmanlar, haliyle söz konusu borsanın tokeni olan GateToken (GT) için de iyimser yorumlarda bulunuyor. Uzmanlar, GateToken (GT) piyasa değerinin, ilk 10 sırada yer alan bir borsanın tokeni için çok düşük olduğunu vurguluyor.

GateToken (GT), piyasa değeri bakımından çok daha iyi yerlere gelmeli.” diyen uzmanlar, GateToken (GT) fiyatının uzun vadede 50-60 dolar seviyelerine ulaşabileceğini ve bu şekilde piyasa değerinin de yükselebileceğini belirtiyor.

GT Coin Kimin?

GateToken (GT), Gate.io borsasının tokenidir. Gate.io borsasının kurucusu ve CEO’su da Lin Han olarak biliniyor.Gate.io borsası, 2013 senesinde “Bter.com” olarak hayata geçirildi. Çin, 2017 senesinde itibari para kullanılarak kripto para alınmasını yasakladı. Bunun üzerine söz konusu borsa “Gate.io” olarak yeniden adlandırıldı.

Gate.io borsası, şu anda sadece kripto para kullanılarak kripto para alımı ile Çin Yuanı OTC alım-satımına yoğunlaşıyor. Lin Han tarafından kurulan borsa, yatırımcılara güvenli bir alım-satım platformu sunmayı hedefliyor.

GT Coin Hangi Ülkenin?

GateToken (GT), Çin merkezli Gate.io borsasının kripto para birimidir. Çin’in en eski kripto para borsalarından biri olan Gate.io’da çok sayıda işlem çifti ve altcoin seçeneği bulunuyor. Projelerden listeleme ücreti almayan Gate.io borsası, spot alım-satım ile birlikte marj ticareti de sunuyor. Söz konusu borsa; işlem hacminin yüksekliği, komisyon ücretlerinin düşüklüğü ve pasif gelir imkânları gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

GT Coin Alınır mı?

GateToken (GT), Wallet Investor analistlerine göre, harika bir uzun vadeli yatırımdır. Yüksek seviyede kâr elde etmek isteyenler, GateToken (GT) yatırımı yapabilir. Gate.io borsasının tokeni olan GateToken (GT) ile Binance borsasının tokeni olan Binance Coin (BNB) aynı mantığa sahiptir.

Analistlere göre, GateToken (GT), ilerleyen süreçte Binance Coin (BNB) gibi değer kazanacak. Bu nedenle GateToken (GT) ile uzun vadeli bir yatırım yapabilirsiniz. Yine de kripto para piyasasının çok değişken olduğunu ve her an beklenmedik gelişmelerin yaşabileceğini unutmayın!

GT Coin Madenciliği

GateToken (GT), “yetkilendirilmiş hisse kanıtı” ve “konsensüs düğüm madenciliği” gibi yöntemlerle elde edilebiliyor. Gate.io borsasında bu konu ile ilgili paylaşılan tablo şu şekilde:

Gate.io borsası üzerinden GateToken (GT) dâhil olmak üzere farklı kripto varlıkları stake edebilmeniz mümkün.

İlk olarak Gate.io borsasının internet sitesine girin. Sayfanın üst tarafında bulunan “Finans” seçeneğine tıklayın. Buradan “HODL Et&Kazan” seçimini yapın. Karşınıza devam etmekte olan projeler, ön ısıtmada olan projeler ve tamamlanmış projeler çıkacak.

Mesela şu anda GateToken (GT) ön ısıtmada yer alıyor yani hazırlanıyor. GateToken (GT) stake ederseniz yıllık yüzde 2,35’lik bir kazanç elde edeceksiniz. Günlük kazancınız ise yüzde 0,006 olacaktır.

Tether (USDT) stake ederseniz yıllık yüzde 4’lük bir kazanç sağlayacaksınız. Tether (USDT) varlıklarınızı hesabınızda tutmanız durumunda günlük kazancınız yüzde 0,011 olacaktır.

Define (DFA) stake etmeniz durumunda yıllık yüzde 100’lük bir kazanç sağlayacaksınız. Define (DFA) varlıklarınızı kilitlemeniz durumunda günlük kazancınız yüzde 0,277 olacaktır.

Staking için devam etmekte olan projelerden birini seçmeniz, kilitleme miktarını yazmanız ve “Abone ol” butonuna tıklamanız gerekiyor. Tabii bunun için kullanılabilir bakiyenizin yeterli olması şart. Staking ile ne kadar kazandığınızı öğrenmek için “Varlıklarım” butonuna tıklayabilirsiniz.

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GT Coin Projesi

GateToken (GT) projesini anlamak için Gate.io borsasını incelemek gerekiyor. Yazımızda da sık sık belirttiğimiz gibi GateToken (GT), Gate.io borsasının yerel tokeni olmakla birlikte GateChain blok zincirine dayanıyor.

Gate.io borsası, işlem hacmi bakımından ilk sıralarda alıyor. Söz konusu borsanın çok sayıda kripto para ve token için ön yatırım imkânı sunduğu görülüyor. GateToken (GT), borsa tokeni olması dolayısıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

GT Coin Kaç Adet?

GateToken (GT) toplam arzı 300,000,000 GT olarak ifade ediliyor. Şu anda dolaşımda 76,236,267 GT yer alıyor. Maksimum arz ile ilgili herhangi bir veri bulunmuyor.

GT Coin Neden Düşüyor?

GateToken (GT) fiyatı, şu ana kadar Binance Coin (BNB) fiyatındaki gibi bir yükseliş kaydedemedi. Mayıs ayının ortalarına doğru tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden GateToken (GT), daha sonra Bitcoin (BTC) fiyatının düşüşü ve piyasa çöküşü ile birlikte düşüş trendine girdi.

GateToken (GT) fiyatının, piyasa değeri fazla olan kripto para birimlerinden etkilendiğini söyleyebiliriz. Fakat Ağustos ayında Bitcoin (BTC) fiyatında gerçekleşen yükselişe ve piyasada oluşan olumlu havaya rağmen GateToken (GT), kendisinden bekleneni veremedi.

GateToken (GT) fiyatı, Gate.io borsasına yönelik birtakım kanuni düzenlemeler getirilmesi veya söz konusu borsanın saldırıya uğraması durumunda önemli ölçüde düşüş gösterebilir.

GT Coin Kaç Dolar Olur?

GateToken (GT) kaç dolar olur? sorusuna yanıt verebilmek için öncelikle Wallet Investor tahminlerine göz atalım. Söz konusu tahminlere göre, GateToken (GT) fiyatının, 1 yıl içerisinde 10,223 dolara kadar yükselebileceği ifade edilirken, 5 yıl içerisinde 32,129 dolara ulaşabileceği belirtiliyor.

Gov Capital, GateToken (GT) fiyatının, 1 yıl içerisinde 10,457 dolara ulaşabileceğine dikkat çekerken, 10 yıl içerisinde 32,415 dolara kadar yükselebileceğini aktarıyor. Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre ise GateToken (GT) fiyatının, 2022 yılında 7,76 dolara, 2026 yılında 15,68 dolara ulaşması bekleniyor.

GT Coin Yorumları

GateToken (GT) hakkında yapılan yorumlara baktığımızda, genel olarak Binance Coin (BNB) ile GateToken (GT) arasında karşılaştırma yapıldığını görüyoruz.

Bazı yatırımcılar, GateToken’in Binance Coin’e kıyasla zayıf olduğunu ve Gate.io’nun zannedildiği kadar güçlü bir borsa olmadığını ifade ediyor. Söz konusu yatırımcılar, GateToken’in önü açık olsa bile Binance Coin’in bulunduğu konuma ulaşmasının çok zor olduğunu belirtiyor.

Binance Coin’in hem dünyanın en büyük kripto para borsasının tokeni olduğuna hem de Binance Smart Chain ekosisteminde bulunduğuna dikkat çeken yatırımcılar, Binance Coin’in bu bakımdan GateToken’in çok daha üstünde yer aldığını aktarıyor.

GateToken hakkında iyimser yorumlarda bulunan yatırımcılar da var. Bu yatırımcılar ise GateToken fiyatının uzun vadede Binance Coin fiyatı gibi artış gösterebileceğini vurgularken, GateToken varlıklarının stake edilmesi durumunda iyi bir kâr elde edilebileceğini belirtiyor.

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GT Coin Ekşi Sözlük Yorumları

GT Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şu şekilde:

Son 4 çeyrekte yaptıkları yakım miktarını açıklamışlar. Bu şekilde devam ederlerse ve Bitcoin de yönünü yukarı çevirirse yatırımcısına iyi kazandıracaktır.

BTC yüzde 5 düşüyor, GT yüzde 15. BTC yüzde 10 artıyor, GT aynı kalıyor. Sonra BTC bir yüzde 5 daha düşünce GT yine yüzde 15 düşüyor. Bu döngü sürekli devam ediyor. BTC 20.000’lere inerse bu 10 cent olur. Gate.io borsasının tokeni ancak hiç sahip çıkmadıkları anlaşılıyor.

Gate.io borsası, söz konusu borsanın hacmi ve token için yakım planları düşünüldüğünde mevcut değerini çok az bulduğum token. Düştükçe ilave yapıyorum. Umarım yanılmam.

Aldık ve bekliyoruz. Fakat düştükten sonra yerinde saymaya devam ediyor. Uzun vadede katlayacağını düşünüyorum.

Binance Coin’in arkasında kapı gibi Çin devleti varken, GateToken’in arkasında Loser Coin vardır. ‘Siz hesaplayın girdisi çıktısını’ dedirten olaydır.

GT Coin Grafiği

GateToken (GT), 2021 yılına 0,455 dolar ile başladı. Şubat ayında 1 doların üstüne çıkan GateToken (GT), Nisan ayının sonunda 4,49 dolara kadar yükseldi. GateToken (GT), hızlı bir şekilde yükselmeye devam ederken, 12 Mayıs’ta 13,09 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Söz konusu tarihte 887,216,037 dolarlık piyasa değerine ve 238,909,288 dolarlık işlem hacmine sahip oldu.

Mayıs ayının sonlarına doğru Bitcoin (BTC) fiyatında gerçekleşen düşüş ve piyasada meydana gelen çöküş nedeniyle GateToken (GT) fiyatı da 3,12 dolara kadar geriledi. Yani GateToken (GT), aldığı darbeden sonra düşüş trendine girdi ve 14 Haziran’da 0,09838 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini kaydetti.

Ağustos ayında Bitcoin (BTC) fiyatında önemli bir yükseliş gerçekleşti. Kripto para piyasasına olumlu bir hava hâkim olmaya başladı. Fakat bu durum GateToken (GT) fiyatını pek de etkilemedi. Ağustos ayının açılışını 3,65 dolar ile yapan GateToken (GT), bu süreçte sadece 4,90 dolara kadar yükselebildi.

GateToken (GT), şu anda dolardan işlem görüyor.

GT Coin Piyasa Değeri

GateToken (GT) piyasa değeri şu anda dolar olarak ifade ediliyor. GateToken (GT) piyasa değeri, 2021 yılının başlarında 37,994,466 dolar olarak kayıtlara geçmişti. Borsa tokeni olmasına rağmen GateToken (GT) piyasa değerinin düşük olduğunu söyleyebiliriz.

GT Coin İşlem Hacmi

GateToken (GT) işlem hacmi şu anda dolar olarak belirtiliyor. GateToken (GT) işlem hacmi, 2021 yılının başlarında dolar olarak gerçekleşmişti.

GT Coin Fiyatı 2021

GateToken (GT) fiyatı şu anda dolar seviyesinde. Türk Lirası karşılığına bakacak olursak, GateToken (GT), şu anda TL’den el değiştiriyor.

GT Coin Toplam Arzı

GateToken (GT) toplam arzı 300,000,000 GT olarak ifade ediliyor. Yani şu anda dolaşımda olanlar ile üretilmiş ancak piyasaya sürülmemiş olanlar dâhil toplam 300,000,000 GT bulunuyor. Gate.io borsasının tokeni olması dolayısıyla kendisine yönelik beklentilerin fazla olduğu GateToken (GT), düşüş trendinde olduğu zamanlarda bile yatırımcıların dikkatini çekiyor.

GT Coin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

GateToken (GT), tüm zamanların en yüksek fiyatına 12 Mayıs 2021 tarihinde ulaştı. Söz konusu tarihte 13,09 dolara kadar yükseldi.

GT Coin Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

GateToken (GT), tüm zamanların en düşük fiyatını 14 Haziran 2021 tarihinde kaydetti. Söz konusu tarihte 0,09838 dolara kadar geriledi.

GT Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

GateToken (GT), Gate.io borsasının benzersiz borsa tokenidir. Aynı zamanda, GateChain blok zincirinin yerel tokenidir. Evet, kripto para piyasasında Binance Coin (BNB), FTX Token (FTT) ve KuCoin (KCS) gibi borsa tokenleri de bulunuyor. Fakat her borsa tokeni, kendi ait olduğu borsa ile ilgili özellikler taşıyor ve farklı kullanım alanlarına sahip oluyor.

Mesela kaldıraçlı bir ürün olan GateToken (GT) ile potansiyel kârınızı artırabiliyor, Gate.io borsasında nicel alım-satım yapabiliyor, lending yani ödünç verme yöntemiyle pasif gelir elde edebiliyor, sürekli vadeli işlem sözleşmeleriyle de kazanç stratejileri oluşturabiliyorsunuz.

Öte yandan, Gate.io borsası aracılığıyla hem GateToken (GT) hem de farklı kripto paraları stake edebiliyorsunuz.  Sahip olduğunuz GateToken (GT) varlıklarıyla Startup katılımcısı olabiliyor ve VIP seviyenizi daha da artırabiliyorsunuz.

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GT Ağ Güvenliği

GateChain, blok zinciri varlıklarının güvenliğine odaklanan halka açık bir blok zinciridir. Yeni hayata geçirilen zincir içi güvenlik hesabı ile kişiselleştirilebilir zaman gecikmeli kurtarma özelliği, özel anahtarlar sızdırılsa ya da ortadan kaldırılsa bile blok zinciri varlıklarının güvenliğini sağlıyor.

Gate.io borsasında hesap açmak isteyen kullanıcılardan güvenli şifreler oluşturmaları isteniyor. Hesap açmadan önce birçok güvenlik adımı takip ediliyor. İki faktörlü doğrulama sistemi aracılığıyla herhangi bir sızmanın önüne geçiliyor. Öte yandan, fonlara yönelik güvenlik tedbirleri de alınıyor. Bu fonlar, soğuk cüzdanlarda güvence altına alınıyor.

Gate.io kullanıcılarının, söz konusu fonlara erişim sağlayabilmeleri için bir şifre daha oluşturmaları gerekiyor. Fonlara ilişkin bütün işlemlerde bu şifre kullanılıyor. Böylece güvenlik de üst düzeye çıkarılmış oluyor.

GT Coin Nereden Satın Alınır?

GateToken (GT) satın almak için öncelikle Gate.io borsasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Gate.io borsası; “çok sayıda işlem çifti” ve “düşük ücretli işlemleri”nin yanı sıra “sorunların anında çözüme kavuşturulabilmesi için 7/24 müşteri desteği” ve “224 ülkede bulunan 6 milyon kullanıcısı” ile dikkat çekiyor. GateToken (GT) alımı için Huobi Global ve Bitfinex gibi kripto para borsalarını da tercih edebilirsiniz.

Son Dakika Güncel GT Coin Haberleri

GateToken sahiplerine otel rezervasyonu müjdesi

Gate.io borsası ile Travala.com arasında ortaklık kuruldu. GateToken (GT) sahipleri, böylece 2,2 milyonu aşkın otelden rezervasyon yaptırma imkânına sahip oldu.

Gate.io borsasından Travala.com ile ortaklık müjdesi geldi. Söz konusu ortaklık sayesinde GateToken (GT) varlıklarının Travala.com sitesinde kullanılabileceği bildirildi. GateToken (GT) sahipleri, bu şekilde 230 ülkede bulunan 2,2 milyonu aşkın otelden rezervasyon yaptırma imkânı elde etti.

GateToken (GT) sahiplerinin, Travala.com sitesi üzerinden otel rezervasyonlarını yapabilecekleri, böylece daha uygun maliyetli bir şekilde tatil yapma fırsatına sahip olacakları duyuruldu. Gate.io borsasının, ayrıca iş seyahatleri için de söz konusu platformdan yararlanacağı ifade edildi.

Sonuç olarak GateToken (GT) sahipleri, diğer seyahat platformlarına kıyasla yüzde 40’a kadar daha fazla kâr elde edecek. İmkânlar yalnızca bunlarla da sınırlı olmayacak. Aynı zamanda GateToken (GT) varlıklarına sahip olan kişiler, 600’ü aşkın hava yolu şirketinden de rezervasyon yaptırabilecek.

Gate.io kendi donanım cüzdanını tanıttı

Gate.io kripto para borsasından kritik bir hamle geldi. Söz konusu borsa, kendi donanım cüzdanını tanıttı.

Popüler kripto para borsalarından biri olan Gate.io, “Wallet S1” denilen donanım cüzdanını tanıttı. Böylece ilk kez bir kripto para borsası tarafından cüzdan oluşturuldu.

Söz konusu cüzdan, parmak izi tarama desteğiyle işlemlerin doğrulanmasını sağlıyor. Öte yandan, merkeziyetsiz uygulamaların kullanımında GateChain blok zinciri ile etkileşime geçiyor.

Parmak izi tanıma desteği, bilgisayar korsanları gibi risklerin önüne geçilmesini sağlıyor. Diğer yandan, donanım cüzdanı, GateChain blok zincirine bağlanma konusunda güvenilir bir yöntem olarak görülüyor.

GT Coin Analizleri

GateToken (GT) analizlerine bakacak olursak, borsa tokeni olması dolayısıyla geleceğinin parlak olduğuna dair analizler yapıldığını görüyoruz. Binance Coin (BNB) fiyatında olduğu gibi GateToken (GT) fiyatında da artış yaşanabileceğine dair analizler var. GateToken (GT), şimdi bu tahminlerden çok uzak bir yerde duruyor. Fakat analistler, şu anda beklentileri karşılayamasa bile uzun vadede GateToken (GT) fiyatının ciddi bir sıçrama yapabileceğini belirtiyor.

GateToken (GT), önce 3,61 dolarlık direnç seviyesini, daha sonra da 4,25 dolarlık ve 4,67 dolarlık direnç seviyelerini geçti. Şu anda önünde sırasıyla 6,05 dolarlık ve 8,20 dolarlık direnç seviyeleri yer alıyor. Birçok kripto para biriminin, Mayıs ayındaki düşüş seviyelerini geçtiğini görüyoruz. GateToken (GT) ise hala o seviyeyi geçmeyi başaramadı. Ne zaman geçeceği ise merak içerisinde bekleniyor.

GT Coin Fiyat Tahminleri

GateToken (GT) fiyat tahminleri için Digital Coin Price platformunu inceleyebilirsiniz.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, GateToken (GT) fiyatının, 2022 yılında 7,76 dolara kadar yükseleceği öngörülürken, 2023 yılında 9,66 dolara ulaşması bekleniyor. 2024 yılında 11,35 dolara ulaşacağı tahmin edilen GateToken (GT) fiyatının, 2025 yılında 13,23 dolara kadar yükseleceği öngörülüyor.

Coinskid tarafından yapılan GateToken (GT) fiyat tahminleri ise şu şekilde:

GateToken (GT) 2022 yılı fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2022 yılının Ocak ayında ortalama 7,57 dolar, Haziran ayında ortalama 10,02 dolar, Aralık ayında ortalama 13,94 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

GateToken (GT) 2023 yılı fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2023 yılının Ocak ayında ortalama 14,37 dolar, Haziran ayında ortalama 18,14 dolar, Aralık ayında ortalama 23,60 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

GateToken (GT) 2024 yılı fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2024 yılının Ocak ayında ortalama 25,65 dolar, Haziran ayında ortalama 28,18 dolar, Aralık ayında ortalama 30,22 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

GateToken (GT) 2025 yılı fiyat tahmini

GateToken (GT) fiyatının, 2025 yılının Ocak ayında ortalama 30,12 dolar, Haziran ayında ortalama 38,32 dolar, Kasım ayında ortalama 47,84 dolar seviyesinde olması bekleniyor. Aralık ayına dair tahminlerin henüz paylaşılmadığı görülüyor.

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

GT Coin Ekibi

GateToken (GT), bildiğiniz üzere Gate.io borsasının tokeni. Söz konusu borsa da Lin Han tarafından kuruldu. Lin Han, şu anda Gate.io borsasının CEO’luğunu yapıyor. Gate.io borsasının arkasında bulunan ekibe dair herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Fakat söz konusu borsa, dünyanın birçok noktasında popüler hale gelmiş durumda.

GT Coin Twitter Adresi

GateToken (GT) Twitter adresi bulunmuyor. Fakat Gate.io Twitter adresi şu şekilde: https://twitter.com/gate_io

Bu bağlantıya tıklayarak Gate.io borsası ile ilgili bütün güncel gelişmelere ve yeni projelere erişim sağlayabilirsiniz. Bio bölümünde şu yazıyor: “Yeni nesil küresel yatırımcıların, devrim niteliğindeki kripto çağına erişmelerini sağlamak amacıyla oluşturuldu.”

GateChain Twitter adresi ise şöyle: https://twitter.com/gatechain_io

Bu bağlantıya tıklayarak da GateChain blok zinciri ile ilgili gelişmelere ulaşabilirsiniz. Bio bölümünde “Merkeziyetsiz Güvenliğe Açılan Kapınız” ifadesi yer alıyor.

GT Coin 2021’de Ne Olur?

GateToken (GT), Mayıs ayında 13,09 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ancak daha sonra kripto para piyasasında gerçekleşen çöküş nedeniyle düşüşe geçti.

Ağustos ayında Bitcoin (BTC) fiyatındaki yükselişe rağmen bir türlü toparlanamayan ve 6,05 dolar seviyesini hala geçemeyen GateToken (GT), 2021 yılının son 4 ayında nasıl bir tabloya sahip olabilir?

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, GateToken (GT) fiyatı, 2021 yılının Eylül ayında ortalama 6,01 dolar, Ekim ayında ortalama 6,37 dolar, Kasım ayında ortalama 7,59 dolar ve Aralık ayında ortalama 6,32 dolar seviyesinde olabilir.

GT Coin Projesinin Faydaları

GateToken (GT) sahipleri, Gate.io borsasında önemli avantajlara sahip oluyor. Mesela GateToken (GT) sahipleri, Gate.io borsasındaki Startup’lara katılabiliyor.

Gate.io Startup, yeni kripto para birimlerinin ilk kez satın alınabildiği bir platformdur. Kripto para kampanyalarının indirimli bir şekilde düzenlendiği bu platform, kullanıcılar tarafından gelişmiş ve yenilikçi projelere erişilebilmesini sağlıyor. Startup’lara katılabilmek için genellikle VIP 1 seviyesinde olmanız gerekiyor. VIP 1 seviyesine ulaşmak için de GateToken (GT) satın almanız gerekiyor.

Bunun dışında Gate.io borsası tarafından kurulan ortaklıklar ve iş birliklerinden GateToken (GT) sahiplerinin yararlandıklarını görüyoruz. Örneğin, GateToken (GT) sahiplerinin, Travala.com aracılığıyla 2,2 milyonu aşkın otelden rezervasyon yaptırma ve uygun maliyetli bir tatil yapma fırsatını elde etmesi gibi…

GT Coin Neden Yükseliyor?

GateToken (GT), yeni ortaklıklar ve iş birliklerinin kurulmasıyla beraber yükseliyor. GateToken (GT) fiyatı, genel olarak piyasa değeri fazla olan kripto para birimlerinin fiyat hareketlerinden etkileniyor. Borsa tokeni olduğu için GateToken (GT) ile ilgili büyük umutların var olduğunu söyleyebiliriz. GateToken (GT) fiyatı henüz beklenen seviyede olmasa da son dönemde direnç seviyelerini geçmeye başladı. 6,05 dolarlık direnç seviyesini de yakın zamanda geçebilir.

GateToken (GT), özellikle Gate.io borsası kullanıcılarının mutlaka ellerinde bulundurmaları gereken bir kripto paradır. GateToken (GT) sahipleri, Gate.io Startup’larına katılarak söz konusu borsada seviye atlayabiliyorlar. Kullanıcıların Gate.io borsasındaki VIP seviyelerini korumak için GateToken (GT) varlıklarını satmayacakları, alımların ve fiyat yükselişlerinin de süreceği öngörülüyor.

GT Coin Projesi Hakkındaki Endişeler

GateToken (GT) projesi hakkında bazı endişeler mevcut. Mesela Bitcoin (BTC) fiyatında ufak bir düşüş yaşandığı zaman GateToken (GT) fiyatında ciddi bir düşüş gerçekleştiği, fakat Bitcoin (BTC) fiyatında büyük bir yükseliş gerçekleştiği zaman GateToken (GT) fiyatının yükselmek yerine aynı seviyelerde kaldığı ifade ediliyor. Bu durumun ilerleyen süreçte de devam edip etmeyeceği bilinmiyor.

Borsa tokeni olmasına rağmen GateToken (GT) piyasa değerinin düşük olması da dikkat çekiyor. Gate.io borsasının söz konusu kripto para birimine sahip çıkmadığını düşünenler var.

GT Coin Whitepaper

GateToken (GT) whitepaper ile söz konusu proje hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu şekilde GateToken (GT) projesinin çözüme kavuşturmayı amaçladığı problemin ana hatlarını ve söz konusu probleme yönelik çözüm yollarını inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar ile proje arasındaki etkileşimin ayrıntılarına da whitepaper üzerinden ulaşabilirsiniz.

GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge