Anasayfa Altcoin Gelişmeler Dikkat Çekiyor: Cardano, 1 Dolara Ulaşabilecek mi?

Gelişmeler Dikkat Çekiyor: Cardano, 1 Dolara Ulaşabilecek mi?

Altcoin

Güncel gelişmelerin ortasında Cardano (ADA) fiyatının 1 dolar yolunda olabileceği ifade ediliyor.

Gelişmeler Dikkat Çekiyor: Cardano, 1 Dolara Ulaşabilecek mi?

Ethereum rakibi Cardano (ADA), mevcut altcoin piyasası rallisinin bir parçası oldu. ADA fiyatı son 24 saatte yüzde 3 artarak 0,29 doların üzerine çıktı ve haftalık kazancını yüzde 20'nin üzerine taşıdı.

ADA Fiyatı 1 Dolara Yükselecek mi?

19 Ekim'den bu yana yüzde 20'lik bir toparlanma yaşayan ve bugün 0,29 dolara ulaşan ADA'nın mevcut yörüngesi, yine de "bearish" görünümünü koruyor. Bu duygu, aşağıdaki grafikte de görüldüğü gibi, sürekli olarak son zamanların en yüksek seviyeleriyle kesişen alçalan bir trend çizgisiyle destekleniyor.

Ayı piyasası gerçekten de Z dalgasıyla sona erdiyse ve şu anda daha kapsamlı bir beş dalgalı dürtünün başladığına tanık oluyorsak, devam eden yükseliş trendinin sürmesi muhtemeldir. Sonuç olarak alçalan trend çizgisinin üzerinde net bir kırılma, önemli bir yükseliş göstergesi olarak hizmet edecektir.

Gelişmeler Dikkat Çekiyor: Cardano, 1 Dolara Ulaşabilecek mi?

Bununla birlikte ADA fiyatı daha geniş bir yatay aralıkta kaldığından, mevcut yolunda dirençle karşılaşabilir. Bu da muhtemelen fiyatın 0,28 dolar seviyesine geri çekilmesine yol açabilir.

ADA için 1 dolarlık kilometre taşına doğru potansiyel bir ralliye işaret eden kesin bir yükseliş sinyali, 0,40 dolar eşiğinin üzerine çıkılmasını gerektirecektir. Bu seviye, yatay aralığının üst sınırını ifade ediyor. 

Bu dönüm noktasına ulaşılması; yalnızca bir boğa döngüsünün başlangıcını işaret etmekle kalmayacak, aynı zamanda ADA'yı potansiyel olarak imrenilen 1 dolar hedefine ulaşma yoluna sokacaktır.

Önemli Cardano Gelişmeleri

Yakın tarihli bir gelişmede Cardano Vakfı, Cardano blockchain'indeki staking parametrelerinde önemli güncellemeler yapıldığını duyurdu. Cardano Vakfı, ağın rekabet gücünü ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi tercih etti.

Bir Stake Pool Operatörü (SPO) anketine ve ardından Parametreler Komitesi tarafından yapılan bir değerlendirmeye yanıt olarak Cardano Vakfı, ana ağda bir işlem gerçekleştirdi. Bu işlem, minPoolCost parametresini 340 ADA'dan 170 ADA'ya düşürmektedir.

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, Djed stablecoin'in potansiyel olarak durdurulmasıyla ilgili devam eden söylentilere kararlı bir yanıt verdi. Projenin sadece devam etmekle kalmayacağını, aynı zamanda önemli bir yükseltmeden de geçeceğini vurgulayan Hoskinson, "Hayır, Djed'i bırakmıyoruz. Ekibi güçlendiriyoruz." diye açıkladı.

Kaynak: CoinGape

Gelişmeler Dikkat Çekiyor: Cardano, 1 Dolara Ulaşabilecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik