Anasayfa Altcoin Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

Altcoin

Kripto para piyasası heyecan verici bir haftaya başlıyor ve işte, Bitfinex delist duyurusundan Crypto Fest 2023'e kadar birkaç önemli gelişme:

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

Kripto para ve blockchain sektörü açısında oldukça hareketli geçen Kasım ayının da sonuna yaklaşıyoruz. Ne kadar kapsamlı olduğunu hayal bile edemeyeceğimiz kripto para piyasasında tüm gelişmeleri takip etmek oldukça zor olabilir, dolayısıyla Kasım ayının sonuna doğru ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz birbirinden heyecan verici gelişmeleri sizler için derledik. 

İşte önümüzdeki hafta 20 Kasım 2023 ila 26 Kasım 2023 günleri arasında takip edilmesi gereken, Nakamoto Games TON Wallet entegrasyonundan, Pyth Network (PYTH) borsada listelenme duyurusuna kadar kaçırmamanız gereken birkaç etkinlik:

Nakamoto Games (NAKA)

Nakamoto Games (NAKA), şanstan ziyade beceri, strateji ve derinlemesine oyun bilgisine dayanan oyunlar için bir platform sağlayan, güçlü bir Web3 oyun ekosistemidir. Kullanıcıların ödüller kazanmak için becerilerini ve oyun bilgilerini kullanmalarına olanak tanıyan Nakamoto Games cephesinde bu hafta, bir entegrasyon duyurusu var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 20 Kasım 2023 tarihinde; Nakamoto Games ile TON Wallet entegrasyonu gerçekleşecek. 

Nakamoto Games kullanıcıları, hesaplarını Telegram'a bağlayarak sohbet uygulamasından oyunlara ve değiştirilemez token (NFT) özelliklerine erişebilecek. Telegram kripto para, NFT ve Web3 projeleri için en iyi iletişim araçlarından biri olmaya devam ettiğinden, TON tokeni Web3 ekosisteminde daha da önem kazanacak.

 • 22 Kasım 2023 tarihinde; ilk topluluk üyesi oyun olan NAKE piyasaya sürülecek.

Smokeyjoethepipe'ın oyunu NAKE, sevilen klasik Snake'i yeniden canlandırıyor. Platformda piyasaya sürüldükten sonra Smokeyjoethepipe, oyunu her oynandığında her ödül havuzunun bir kısmını kazanacak. 

Pyth Network (PYTH)

Pyth Network (PYTH), 40'tan fazla blok zincirine gerçek zamanlı piyasa verilerini güvenli ve şeffaf bir şekilde sunan en büyük birinci taraf finansal oracle çözümüdür. Dijital varlıklar, hisse senetleri, ETF'ler, FX ve emtialar dahil olmak üzere başlıca varlık sınıflarında 350'den fazla gerçek zamanlı fiyat akışını destekleyen Pyth Network cephesinde bu hafta, borsa listeleme duyuruları var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 20 Kasım 2023 tarihinde; kripto para borsası KuCoin, PYTH/USDT ticaret çiftini listeleyecek. 

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve 700'den fazla altcoin almanıza, satmanıza ve ticaret yapmanıza olanak tanıyan güvenli bir kripto para borsası KuCoin, 20 Kasım 2023 tarihinde saat 14:00 UTC’de (Türkiye saatiyle 17:00) Pyth Network (PYTH) ticaretine başlayacak.

 • 20 Kasım 2023 tarihinde; kripto para borsası Gate.io, PYTH/USDT ticaret çiftini listeleyecek. 

1.400’den fazla kripto para biriminde güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabileceğiniz Gate.io, 20 Kasım 2023 tarihinde saat 14:00 UTC’de (Türkiye saatiyle 17:00) Pyth Network (PYTH) ticaretine başlayacak.

 • 20 Kasım 2023 tarihinde; kripto para borsası Bitrue, PYTH/USDT ticaret çiftini listeleyecek. 

Dijital para birimi satın almak, satmak, transfer etmek ve saklamak için en güvenli ve gelişmiş çevrim içi platform olan Bitrue, 20 Kasım 2023 tarihinde saat 14:00 UTC’de (Türkiye saatiyle 17:00) Pyth Network (PYTH) ticaretine başlayacak.

Legends of Bezogia (MBLK)

Legends of Bezogia (MBLK), oyuncuların keşfetmesi, strateji geliştirmesi ve ödüller kazanması için macera ve fırsatlarla dolu bir bölge olan mistik Bezogia diyarında geçen, kazanılan bir oyundur. Oyuncuların, oyun içi varlıklarını güçlendirmek için görevlere ve savaşlara katılabileceği, kaynak ticareti yapabileceği ve ittifaklar kurabileceği Legends of Bezogia cephesinde bu hafta, bir IDO duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 20 Kasım 2023 tarihinde; Legends of Bezogia'nın yerel tokeni MBLK'nin IDO'su yapılacak. 

MBLK tokeni, Legends of Bezogia ekosisteminin kalbinde yer alır ve birincil oyun içi para birimi olarak işlev görür. Oyuncuların oyunun ekonomisine katılmasına, oyun içi varlıkları alıp satmasına ve özel içeriğe erişmesine olanak tanır.

IDO aracılığıyla Legends of Bezogia, MBLK tokenlerini geniş bir yatırımcı ve oyuncu yelpazesine dağıtmayı hedefliyor. Bu, oyun ekonomisinin büyümesini ve gelişmesini kolaylaştıracak ve tokenlerin merkezi olmayan bir şekilde dağıtılmasını sağlayacaktır.

Beta Finance (BETA)

Beta Finance (BETA), Ethereum (ETH) üzerinde kripto para birimleri ödünç almak, ödünç vermek ve açığa çıkarmak için izinsiz bir para piyasasıdır. Kullanıcıların, tokenlerin izinsiz ve otomatik olarak listelenebileceği ve bu tokenleri kısaltabileceği ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlayan Beta Finance cephesinde bu hafta, heyecan verici bir lansman haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 21 Kasım 2023 tarihinde; Omni by Beta 13:30 UTC'de (Türkiye saatiyle 16:30) resmi olarak yayına girecek.

Omni protokolü, sıfır bölünme ile tüm teminat ve borç türlerini işleyebilen yeni, birleştirilebilir, dinamik ve daha güvenli bir para piyasasıdır. Ek olarak, yeni protokolün tamamı çok yakında Ethereum (ETH) ana ağında kullanıma sunulacak.

Bitfinex Delist

2012 yılında kurulan Bitfinex,  iFinex Inc'in sahibi olduğu ve işlettiği bir kripto para borsasıdır. Başlangıçta eşler arası (P2P) bir Bitcoin (BTC) borsası olan ve daha sonra diğer kripto para birimleri için destek ekleyen Bitfinex'te bu hafta, delist duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 23 Kasım 2023 tarihinde; Bitfinex borsası 3 kripto para birimini delist edecek.

Bitfinex, en iyi ticaret deneyimini sunma taahhüdü doğrultusunda, bu tokenleri listeden çıkaracak: Aragon (ANT), eCash (XEC) ve Retreeb (TREEB). ANT, XEC ve TREEB için para yatırma ve alım satım işlemleri 23 Kasım 2023 tarihinde 13:30 UTC'de (Türkiye saatiyle 16:30) sona erecektir.

Müşteriler bu tarihten önce yukarıdaki tokenler ile açık siparişlerini iptal etmelidir. Kalan tüm açık emirler sistem tarafından iptal edilecektir. Ek olarak, Aragon (ANT), eCash (XEC) ve Retreeb (TREEB) için para çekme işlemleri 18 Ocak 2024 tarihinde 13:30 UTC'ye kadar açık kalacaktır.

Crypto Fest 2023

Crypto Fest, kripto para birimi, değiştirilemez tokenler (NFT'ler), metaverse, Web3 ve merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki en yeni trendler hakkındaki görüşlerinizi paylaşabileceğiniz, dünyanın dört bir yanından sektör uzmanları ve vizyon sahibi konuşmacıları birleştiren dev bir etkinliktir. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 24 Kasım 2023 tarihinde; Crypto Fest, Cape Town/Güney Afrika'da gerçekleştirilecek. 

Crypto Fest 2023 sadece bir etkinlik değil; sizi heyecanla coşturacak unutulmaz bir deneyimdir. Siz de blockchain teknolojisinin ve kripto para birimlerinin hayaller kurmaya yardımcı olduğu, günümüz toplumunun ötesinde bir dünya olan Cryptopia'ya dalmaya hazır olun.

RocketX exchange (RVF)

RocketX exchange (RVF), hem merkezi (CEX) hem de merkezi olmayan (DEX) kripto para borsalarını bir araya getiren ve kullanıcının en düşük gas (işlem ücreti) ile farklı borsalarda token ticareti yapmak için en iyi oranları bulmasını kolaylaştıran bir kripto toplayıcıdır. RocketX exchange cephesinde bu hafta heyecan verici bir lansman haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 25 Kasım 2023 tarihinde; RocketX Partner API piyasaya sürülecek.

Kripto para sektöründeki işletmeden işletmeye (B2B) pazarının 2024 yılına kadar 1 trilyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor ve RocketX bu fırsattan yararlanmaya hazırlanıyor. Partner API'lerini piyasaya sürerek B2B tekliflerini genişletmeyi planlayan RocketX, her kripto para cüzdanının, borsanın veya merkeziyetsiz uygulamanın (dApps) potansiyel bir ortak haline geldiği geniş bir potansiyelin önünü açacak.

Unibot (UNIBOT)

Unibot, kullanıcıların Telegram uygulamasından çıkmak zorunda kalmadan kripto para ticareti yapmalarına olanak tanıyan popüler bir Telegram botudur. Merkezi olmayan copytrading, merkezi olmayan borsa (DEX) tabanlı limit emirleri ve MEV botlarına karşı koruma gibi çeşitli özellikler sağlayan Unibot cephesinde bu hafta, önemli bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023

 • 26 Kasım 2023 tarihinde; Unibot X Alpha sürümü 10 gün boyunca %0 işlem ücreti kampanyası sona erecek. 

Unibot X, en hızlı zincir içi Ticaret Terminali ve Telegram DEX ticaret botudur. Şimdi Alpha sürümüyle beraber Telegram işlevselliğinin sınırlamalarını aşmanın zamanı geldi. İlerlemeyi kutlamak için, 16 - 26 Kasım tarihleri arasında %0 işlem ücreti hediye edildi.

20 - 26 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kripto para etkinlikleri yazımızın sonuna geldik ve bu hafta oldukça heyecan verici olacak. Siz de birbirinden önemli yenilikleri ve çarpıcı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, her hafta bizi yakından takip etmeyi unutmayın. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 20 - 26 Kasım 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar