Altcoin Haberleri

Gözler Bir Anda Axie Coin’e Çevrildi!

Axie ismini daha önce duymuş muydunuz? Axie coin, son 24 saatlik süre içerisinde %19 gibi muazzam bir artışa imza attı ve henüz adını duymayanlar içinde kendini tanıtma fırsatı buldu diyebiliriz. Bu sabah uyandığınızda Bitcoin ve Ethereum’da yaşanan büyük düşüş canınızı sıkmış olabilir ancak bu piyasada konuşacak çok fazla dijital varlık var ve bunlardan bir tanesi de Axie olabilir.

Yükseliş ivmesi hali hazırda devam eden Axie, 19 Nisan Pazartesi günü 7.50 Dolar gibi bir seviyeye ulaştı. Bu seviyenin üzerine çıkacağı ön görülüyor ve analistler an itibarıyla bu varlığı mercek altına almış durumdalar.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi büyük paraların yanı sıra Axie gibi gizli saklı madenleri de keşfetmek gerekiyor. Terra’nın yaşadığı yükseliş ile birlikte Axie de benzer bir yükselişe imza attı ve öyle zannediyoruz ki daha fazla yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı.

Axie En Yüksek ve En Düşük Seviye İncelemesi

Son 24 saatin en düşük seviyesine bakıldığında 6.33 Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor. Yine son 24 saatlik süre zarfında en yüksek seviye ise 7.54 Dolar olarak belirlendi. Axie, çok fazla takip edilen ya da yatırım alan bir varlık değil ancak inanıyoruz ki bu varlığı takip eden ve yatırım yapan binlerce insan mutlaka var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Bu hafta dikkat edilmesi gereken altcoinlerin listesi açıklandı

Bu sabah uyandıklarında harika bir güne başladıklarını tahmin ediyoruz. Axie ile ilgili çok fazla kaynak ya da değerlendirme yok ve erişim sağladığımız kaynaklar aracılığı ile bu bilgileri de siz değerli yatırımcılar ile paylaşmak istedik.

Terra ile birlikte bugün dijital varlık piyasasında en büyük yükselişe imza atan ikinci varlık diyebiliriz hatta Terra ile bir kıyas yaptığımızda daha fazla yükseldiğini de yine net bir şekilde görebiliyoruz. Henüz Axie coin ile tanışma fırsatınız olmadıysa en azından bu haber ile birlikte sizler de grafik incelemesi yapabilir ve en azından bu varlık hakkında fikir edinebilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu