Kripto Para Haberleri

Grayscale’nin Kripto Para Varlığı Toplam 36 Milyar Dolar’a Yükseldi

ABONE OL:

Dijital varlık yönetimi sektöründe bazı önemli markalar var ve eğer bu sektörü yakından takip ediyorsanız sizler de Grayscale ismini daha önce de duymuş olmalısınız. Grayscale’in yönettiği kripto paraların toplam değerini ele alacağız ve gerçekten inanılmaz bir rakam karşımıza çıkıyor.

An itibarıyla toplam değer 36.5 milyar dolar ve her geçen gün biraz daha arttığını da ifade etmekte fayda var. Şirket tarihine bakıldığında ise bu rakamın gelmiş geçmiş en yüksek rakam olduğunu ve yine kendi rekorunu kırdığını da net bir biçimde ifade etmek mümkün.

Bitcoin, Hala En Büyük

Yönetilen 650.000 bitcoin ile birlikte bu varlığın en büyük holdinglerden biri olduğu ifade edildi. Bitcoin varlıklarının toplam değerine bakıldığında ise 30.7 milyar dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Bu tahmin edilebilir bir şey ve kripto para piyasansın en büyüğü olan bitcoin, hali hazırda söz sahibi olmaya da devam ediyor. Üstelik her geçen gün daha fazla yatırım alıyor ve bireysel yatırımların yanı sıra kurumsal yatırımlar ile de gücüne güç katıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  2021'de Dikkat Edilmesi Gereken Kripto Para Birimi Trendleri

Bu yatırımlar, dijital paranın geleceğini de garanti altına alıyor ve aslında daha güvenilir bir dijital varlık haline dönüşmesini sağlıyor. Dilerseniz bir de ETH varlığına göz atalım ve bu konuda da sizleri bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

Ethereum Değeri Her Geçen Gün Artıyor

ETH holdinginin toplam değerine baktığımızda ise 5.4 milyar dolar olduğunu görebiliyoruz. Yine çok büyük bir rakam ancak BTC ile kıyasladığımızda açık ara fark olduğunu görebiliyoruz. 116.174 Ethereum satın alındı ve şirket, son 24 saatlik süre içerisinde 22.5 milyon dolarlık eth eklemesi yaptı.

Son dönemde dijital varlıkların çok daha fazla konuşulduğunu ve gündemde yer aldığını net bir biçimde söyleyebiliyoruz. Tesla’nın Btc hamlesi de bunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Bu tür yatırımlar devam ettiği sürece yalnızca Btc değil, piyasadaki diğer dijital varlıklar da daha bilinir ve daha tercih edilir hale gelecek ve daha geniş kitlelere ulaşmayı başaracaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu