Kripto Para Haberleri

Güneş enerjisi çoğunlukta olan ülkeler madenciler için çok etkili!

Güneş enerjisi kullanan ülkelerde kripto para madenciliği sürekli olarak gelişiyor. Bitcoin madenciliği hakkında son birkaç aydır sürekli madenciliğin daha zor hale geldiği ve daha fazla enerji harcamak, daha fazla giderlerin olduğu tartışma yaratıyor. Bitcoin madenciliği yapan kişilerin ise bu konudan muzdarip oldukları ve güneş enerjisi ile kendi enerjisini sağlayan İzlanda ve benzeri ülkelerde daha fazla boy göstermeye başladıkları iddia ediliyor.

İzlanda yönetiminin kripto para madenciliği konusunda attığı adımlar ve kripto paralar ile ilgili olarak madencilik konusunda aldığı kararlar ve ülkede yasal olarak madencilik yapmak ile ilgili bir engel olmaması dolayısı ile ülkede enerji fiyatlarının da ucuz olması ve güneş enerjisinin bireysel olarak üretilebiliyor olmasının da kripto para madenciliği yapanlar için çok fazla etkili.

Güneş enerjisi panelleri kuruluyor

Evlerinin çatılarına güneş enerjisi panelleri kuran birçok yabancı kripto para madencisinin bu sayede bedava enerji ile birlikte tüm giderleri çıkarabildiği, sadece makina bakım maliyetlerinin geriye kaldığı, bu maliyetlerinde çıkarılmasının çok daha kolay hale geldiği ifade ediliyor. Basında ise kripto para madenciliği hala zorlu iş gruplarından birisi olarak gösteriliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika: Bitcoin 15,000 doların üzerine çıktı ve boğa koşusu devam ediyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu