Anasayfa Analiz Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Daha Büyük Bir Düşüş Olabilir!

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Daha Büyük Bir Düşüş Olabilir!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyat göstergeleri, daha büyük bir düşüşün yolda olabileceğine işaret ediyor.

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Daha Büyük Bir Düşüş Olabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı, 1.650 doların üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. Ethereum fiyatı düşüş işaretleri gösteriyor. Söz konusu fiyat, 1.600 dolarlık desteğin altına düşebilir.

  • Ethereum fiyatı, 1.650 doların üzerinde bir hareket için güç kazanamadı.
  • Fiyat 1.640 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.630 dolar ve 1.640 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var.
  • Ayılar, 1.600 dolarlık desteğin altına iterse işlem çifti daha da düşebilir.

Ethereum fiyatı, 1.600 dolarlık destek seviyesinden toparlanma girişiminde bulundu. Ethereum fiyatı, 1.630 dolar seviyesinin üzerine çıktı ancak ayılar, 1.650 doların yakınlarında aktifti.

Fiyat, yeniden düşüşe geçiyor ve düşüş işaretleri gösteriyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.630 dolar ve 1.640 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var. Ethereum fiyatı şu anda 1.640 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

Yukarı yönde fiyat, 1.630 dolar seviyesinin ve ilk trend çizgisinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.640 dolar seviyesine, ikinci trend çizgisine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

1.640 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.670 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Ana direnç, 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Daha Büyük Bir Düşüş Olabilir!

Yeni bir yükseliş başlatmak için Ethereum fiyatının, 1.700 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor. Bir sonraki direnç, 1.750 dolara yakın olabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.800 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı, 1.640 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek, 1.610 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 1.600 dolara yakın. Bir sonraki büyük destek 1.580 dolar seviyesine yakın. 

1.580 doların altında aşağı yönlü bir kırılma olursa fiyat, 1.540 dolar seviyesine doğru hızlanabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 1.480 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Göstergelere Dikkat: Ethereum'da Daha Büyük Bir Düşüş Olabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar