Anasayfa Altcoin Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

Altcoin

Kripto para piyasası heyecan verici bir haftaya giriyor ve işte, kripto para borsası Bybit'ten, Flow buluşmasına kadar birkaç önemli etkinlik:

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

Kripto para piyasasının büyülü dünyası bu hafta da kullanıcılarını cezbetmeye devam ediyor ve yeni hafta ile birlikte kaçırmamanız gereken birçok gelişmeye ev sahipliği yapıyor. On binlerce dijital varlığı barındıran bir sektörde, ilgilendiğiniz kripto para projeleri hakkındaki gelişmeleri takip etmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Dolayısıyla bu hafta ilginizi çekebileceğini ve önemli olduğunu düşündüğümüz gelişmeleri sizler için derledik. 

İşte önümüzdeki hafta 3 Temmuz 2023 ila 9 Temmuz 2023 günleri arasında takip edilmesi gereken, ETHBarcelona'dan Big Time Summit'e kadar kaçırmamanız gereken birkaç etkinlik:

Nym (NYM)

Nym (NYM), tam yığın gizlilik sağlayan, geliştiricilerin kullanıcılara hem ağ trafiği hem de kimlik doğrulama ve ödemeler düzeyinde meta veri gözetimine karşı güçlü garantiler sağlayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan açık kaynaklı, merkezi olmayan, izinsiz ve teşvikli bir sistemdir. Nym cephesinde bu hafta Bybit ile ilgili bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 3 Temmuz 2023 tarihinde; kripto para borsası Bybit ile bir AMA gerçekleştirilecek.

Ek olarak, Nym CEO'su Harry Halpin, oylamadan önce Nym'in gelecekteki yol haritasını paylaşacak ve yanan sorularınızı yanıtlayacak.

SpaceXpanse (ROD)

SpaceXpanse (ROD), kullanıcıların ROD tokenleri, değiştirilebilir ve değiştirilemez tokenler (NFT'ler) oluşturmasına, saklamasına ve bunlarla işlem yapmasına olanak tanıyan yeni nesil bir metaverse ve GameFi blok zinciri platformudur. SpaceXpanse cephesinde bu hafta, bir halving duyurusu var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 4 Temmuz 2023 tarihinde; block yarılanması (halving) gerçekleştirilecek.

Blok ödülü blok başına 800 ROD'dan 400 ROD'a düşecek. Ek olarak, blok yarılanması, blok ödülü blok başına 25 ROD'a ulaşana kadar beş yıl boyunca her yıl devam edecektir. Yarılanmanın amacı, ROD tokenlerinin enflasyon oranını kontrol etmek ve zaman içinde değerlerini artıran bir kıtlık etkisi yaratmaktır.

Flow (FLOW)

Flow (FLOW); yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve onlara güç veren, dijital varlıkların temelini oluşturacak biçimde tasarlanmış hızlı, merkeziyetsiz ve geliştirici dostu bir blockchain ağıdır. CryptoKitties, Dapper Cüzdan, NBA Top Shot gibi büyük ölçekli blockchain projelerini hayata geçiren ekip tarafından yönetilen Flow cephesinde bu hafta, bir topluluk haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 5 Temmuz 2023 tarihinde; Hong Kong'da bir buluşma düzenlenecek. 

Hong Kong'da Flow (FLOW) ve Animoca Brands ile heyecan verici bir topluluk buluşması yapılacak. Ünlü konuşmacılar, Web3'teki en sıcak konuları inceleyecek ve görüşlerini ve deneyimlerini toplulukla paylaşacak. Siz de, benzer düşünen diğer kurucular ve üyelerle bağlantı kurmak, fikir ve düşünce alışverişinde bulunmak ve Web3 endüstrisinin arkasındaki beyinlerle dolu canlı bir şehirde ağ kurmak için buluşmaya katılmayı kaçırmayın.

ETHBarcelona

ETHBarcelona, Ethereum (ETH) blok zinciri, kripto para birimi ve merkeziyetsizlik hakkında toplumu ve değerlerini kutlayan, topluluk tarafından yönetilen bir tutku projesidir. Eğitim, inovasyon, sanat ve olumlu sosyal etki yaratmaya odaklanan projenin amacı, insanlara blockchain teknolojisindeki bilgilerini ilerletmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlamak ve toplum üzerinde bir etki yaratabilecek projeleri nasıl oluşturacaklarını öğrenmektir.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 5 - 7 Temmuz tarihleri arasında; ETHBarcelona konferansı gerçekleştirilecek. 

Blockchain teknolojisinin İisan potansiyeli ile dolu sürdürülebilir bir dünya inşa etmeye nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek için konferansa katılmayı unutmayın. Etkinlikten önceki günlerde, NFT'leriniz web sitesinde check-in yapmak için kullanılacaktır. Ardından, ETHBarcelona konferansına erişiminizi sağlayan bir QR kodu alacaksınız.

Big Time Summit

Big Time Summit, FinTech ve kripto para birimlerinin geleceğine eşi görülmemiş bir yolculuğa çıkaracak zirvelerden biridir. Mercuryo tarafından düzenlenen konferansta olacaklar arasında; 1inch Network, MetaMask, Bitget, Solana Foundation, Binance ve PancakeSwap'ten önemli isimler bulunuyor.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 7 Temmuz 2023 tarihinde; Bit Time Summit, Limasol, Kıbrıs'ta gerçekleştirilecek.

Mercuryo, hem itibari hem de kripto para dünyasından işletmelere API entegrasyonu yoluyla erişilebilen çok çeşitli finansal hizmetler sunan küresel bir ödeme altyapısı platformudur. Mercuryo, 2018'deki kuruluşundan bu yana, büyümeyi hızlandırmak ve dünya çapında kurumsal gelirleri artırmak için önde gelen endüstri oyuncularıyla birlikte çalışarak 200'den fazla iş ortağı sağlamıştır.

World Mobile Token (WMT)

World Mobile Token (WMT), telekomünikasyon altyapısı için paylaşım ekonomisi sağlayan bir blockchain platformudur. İnsanlar tarafından yönetilen, tam gizliliği garanti eden merkeziyetsiz ağ olan World Mobile Token cephesinde bu hafta bir duyuru var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 9 Temmuz 2023 tarihinde; Erken Staking Ödülleri (Early Staking Rewards) artık Mayıs ayı için alınabilecek.

Sonraki snapshot: 9 Ağustos 2023 11:00 UTC (Türkiye saatiyle 08:00)

Ödüllerinizi talep edebilir veya onları birleştirmeye bırakabilirsiniz. Manuel dağıtım 10 Haziran 2023 Cumartesi günü başladı.

EOS (EOS)

EOS (EOS), yüksek performansa, esnekliğe, güvenliğe ve geliştirici deneyimine öncelik veren açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. EOS Network Foundation (ENF) her üç ayda bir EOS topluluğuna faaliyetleri, hibeleri ve mali harcamaları hakkında ayrıntılı bir rapor sunar. Yol haritasına göre, bu tarihten itibaren gerçekleşmesi muhtemel senaryolar var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023

 • 2023'ün 3. çeyreğinde; 
 1. Anında kesinlik denetimi
 2. SDK kitleri
 3. EVM Name Service
 4. Leap sürümü
 5. Network Ventures Finansmanı
 6. Pomelo Bağışları Sezon 7

Doğrudan yatırımlar, bir hibe çerçevesi, sponsorlu çalışma grupları ve Pomelo aracılığıyla ENF, EOS topluluğunun EOS'u sınıfının en iyisi bir Web3 akıllı sözleşme platformuna dönüştürmek için pozitif toplamlı oyunlar yaratmasını sağlamaya ve finanse etmeye yönelik çok yönlü stratejik bir yaklaşım benimsiyor.

3 - 9 Temmuz 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kripto para etkinlikleri yazımızın sonuna geldik ve bu hafta oldukça heyecan verici olacak. Siz de birbirinden önemli yenilikleri ve çarpıcı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, her hafta bizi yakından takip etmeyi unutmayın. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 3 - 9 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar