Google kripto para sitelerini baskılamak mı istiyor?

1 Dakikada Okunabilir


CCN.com’un kapanma kararı geri çekildi. Google, kripto para yatırımcılarına ve kripto para sitelerine karşı bugüne kadar pek bir ayrımcılık yapmadı ve Google’ın her aldığı karar kripto para birimi yatırımcılarını ve piyasayı da yakından ilgilendirdi. Bitcoin ve altcoin yatırımcıları Google tarafından her yeni alınan kararın geleceğini ilgilendirdikleri için piyasaya nasıl etki yapacak olduğu konusunda endişeye düştüler.

CCN.com bugün yaptığı açıklamada kripto para haberleri sitesi olarak Google tarafından ne kadar ‘baskılanmak’ isteseler de kendilerinin bu konuda yayın yapmaya devam edecek olduklarını ve yayın hayatının devam edecek olduğunu açıkladı. CCN.com’un bu açıklaması sonrasında bazı kripto para medya platformlarında ise yeni bir tartışma başladı.

Google çoğunlukla herhangi bir siteye yönelik özel bir engel veya yasak uygulamaz. Zaman zaman ise bazı sektörlere yönelik olarak her yeni güncellemesinde siteleri düşürecek, sayfa sayfa geriletebilecek bazı yeni nesil güncellemeler yayınlayabilir. Tüm bunlar kripto para sitelerine yönelik son alınan güncelleme kararını da doğruluyor. Türkiye dahil tüm ülkelerde Google çekirdek güncellemesi sonrasında büyük hit kayıpları ve düşüşler yaşandı. Bu düşüşlerin düzelmesi için belirli bir süreye ihtiyaç var iken, bu sürenin ne kadar süreceği konusunda ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Google yeni güncelleme yayınlayarak kripto para haberleri sitelerini tekrar eskisinden daha iyi seviyeye yükseltebilir ve sitelerin değerinin artmasına büyük oranda yardım edebilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!