Gizlilik Politikası ve Site Kullanım Koşulları

Son Güncelleme Tarihi : 17 Mayıs 2021

Bu Gizlilik Politikası, Koinbox Dijital Teknolojiler San. ve Tic. A.Ş. (Koinbox) tarafından yönetilmekte ve işletilmekte olan, www.koinbox.net adlı internet sitesinde (Site) ve tablet veya telefon gibi bir mobil cihazlarda yer alan Koinbox uygulamasında (Uygulama) veya Koinbox’ın kullanıcılarına herhangi bir hizmet sağladığı herhangi bir dijital platformda, sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

Şirketimiz bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız tarafından üretilen içeriklerimiz doğası gereği bilgi amaçlıdır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilmemelidir! Kripto paralar aşırı yüksek riskli bir yatırım araçlarıdır. Her okuyucu yatırımlarına yön vermeden önce kendi araştırmasını mutlaka yapmak zorundadır! Koinbox hiçbir şekilde verdiğiniz kararlarla ilgili sorumlu tutulamaz. Her yazarımız kendi ürettiği içerikten sorumludur. Şirket olarak editöryal ekibimiz üretilen içerikleri büyük bir hassaslık ile hazırlamakta ve belli filtrelerden geçirerek siz değerli okuyucularımıza sunmaktadır. Söz konusu içeriklerde telif hakkı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize iletişim sayfamızdan ulaşınız.

Hazırlamış olduğumuz bu politikayı kabul etmiyorsanız, internet sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar

Koinbox, zaman zaman sitesine ve uygulamasına, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz diğer siteler bakımından geçerli değildir. Üçüncü kişilere ait internet siteleri ve uygulamalar ile kişisel verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını mutlaka okumalısınız.

Diğer Ülkelere Aktarım

Toplanan kişisel verileriniz, bu verilerin depolanması veya bu metinde yer alan hukuka uygun amaçlarla, denizaşırı ve kullanıcının bulunduğu ülke ve yargı bölgesinden başka dünya çapındaki ülkelere, başka bir ülkede bulunan sunuculara aktarılabilir, işleme alınabilir ve depolanabilir. Koinbox, kişisel veriler dahil olmak üzere kullanıcıların bilgilerini, bulundukları yargı bölgesindeki veri koruma yasalarının aynısına/benzerine sahip olmayan başka bir ülke ve yargı bölgesine aktarabilir.

Buna göre Koinbox, bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen faaliyetleri yürütmek amacıyla işleme sürecini alt sözleşme ile bir başkasına devredebilir veya yaşadığınız ülke dışındaki ülkelerde bulunan üçüncü taraflarla bilgilerinizi paylaşabilir. Bu nedenle kişisel bilgileriniz yaşadığınız ülkedekinden farklı gizlilik kurallarına tabi olabilir. Ancak yine de, veriler bu metinde yer alan kapsamla sınırlı olmak üzere işlenecektir.

Telif Hakkı

Şirketimiz bünyesinde bulunan “Koinbox” ve alt markaların tüm hakları saklıdır. Koinbox tarafından yönetilen tüm websiteleri, uygulamalar ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan içerikler ve görseller şirketimizin yazılı izni olmadan ticari olarak değiştirilemez, yayınlanamaz, kopyalanamaz, dağıtılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. 

Değişiklikler Ve Güncellemeler

Bu Gizlilik Politikası, dijital platformlara yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, düzenlenebilir ve güncellenebilir. Ancak bu durumda değişiklikleri internet sitemizde yayınlayarak sizi bilgilendiririz. Söz konusu değişiklikleri, bazı önemli durumlarda, e-posta ile veya sizi haberdar etmek üzere makul şekilde tasarlanmış dikkat çekici başka bir yöntemle, duruma uygun olarak ek bildirimler ile bildirebiliriz. Bu değişikliklere ilişkin bilgilendirilmeniz üzerine, üyeliğinizi iptal etmeyip bildirim döneminden sonra da hizmetlerimizi kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızdaki değişikliklere izin vermiş sayılacaksınız. Bu gizlilik politikasının ya da güncellenmiş bir gizlilik politikasının şartlarını kabul etmemeniz halinde (eğer varsa) hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilme ya da anketlere cevap vermeme hakkınız saklıdır. Bu nedenle, Koinbox’ı her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Koinbox’u kullanarak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Site’yi, Uygulama’yı ve dijital platformlarımızı ziyaret ederken ve/veya üye (kayıtlı kullanıcı) olurken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında, https://www.koinbox.net/kullanici-sozlesmesi adresinde bulunan, Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.