Altcoin Haberleri

Grayscale, Cardano ile Yakın Temasta

Dijital varlık yöneticisi dediğimize birçoklarınızın aklına Grayscale geliyor olacaktır. Şu an için dünyanın en büyük şirketlerinden ve isimlerinden bir tanesi. Sahip olduğu varlıklar ile birlikte değerini katlamaya devam ediyor ve bunu da profesyonel bir şekilde yerine getiriyor.

Kısa bir süre önce şirketten bir açıklama geldi ve Ada satın alındığı duyuruldu. Grayscale, sahip olduğu varlıklar bakımından Bitcoin zengini firmalardan biri. Onu takip eden diğer varlık ise tahmin edebileceğiniz gibi Ethereum olacaktır. Hemen ardından ise ADA geliyor.

Grayscale, dijital varlıkların yönetiminde söz sahibi olan öncelikli markalardan biri ve varlık bütünlüğünü de popüler birimlerden oluşturuyor. Peki ama ADA’nın bu firma için önemi nedir? Gelin hep birlikte biraz da rakamlara göz atalım ve yer verelim.

Sahip Olunan ADA Fonu

cardano coin

Toplam varlık üzerinden bir değerlendirme yapıldığında %4.26’lık bir değer karşımıza çıkıyor. Grayscale’in elinde bulundurduğu diğer varlıklara kıyasla elbette daha az bir orana sahip ancak alımlar devam ediyor.

Grayscale Başkan Yardımcısı Mcgee tarafından yapılan açıklamada, dijital varlık pazarının %70’ini oluşturan varlıkların güvenle saklandığını görebiliyoruz. Ada da bu varlıklardan biri. Grayscale, kullanıcılarına çok daha güvenli ve aynı zamanda alternatiflerin bol olduğu bir hareket alanı sunuyor.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bu sektördeki en büyük markalardan biri ve bunu da fazlasıyla hak ettiklerini düşünüyoruz. Ada, yeni üyeleri değil. Önem verdikleri ve yatırım için tercih ettikleri en önemli üçüncü varlık. Sahip olunan varlıklara bakıldığında Bitcoin’in ilk sırada yer aldığını görebiliyoruz. buna şaşırmamak gerekiyor ve şu an sektördeki her alanda bitcoin ismini daha sık duyuyoruz.

Ethereum ve Ada ise Bitcoin’i yakından takip ediyor ve yatırımcılar için de bu durum böyle olacaktır. Son dönemin en popüler varlıklarından bir tanesi olan Cardano, fena bir yıl geçirmiyor ve özellikle pandemi döneminde çok daha güçlü bir duruş sergiledi ve kısa süre içerisinde daha fazla yatırımcıya ulaşmayı a başardı.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu