Anasayfa Analiz Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte popüler altcoin için yapılan analiz...

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı aşağı yönlü bir düzeltme yaparak 1.935 dolarlık desteği test etti. Ethereum fiyatı muhtemelen ikili dip oluşturuyor ve iyi bir yükseliş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.935 dolarlık desteği test etti.
  • Fiyat 2.020 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.025 dolar civarında destekle önemli bir üçgen formasyonu altında bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti ikili dip formasyonu oluşturuyor.

Ethereum fiyatı 2.090 dolar bölgesinin yakınında reddedildikten sonra düşüşe tepki gösterdi. Ethereum fiyatı kısa vadeli bir düşüş bölgesine girmek için 2.050 dolar ve 2.020 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü.

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.025 dolar civarında destekle önemli bir üçgen formasyonu altında bir kırılma yaşandı. Fakat boğalar, 1.935 dolarlık destek bölgesinin yakınında durdu. Görünüşe göre Ethereum fiyatı muhtemelen ikili dip formasyonu oluştururken, Bitcoin fiyatı 38.000 dolar civarında ikili tepe formasyonu oluşturuyor.

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde ilk direnç 2.000 dolarlık bölgeye yakın. İlk büyük direnç 2.020 dolara veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. 2.020 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, başka bir güçlü yükselişi başlatabilir.

Bir sonraki direnç 2.090 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat 2.120 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.200 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.020 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.950 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.935 dolar. Ana destek 1.920 dolar.

1.920 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma istikrarlı bir düşüş başlatabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı kısa vadede 1.850 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir. Daha fazla kayıp, 1.800 dolar seviyesine doğru bir düşüş gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar