Kripto Para Haberleri

Grayscale Son 24 Saatte 995 Bitcoin ve 10234 Litecoin Satın Aldı

Grayscale ismini birçoklarınız duymuş olmalısınız. Dijital varlık yönetimi firması olarak sektördeki yerini alan ve pazarda önemli bir yere sahip olan Grayscale, son 24 saatlik süre zarfında 995 bitcoin satın alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bununla da kalmayıp 10234 Litecoin satın aldığını duyurdu. Şirket, Bitcoin ile birlikte alt coinler konusunda da büyük bir hareketlilik sağladı ve alımlarını tamamladı.

Toplam Kripto Varlığı 25.5 Milyar Dolar’a Ulaştı

Yapılan açıklamalar neticesinde köklü firmanın dijital varlık gücü an itibarıyla 25.5 milyar dolar’a ulaşmış durumda. Bu gerçekten müthiş bir rakam ve hali hazırda alım yapmaya da devam ediyorlar. Varlık yönetimi firmalarını detaylı bir şekilde incelerseniz eğer bu bağlamda en büyükleri olduklarını sizler de kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız.

640.000’den fazla Bitcoin’e sahip durumdalar ve alt coinler konusunda da oldukça güçlü bir firmaya dönüştüklerini hatırlatmak gerekiyor. Listede zirveye yakın bir noktada yer alıyorlar ve toplam varlıkları da bunu neden hak ettiklerini net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Grayscale, Bitcoin ile birlikte Bitcoin cash alımı da yaptı. Bunun yanı sıra Litecoin alımı da devam ediyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi belirtilen rakam şu an için 10234 litecoin ve öyle zannediyoruz ki bunun devamı da gelecek ve söylentiler şimdilik bu şekilde karşımıza çıkıyor.

Şirket, Yatırım Tekliflerini Genişletecek

Grayscale Bitcoin Trust
https://grayscale.co

Açıkladıkları rapora göre, talepler inanılmaz bir şekilde arttı ve bu da firmanın, yatırım tekliflerini genişletme yolunu tercih edeceğini ortaya çıkardı. Grayscale, Ethereum tutma değeri ise tek bir günde 600 ETH düşmesi nedeniyle 24 saat içerisinde biraz daha azalmış durumda.

ETH yatırım ürünlerine olan ilginin geçtiğimiz hafta daha da azaldığını ifade etmek gerekiyor. ETH fiyatına bakıldığında an itibarıyla 1.340 Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor. Son 24 saatlik süreç baz alındığında ve bu bağlamda değerlendirme yapıldığında ise %5’ten fazla düşüş yaşadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu