Anasayfa Altcoin Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

Altcoin

Kripto para piyasası 2023 yılını uğurluyor ve işte son haftasında, Coq Inu (COQ) listelenme duyurusundan Near Protocol'e (NEAR) kadar birkaç önemli etkinlik:

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

Kripto para piyasası açısından hareketsiz geçen bir yılın sonuna geldik. Hazır sona tamamen yaklaşmış ve yeni yıla umutlar beslerken, sizler için Aralık ayının son haftasında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz birbirinden heyecan verici gelişmeleri derledik. 

İşte önümüzdeki hafta 25 Aralık 2023 ila 31 Aralık 2023 günleri arasında takip edilmesi gereken, Seedify.fund'dan (SFUND) Fantom'un (FTM) “Gas Monetization Program” duyurusuna kadar kaçırmamanız gereken birkaç etkinlik:

GameSwift (GSWIFT)

GameSwift (GSWIFT), oyun için optimize edilmiş katman 1 (L1) ve belirli oyunlar için talep üzerine tasarlanmış zkEVM rollup'larından oluşan modüler bir blockchain ağıdır. Geliştiricilerin zkEVM'den yararlanarak gas (işlem ücreti) maliyetlerini azaltabilmesini, sözleşme yürütme hızını optimize edebilmesini ve gizli hesaplamayı mümkün kılabilmesini sağlayan GameSwift cephesinde bu hafta, oyun severler için heyecan verici bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 25 Aralık 2023 tarihinde; GameSwift platformunda Ogame, NosTale ve Gladiatus olmak üzere 3 yeni Web2 oyunu eklenecek.

Ogame, Gameforge tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Fütüristik bir alanda stratejik oyunla ilgilenen oyuncular için sürükleyici bir deneyim sunar. NosTale ise oynaması tamamen ücretsiz olan bir çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyunudur (MMORPG). Fantastik bir dünyada geçen NosTale, oyuncuları destansı maceralara atılabilecekleri canlı ve dinamik bir ortam sunar. Gladiatus: Hero of Rome ücretsiz, tarayıcı tabanlı bir MMORPG'dir. Oyuncular, efsanevi canavarlarla dolu fantastik bir dünyada şöhret ve zenginlik için savaşan antik gladyatörlerin rollerini üstlenirler.

Coq Inu (COQ)

İlk likiditesi için 150 AVAX katkıda bulunan topluluğun tanınmış üyeleri tarafından kurulan Coq Inu (COQ), Avalanche C-Chain üzerinde çalışan bir meme coin'dir. Sözleşmesinden tamamen feragat edilmiş ve likiditesi yakılmış olan COQ cephesinde bu hafta, bir borsa listeleme duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 26 Aralık 2023 tarihinde; kripto borsası Bybit, COQ/USDT ticaret çiftini listeleyecek. 

Bybit, Spot Grid Bots işlevinin mevcut olduğu Spot ticaret platformunda $COQ'un yakında listeleneceğini duyurdu. Para yatırma ve çekme işlemleri Avalanche C-Chain üzerinden yapılabilecektir. COQ, listelendiğinde Spot Grid Bot aracılığıyla alım satım için kullanılabilir olacaktır.

  1. Para Yatırma: 25 Aralık 2023, 10:00 UTC (Türkiye saatiyle 13:00)
  2. Listeleme: 26 Aralık 2023, 10:00 UTC
  3. Para Çekme: 27 Aralık 2023, 10:00 UTC

MMOCoin (MMO)

MMOCoin (MMO), 270.000'den fazla kayıtlı üyeden oluştuğu bildirilen bir oyun topluluğu olan MMOPro Topluluğu tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. MMOCoin cephesinde bu hafta, token yakma duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 27 Aralık 2023 tarihinde; MMOCoin, 10.000.000 MMO tokenini yakacak.

MMOCoin ilk yakma etkinliğini 27 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştireceğini duyurdu. Bu etkinlik sırasında 10.000.000 MMO tokeni dolaşımdan kaldırılacak. Gelecekte, gönderilen tokenler harcanamayacak, dolayısıyla token yakımı, dolaşımdaki kripto para arzında genel bir düşüşe yol açacaktır.

Seedify.fund (SFUND)

Seedify.fund (SFUND), oyun ve blok zincirinin geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için finansman, topluluk ve ortaklık oluşturmayı sağlayan bir tohum fonlama inkübatörü ve launchpad platformudur. Platformda bu hafta heyecan verici bir haber var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 28 - 29 Aralık 2023 tarihleri arasında; Seedify aracılığıyla Farcana'nın FAR tokeni için topluluk yatırım turu gerçekleştirilecek. 

Farcana, titizlikle hazırlanmış bir bilim kurgu manzarasında geçen üçüncü şahıs bir kahraman nişancı oyunudur. Oyun, 100'ün üzerinde son derece deneyimli profesyonelden oluşan bir ekibe sahip bir AAA oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Son derece başarılı olan son ücretsiz darphanelerinin ardından, Seedify topluluğuna yaklaşmakta olan FAR tokenleri için bir yatırım fırsatı sunmak üzere ortaklık kuruldu. "Topluluk Turu" 28 ve 29 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek ve token listelemesi Ocak 2024'te 1. Kademe bir merkezi borsada (CEX) yapılacak.

KRYZA Exchange (KRX) ve KRYZA Network (KRN)

KRYZA Exchange (KRX), minimum 5.000 tokeni listeleyen ve tokenleri profesyonel olarak tanıtmayı hedefleyen kripto para borsasıdır. KRYZA Network (KRN) ise; bağlantıları, satın almaları ve eğlenceyi en güvenli şekilde kapsayan, izlenebilir bir sistem oluşturmayı hedefleyen bir blockchain ağıdır. İkilide bu hafta bir heyecan verici bir lansman duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 30 Aralık 2023 tarihinde; yapay zekâ destekli ticaret botları ve teknik analist piyasaya sürülecek.

Yapay zekâ destekli ticaret botları, kârlı işlemleri belirlemek için gelişmiş algoritmalar ve teknik göstergeler kullanır. Ek olarak, kullanıcıların önceden ayarlanmış çeşitli ticaret stratejileri arasından seçim yapmalarına veya kendi stratejilerini özelleştirmelerine olanak tanır

NEAR Protocol (NEAR)

Near Protocol (NEAR) bir katman 1 (L1) blockchain ağıdır. Geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturabileceği bir platform sağlayan ve Ethereum'a (ETH) rakip görülen Near Protocol cephesinde bu hafta, önemli bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 31 Aralık 2023 tarihinde; NEAR cüzdanı kapanacak. 

Son dakika transferleri telaşını önlemek ve ekosisteme yeni cüzdanların dahil edilmesini desteklemek için NEAR cüzdanının kapanışı ertelenmişti. 31 Aralık 2023 Pazar günü gerçekleşecek olan kapanma için, kullanıcıları wallet.near.org adresinde bulunan Transfer Sihirbazını kullanarak cüzdanlarını transfer etmeye devam etmeye teşvik etmek istiyoruz. Oturum açtığınızda görüntülenen sayfanın üst kısmındaki başlıktan "Başlayın" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Fantom (FTM)

Fantom (FTM), merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve dijital varlıklar için merkezi olmayan, izinsiz, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum'a alternatif sağlamak için inşa edilen blockchain ağlarından biri olan Fantom cephesinde bu hafta, heyecan verici bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023

  • 31 Aralık 2023 tarihinde; bonus snapshot gerçekleştirilecek ve şu ana kadar 248 bin bonus FTM biriktirildi.

2023'ün ilk çeyreğinde Fantom, ağını kullanan projeleri ödüllendirecek ve gas (işlem) ücretlerinin yüksek kullanımına katkıda bulunacak bir değişim gerçekleştirmişti. Fantom, uygun başvuruların ürettikleri gas ücretlerinin %15’ini ödüllendireceğini ve geliştiricilere marjinal ek gelir sağlayacağını belirtti.

“Gas Monetization Program” adlı uygulama Fantom’un mevcut yakma oranını azaltarak ağ üzerinde çalışan uygulamalara daha fazla ağ ücreti yönlendirmeyi amaçlıyor. Programın uygulanmasıyla Fantom’un yakma oranı %20’den 5’e düşürülecek ve %15’lik azaltma uygulamaya yönlendirilecek. Kısacası GasM, dApp'lere ürettikleri gas ücretlerinden %15 pay alarak sürekli gelir sağlar, ayrıca en iyi uygulamalara bonus olarak FTM tokeni gönderilir.

25 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kripto para etkinlikleri yazımızın sonuna geldik ve bu hafta oldukça heyecan verici olacak. Siz de birbirinden önemli yenilikleri ve çarpıcı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, her hafta bizi yakından takip etmeyi unutmayın. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 25 - 31 Aralık 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar