Bitcoin Haberleri

Gündemi Sarsan Amazon ve Bitcoin İş Birliği İddiası

E-ticaret devi dediğimizde birçoklarınızın aklına kesinlikle Amazon gelecektir. Sektörün en büyüklerinden ve aynı zamanda en güçlü adreslerinden bir tanesi olan Amazon, ilginç bir iddia ile gündeme geldi. Bir Amazon çalışanının itirafı ile ortaya çıkan haberin detaylarını hep birlikte inceleyelim istiyoruz.

Amazon, yıl sonuna doğru Bitcoin’i ödeme seçenekleri arasına dahil edecek ve artık müşterileri Bitcoin ile ödeme yapabilecek. Bu iddia gerçeğe dönüştüğü takdirde Bitcoin’in piyasa değerine büyük artış olacağını ön görmek de pek zor olmayacaktır.

Kısa bir süre önce Tesla’nın attığı adım ile birlikte birçok güvenilir ve büyük kurum, ödeme seçeneklerinde güncellemelere gitmeyi tercih etti. Bu güncellemeler ile birlikte Bitcoin detayı da bir kez daha karşımıza çıktı. Peki ama bu haberin ya da iddianın gerçeklik payı nedir? Bizler yalnızca kulislerde konuşulan ve yine kulağımıza çalınan haberleri an be an aktarmaya gayret ediyoruz. Yakın gelecekte öyle zannediyoruz ki bu iddialar de netlik kazanacaktır.

Tesla ve Amazon Desteği Bitcoin’i Uçurdu

bitcoin

Bitcoin’in 40.000 Dolar seviyesini aşmasının en önemli nedenlerinden biri de bu tür haberler diyebiliriz. Amazon iddiası birçok haber sitesine göre gerçek ve kısa bir süre içerisinde resmi açıklama da gelecektir. Tesla zaten daha önceki yıllarda Bitcoin ile ödeme kabul ediyordu ve şimdilerde yeni bir karar alarak bir kez daha seçenekleri güncelleyeceklerini açıkladılar.

Uzunca bir süredir sessiz sedasız yoluna devam eden Bitcoin, şimdilerde beklenen sıçramayı gerçekleştirmiş durumda. 40.000 Dolar seviyesini aşarak yükseliş eğilimini sürdüren sektörün en büyük dijital varlığı, yakın gelecekte beklentilere daha güçlü bir şekilde yanıt verebilir.

Tesla ile birlikte Amazon desteğinin etkisini de yine net bir şekilde görebiliyoruz. Bitcoin, şu an sektörün en büyüğü ve markaların desteği ile birlikte yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırıyor. Öyle zannediyoruz ki farklı birçok kurum da yakın gelecekte ödeme seçenekleri arasında Bitcoin’e yer verecektir ve bu da piyasalarına lehine olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün