Anasayfa Sektörel Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi?

Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi?

Sektörel

Bu yılın meme coin çılgınlığı arasında iki para birimi, sezonun en umut verici yeni kripto para birimleri olarak öne çıkıyor.

Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi?

Ana akım kripto para birimleri düzenleyici baskılarla başa çıkmanın zorluklarıyla uğraşırken, meme coinler 2023'te yükseliyor. Bu tür tokenler, yatırımcılara önemli getiriler için heyecan verici beklentiler sunuyor.

Çok popüler olan r/WallStreetBets alt dizininden ilham alan yeni kripto Wall Street Memes (WSM), en popüler yeni tokenlerden biridir. ICO'suna hazır olan para birimi, fiyatlarını yukarı çekmek için zaten geniş ve çeşitli bir takipçi kitlesine güveniyor.

Öte yandan, Golden Inu (GOLDEN), yararlı bir para birimi etrafında bir topluluk oluşturmaya yönelik sürekli çabalarıyla öne çıkıyor. Proje, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerindeki ICO'su için hâlâ hazır — ancak BNB Chain'deki orijinal GOLDEN tokeni, zamanın testinden geçti ve şu anda sahiplerine %636'lık şaşırtıcı bir getiri ile Haziran ayının en kârlı meme coin'i olarak övünüyor.

Bu, WSM ve GOLDEN ICO'larını 2023'te meme coin piyasasında en önemli olaylardan biri haline getiriyor. Her iki para biriminin de lansmanından sonra çok fazla kargaşa ve getiri potansiyeli oluşturması bekleniyor. Ancak bu, şu soruyu akla geliyor: "Bu kripto para birimlerinden hangisi kulağa daha umut verici geliyor?"

Wall Street Memes geniş bir takipçi kitlesi sunarken, Golden Inu'nun özellikler sunmaya ve GOLDEN'ın değerini artırmaya yönelik sürekli çabaları, onu yılın en iyi yeni tokeni yarışmacılarından biri haline getiriyor.

Wall Street Memes (WSM)

Geniş topluluğuyla token, büyük ölçüde mizah ve aldatmacaya dayanır ve meme merkezli çekiciliğiyle yatırımcıları çeker. Token, güçlü topluluk desteğine sahiptir ve ön satış sırasında başarı elde etmiştir, bu da mizahi doğası nedeniyle değerde bir artış potansiyeli olduğunu göstermektedir.

Ancak Wall Street Memes, yazılım geliştirme ve kullanım için somut planlar açısından yetersiz kalıyor. Projenin yol haritasına bakıldığında, WSM'yi yararlı kılabilecek anlamlı proje ve uygulamalara dair hiçbir işaret görülmüyor.

Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi?

Aslında, Wall Street Memes tokenomik fonlarının %50'sini pazarlama kampanyalarına yatıracağını iddia ediyor. Bu, büyümek için büyük olasılıkla yalnızca isim değerine güvenecek olan projede yön eksikliğini gösteriyor.

Piyasa, geçmişte inanılmaz derecede popüler tokenlerin yükselişini gördüğünden ve nihayetinde gerçekten merkezi olmayan bir eko-uzay yaratmaya yönelik yetkinliğin olmaması, birçoğunun sefil bir şekilde başarısız olmasına neden olduğundan, yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

Golden Inu (GOLDEN)

Meme coin piyasasında dikkatleri üzerine çeken Golden Inu (GOLDEN), fayda ve gerçek dünya uygulamalarına odaklanmasıyla kendisini rakiplerinden ayırıyor. BNB Chain'de piyasaya sürülmesinden bu yana, token yalnızca iki hafta içinde şaşırtıcı bir şekilde %1.000'lik bir büyüme yaşadı ve muazzam potansiyelini sergiledi. Golden Inu'nun arkasındaki özel geliştirme ekibi, haberleri ve raporları izlemek için özel bir gösterge panosu da dahil olmak üzere çok sayıda uygulama başlattı.

Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi?

Ayrıca token iddialı bir şekilde "Golden Inuverse" adlı oyna kazan (P2E) oyununu geliştiriyor ve büyüleyici NFT koleksiyonları planlıyor. BNB Chain tokeninde mevcut değeri 0,000000000006$ ve düşük piyasa değeri ile Golden Inu Token, önemli getiriler için benzersiz potansiyele sahip bir mücevher olarak öne çıkıyor. Sonuç olarak; siz de, yeterli araştırma yaparak hangi tokenin ICO'sunun daha iyi olduğuna karar verebilirsiniz.

Golden Inu vs Wall Street Memes: Hangi ICO Daha İyi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan