Anasayfa Altcoin Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Altcoin

Google'ın yapay zekâsı Bard, davanın sonucunda XRP'nin 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağını cevapladı. İşte tüm detaylar...

Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi?

ChatGPT'nin piyasaya sürülmesinden bu yana, yapay zekâya (AI) olan ilgi çığ gibi büyümüş durumda ve özellikle yakın tarihli bir mahkeme kararı ışığında, kripto para piyasası trendlerini incelemede yararlılık gösteren Google Bard da dahil olmak üzere diğer sohbet robotlarının ortaya çıkmasına yol açtı.

Nitekim, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında uzun süredir devam eden yasal açmaz, büyük ölçüde blockchain şirketi lehine sonuçlandı ve biz de, Bard'a davanın merkezindeki token olan XRP'nin sonuç olarak 1$ fiyat seviyesine ulaşıp ulaşamayacağını sorduk.

XRP Fiyatını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Olduğu gibi, yapay zekâ (AI) aracı, bunun davanın ardından olası bir senaryo olduğunu, ancak "kripto para piyasasının genel durumu, düzenleyici ortam ve XRP'nin işletmeler ve tüketiciler tarafından benimsenmesi dahil olmak üzere XRP fiyatını etkileyebilecek bir dizi faktör" olduğunu söyledi.

Google Bard:

"SEC davası XRP fiyatı üzerinde büyük bir baskı oluşturuyordu. Dava Ripple'ın lehine sonuçlandığına göre, kısa vadeli bir rahatlama rallisi yaşanması muhtemeldir. Ancak, XRP'nin uzun vadeli fiyatı yukarıda belirtilen diğer faktörlere bağlı olacaktır."

Ayrıca Bard, BT eğitim sitesi Techopedia, Outlook India dergisi ve yapay zekâ ve büyük veri yayını Analytics Insight dahil olmak üzere birçok popüler platform tarafından SEC sonrası XRP vakası için yapılan fiyat tahminlerinden bazılarını listeledi:

Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi?

XRP Fiyat Analizi

Bu arada, 14 Temmuz'da alınan en son verilere göre, XRP'nin fiyatı şu anda 0,8$ seviyesinde bulunuyor ve gün içinde %68,27'lik bir artış göstererek bir önceki hafta %70,84 ve geçen hafta %56,50'lik yükselişine katkıda bulunuyor.

Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Gerçekten de, yılın başından bu yana çoğu zaman 0,5$ fiyat seviyesinin altında seyrettikten sonra, XRP'nin 0,8$'a (ve kısa bir süreliğine üzerine) ani sıçraması, bu kripto para birimini imrenilen 1$ fiyat işaretine yaklaştırdı ve yükseliş momentumunun devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Kaynak: Finbold

Google Bard Cevapladı: XRP, Sonunda 1 Dolara Ulaşabilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
NFT Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan