Anasayfa Sektörel Gemini Direniyor: Winklevoss İkizleri Yüklü Miktarda Kredi Verdi!

Gemini Direniyor: Winklevoss İkizleri Yüklü Miktarda Kredi Verdi!

Sektörel

Yakın tarihte alınan bir habere göre, Gemini borsası Winklevoss ikizleri Cameron ve Tyler'dan yüklü miktarda bir kredi aldı. İşte tüm detaylar...

Gemini Direniyor: Winklevoss İkizleri Yüklü Miktarda Kredi Verdi!

Mali yayınlardan alınan raporlar, kripto para borsası Gemini'nin iki kurucu ortağı Tyler ve Cameron Winklevoss'tan 100 milyon dolarlık bir kredi aldığını gösteriyor.

Kredinin kişisel harcamalardan yapıldığı söylendi ve Gemini'nin dış yatırımcılardan finansman sağlamak için yaptığı birkaç başarısız girişimin ardından içselleştirilmiş bir kararın sonucuydu. Kredi tutarı ilk olarak Bloomberg'de yer alan bir rapordan açıklandı.

Gemini Birçok Engelle Karşılaştı

ABD'de kayıtlı kripto borsası, dijital varlıklar için devam eden piyasa gerilemesi sırasında birçok engelle karşılaştı. Ocak ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), hem Gemini'yi hem de Genesis Global Capital'i borsanın Kazanma programı aracılığıyla kayıt dışı menkul kıymetler sunmakla suçladı. New York Mali Hizmetler Departmanı'nın, birden fazla Gemini kullanıcısının "Earn" hesap varlıklarına FDIC koruması verildiğini iddia etmesi üzerine borsa hakkında soruşturma başlattığı da bildirildi.

Tyler Winklevoss, SEC'i "imal edilmiş bir park cezası" düzenlemekle suçlayarak suçlamalara yanıt verdi. O, yaptırım eylemi gerçekleşmeden önce Gemini personelinin düzenleyiciyle bir yılı aşkın bir süredir görüşmelerde bulunduğunu iddia etti. 

Bu şikayet, baş hukuk sorumlusu Paul Grewal'ın SEC temsilcileriyle dokuz aylık bir süre içinde 30'dan fazla kez görüştüklerini ve yine de bir Wells bildirimi aldıklarını belirttiği kripto borsası Coinbase'in deneyimini anımsatıyor.

Winklevoss İkizleri Gemini'yi Destekliyor!

Gemini Direniyor: Winklevoss İkizleri Yüklü Miktarda Kredi Verdi!

Winklevoss ikizleri, bu çalkantılı piyasa döneminde kripto borsaları Gemini Trust Co.'yu desteklemeye karar verdi. Konuya yakın kaynaklara göre, 100 milyon dolarlık kredi, Gemini'nin son aylarda herhangi bir anlaşmaya varmadan gayri resmi olarak dış yatırımcılardan fon aramasının ardından verildi. Ne Gemini ne de Winklevoss ikizleri durum hakkında yorum yapmadı.

Kripto piyasası zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor ve Gemini gibi borsalar, küresel kripto endüstrisinde ayaklarını uyarlamaya ve sağlamlaştırmaya çalışıyor. Devam eden bu engellere rağmen, kurucu ortaklarının bir tür "can simidi" uzatması, borsa için bir miktar güven ve kararlılık duygusu yayıyor.

Gemini Direniyor: Winklevoss İkizleri Yüklü Miktarda Kredi Verdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik