Anasayfa Altcoin Google Verileri Açıklandı: Shiba Inu Adeta ''Resital'' Sunuyor!

Google Verileri Açıklandı: Shiba Inu Adeta ''Resital'' Sunuyor!

Altcoin

Google arama verileri açıklandı, Shiba Inu 2023 yılına damga vurdu! İşte ayrıntılar...

Google Verileri Açıklandı: Shiba Inu Adeta ''Resital'' Sunuyor!

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi, meme kripto parayı önemli ölçüde etkilemeyi başaramayan Shibarium'un ilk kez piyasaya sürülmesiyle damgasını vuran çalkantılı bir yılla karşı karşıya kaldı. Shiba Inu (SHIB), düşük işlem değerlerini korumaya devam etti ve yakın zamanda en son Temmuz 2021'de görülen fiyat seviyelerini yeniden ziyaret etti.

Popüler meme coin, hafta boyunca %5'ten fazla düşüş yaşadı. Fiyat durgunluğuna rağmen Shiba Inu, Bitcoin'e alternatif olarak popülerlik kazanmaya devam etti.

Yatırım ve finansal büyümeye adanmış bir platform olan Marketplace Fairness'ta kripto para birimi uzmanları tarafından bir çalışma yürütüldü. Araştırma, Google arama verilerine dayanıyordu ve yatırımcıların 2023'teki yaklaşık 23.000 kripto para varlığına yönelik tercihlerini ölçmeyi amaçlıyordu. Ethereum (ETH), Bitcoin'i önde gelen alternatifi olarak sıraladı. Shiba Inu (SHIB) ise en popüler altcoinler arasında dördüncü sırada yer aldı.

Ethereum (ETH), aylık 3.260.000 aramayla en çok aranan kripto para birimi oldu. Lider meme coin olan Dogecoin (DOGE), aylık 1.659.000 aramayla ikinci sırada yer alırken, onu 1.250.000 aylık aramayla XRP izledi. Shiba Inu (SHIB), aylık 678.000 aramayla dördüncü sırayı alırken, onu 677.000 aramayla Cardano (ADA), 542.000 aramayla Solana (SOL) ve 329.200 aylık aramayla blockchain tabanlı token EOS (EOS) izledi.

Google Verileri Açıklandı: Shiba Inu Adeta ''Resital'' Sunuyor!

Litecoin (LTC), ilk kripto para birimlerinden biri olmasına rağmen dünya çapında yalnızca 328.000 aylık arama kaydetti. Geçtiğimiz süreçte yaşanan halving (yarılanma) olayı, bunun arkasındaki temel nedenlerden biridir diyebiliriz.

Shiba Inu Popülaritesini Korumaya Devam Edebilir Mi?

Daha önce de belirtildiği gibi altcoinin fiyat performansı Shiba Inu (SHIB) cephesinde olumsuz bir ilgi çekti. Bununla birlikte, devam eden ağ gelişmeleri Shiba Inu'nun varlığını önemli ölçüde artırdı ve çok sayıda güncelleme, varlığın meme kripto para kökenlerinin ötesinde kendini kanıtlamasına yardımcı oldu.

Shiba Inu'nun pazarlama uzmanı Lucie şunları söyledi:

“Shiba Inu bir kriptodan çok daha fazlası; inanç ve vizyon üzerine inşa edilmiş canlı bir topluluktur. SHIB topluluğu içindeki birlik ve kararlılığa tanık olmak inanılmaz. Hep birlikte bu projenin potansiyeline ve geleceğine inanıyoruz.”

Google Verileri Açıklandı: Shiba Inu Adeta ''Resital'' Sunuyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan