Ethereum Haberleri

Grayscale 53.000 Adet ETH Alarak Portföyündeki Ethereum Miktarını İkiye Katladı

ABONE OL:

Cryptocurrency varlık yöneticisi olarak karşımıza çıkan Grayscale, kripto para alımlarına hız kesmeden devam ediyor ve bu bağlamda adını çok daha sık bir şekilde duyuyoruz.  Ethereum varlıklarına bakıldığında bu işe ne denli önem verdiklerini de aslında daha net bir şekilde görebiliyoruz. 2021’in başından bu yana çok da uzu bir süre geçmedi ancak ETH varlıklarını ikiye katladıkları gerçeğini de görmezden gelemiyoruz.

Grayscale yönetimindeki ETH an itibarıyla 5.5 milyar dolarlık bir değere sahip ve bu gerçekten inanılmaz bir rakam. 11 Şubat tarihine gittiğimizde şirketin 53000 eth satın aldığını görebiliyoruz ve alımlar hali hazırda devam ediyor.

139 Milyon Dolarlık Bir Alım Daha Gerçekleştirildi

83.678 ETh yani 139 milyon dolarlık varlık satın alımı gerçekleştirildi. Yönetim altındaki toplam varlık değerine bakıldığında 30 milyar dolar gibi inanılmaz bir rakam karşımıza çıkıyor. Az  önce de ifade ettiğimiz gibi dur durak bilmeden bu alımların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve artacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Madencilik Geliri Neredeyse 2 Yıllık ATH’ye Çıktı

Grayscale yalnızca eth almıyor ve bünyesinde barındırdığı toplam varlıkların gücünü de her geçen gün biraz daha artıyor.

Ethereum Neden Bu Kadar Kıymetli?

Ethereum, an itibarıyla, kripto para piyasasının en değerli ikinci varlığı olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin ile doğru orantılı olarak çoğu zaman yükseliş kaydediyor ve aynı zamanda kurumsal yatırım desteği alan bir diğer varlık olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Malumunuz bu konuda lider token btc olarak biliniyor ve bitcoin’in hemen ardından eth ile karşı karşıya geliyoruz. Dijital para dünyasının yine en köklü varlıklarından bir tanesi ve kurumsal yatırım desteği ile birlikte daha popüler ve daha güvenli hale geliyor. Yalnızca piyasa değeri değil, aynı zamanda günlük işlem hacmi de hatrı sayılır oranda artış gösteriyor. Hem btc hem de ethereum’u takip etmek artık gerçekten çok zor. Bu yükseliş, gelecekteki dijital paralara olan güveni de arttırıyor ve aslında çok daha fazla yatırımcı kazandıkları gerçeğini de daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu