Altcoin Haberleri

Grayscale 5.5 milyon dolarlık XLM, MANA, FIL, LINK ve BAT Aldı

ABONE OL:

Grayscale, geçen hafta 5.5 milyon dolarlık altcoin satın aldı. Dünyanın en büyük kripto para birimi yatırım şirketi olan Grayscale hala kripto para sepetini geliştirmeye odaklanıyor. Şirket kısa süre önce özellikle XLM’de büyük bir alım yaptı. Stellar (XLM) kripto parasına ek olarak Grayscale MANA, FIL, BAT gibi diğer altcoinlerde de yüklü alım yaptı.

Ethereum ve Stellar da dahil olmak üzere dünyanın en büyük Bitcoin satın alma fonu Grayscale Bitcoin Trust kısa süre önce başlatılan Stellar Trust’ı için 5.566.271 adet XLM satın aldı. Bu satın alımın dolar karşılığı ise 2.532.167 dolar olarak açıklandı.

Grayscale XLM, MANA, FIL, BAT, LINK satın aldı

Analitik platformu Bybt’in açıkladığı verilere göre 31 Mart’ta Digital Currency Group kurucusu Barry Silbert’e bağlı Grayscale Investments fonu çok büyük bir kripto para alımı yaptı.

31 Mart’ta Digital Currency Group 5.566.271 adet XLM, 7,290,372 adet MANA, 258,899 adet FIL, 1.396.356 adet BAT ve 65.670 adet LINK kripto para birimi satın aldı. Tüm bu kripto paralar dünkü haberimiz ile bildirildiği üzere Grayscale’in varlık listesine eklendi ve ilgili kripto para tröstleri başlatıldı. Artık Grayscale eklediği bu yeni kripto para birimleri için daha fazla kullanıcıya hitabet ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dogecoin Yatırımı Yaparken Bilmeniz Gereken Her Şey

1 Nisan itibarıyla Grayscale’de toplamda 46 milyar dolar değerinde kripto para var. Buna 28 milyon dolar değerinde XLM, 38.5 milyar dolar değerinde Bitcoin ve 6.1 milyar dolar değerinde Ethereum da dahildir.

Son satım ile Grayscale bir günde 0,4 milyar dolar değerinde kripto para satın aldı.

Kripto para piyasası düzeltme yapıyor

7 Nisan Çarşamba gününün ilk saatlerinde genel olarak kripto para piyasası %5’in üzerinde düşüş yaşadı. Son günlerde Bitcoin fiyatının hareket yönünü belirleyememesi ile başlayan düşüş şu anda yavaşlamış gibi duruyor. Lider kripto para birimi Bitcoin bugün 55.612 dolara kadar geri çekildi ve bu seviye civarından alıcı buldu. Bitcoin şu anda 56.000 doların üzerinde yükselmeye devam ediyor.

Son 24 saat içinde BTC %3.67, ETH %6, BNB %2.43, XRP %5, ADA %0.75, DOT %9.30, UNI %7, LTC %5.42 ve LINK %6 düşüş yaşadı. Bu koinlere ek olarak son 24 saat içinde BTT %14 ve HOT %10.85 değer kaybetti.

Son günlerde Bitcoin haricinde yukarıdaki kripto paraların çok yükseldiğini hatırlarsa bugünkü düşüşler bazı yatırımcıları ters köşede bıraksa da bazı yatırımcılar bu düşüşü bir fırsat olarak görüyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu