Kripto Para Haberleri

Grayscale 2020 2. Çeyrek Raporlarını Yayınladı

Grayscale bugün 2020 2. Çeyreğinin raporlarını açıkladı. Milyarlarca dolarlık dijital varlık yöneticisi, tarihinin en büyük üç aylık girişlerini bildirdi.

2020 yılının ikinci çeyreğinde yatırım şirketi, dijital varlık ürünleri paketinde 905,8 milyon dolar topladı ve 2020’nin ilk çeyreğine göre (503,7 milyon dolar) önceki yüksek seviyesini neredeyse iki katına çıkardı. Daha önce de bildirildiği gibi Grayscale, Bitcoin gibi dijital varlıklara dolaylı maruz kalma sağlayan bir dizi ürün sunuyor. İkinci çeyreğin girişleri, rapor başına şirketin 1H20 toplam yatırımını 1,4 milyar dolara getirdi.

Grayscale Her Gün Büyüyor

Şirket raporunda:

“Başlangıçtan bu yana şirketimizin ürün ailesi genelinde toplam yatırım 2,6 milyar dolara ulaştı. Bitcoin Trust ve Ethereum Trust, üçer aylık dönemler halinde sırasıyla 751,1 milyon dolar ve 135,2 milyon dolar rekor girdi gördü.”

Grayscale 2020 2. Çeyrek Raporlarını Yayınladı - Koinbox.Net

Şirketin internet sitesi: https://grayscale.co

 Yeni yatırımcılar girişlerin %14’ünü oluşturdu ve yatırımcı tabanının %57’sini temsil etti. Yatırımların %84’ü öncelikli olarak riskten korunma fonu olan kurumsal yatırımcılardan geldi.

Grayscale 2020 2. Çeyrek Raporlarını Yayınladı - Koinbox.Net

Şirket ayrıca, alternatif kripto paralara büyük ilgi duyulduğunu da bildirdi ve Ethereum Trust ürününe olan talebin tüm zamanların en yüksek toplam girişlerinin yaklaşık %15’ini oluşturduğunu bildirdi. Rapora göre, şirketin 30 Haziran itibariyle yönetim altındaki varlığı 4 milyar dolarda.

“Bitcoin Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyatinda-tehlike-canlari-caliyor/

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün