Anasayfa Altcoin Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

Altcoin

Kripto para piyasası heyecan verici bir haftaya giriyor ve işte, Coinbase delist haberinden Baby Doge Coin'e (BABYDOGE) kadar birkaç önemli etkinlik:

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

Kripto para piyasasının büyülü dünyası bu hafta da kullanıcılarını cezbetmeye devam ediyor ve Eylül ayı ile birlikte kaçırmamanız gereken birçok gelişmeye ev sahipliği yapıyor. On binlerce dijital varlığı barındıran bir sektörde, ilgilendiğiniz kripto para projeleri hakkındaki gelişmeleri takip etmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Dolayısıyla bu hafta ilginizi çekebileceğini ve önemli olduğunu düşündüğümüz gelişmeleri sizler için derledik. 

İşte önümüzdeki hafta 4 Eylül 2023 ila 10 Eylül 2023 günleri arasında takip edilmesi gereken, Berlin Blockchain Haftası'ndan Klaytn Square Lounge 2023'e kadar kaçırmamanız gereken birkaç etkinlik:

UniLend Finance (UFT)

UniLend Finance (UFT), spot alım satım hizmetleri ile ödünç verme/borç alma işlevlerini aynı platformda birleştiren izne tabi olmayan bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür. UniLend Finance cephesinde bu hafta bir lansman var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 4 Eylül 2023 tarihinde; UniLend Governance piyasaya sürülecek. 

Governance, Uni Lend Finance topluluğunu güçlendiren ve yeni inovasyon ve büyüme yollarına kapı açan evrimindeki bir sonraki adımdır. Governance şunları hedefler:

 1. Oy verme yetkisi aracılığıyla toplumu güçlendirme,
 2. UFT token faydasının artırılması,
 3. Ademi merkeziyetçilik ve şeffaflığın benimsenmesi,
 4. Kapsayıcılığı teşvik etmek.

Baby Doge Coin (BABYDOGE)

Baby Doge Coin (BABYDOGE), orijinal Dogecoin'in (DOGE) "çocuğu" olma hedefiyle ortaya çıkan, BNB Chain üzerine inşa edilmiş meme tabanlı kripto para birimidir. Baby Doge Coin cephesinde bu hafta, gizemli bir duyuru var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 4 Eylül 2023 tarihinde; Baby Doge, gizli yapay zekâ projesini açıklayacak. 

Ekip, Baby Doge'un kaşlarını kaldırmasına neden olacak bir şey başlatmak üzere, bu yüzden büyük açıklama için takvimlerinizi işaretlemeyi unutmayın. Baby Doge bu zamana kadar gizli bir yapay zekâ (ai) projesi üzerinde çalışıyordu ve şimdi 4 Eylül'de açıklayacak.

Klaytn Square Lounge 2023

Klaytn Square Lounge (KSL) 2023, eni projeleri ve ortaklıkları duyurmak, Web3.0 iş anlayışlarını paylaşmak ve geliştirici değişimlerini kolaylaştırmak için tasarlanan bir etkinliktir. KSL 2023 üç gün boyunca üç farklı temayla gerçekleştirilecek.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 4 ve 6 Eylül 2023 tarihleri arasında; Klaytn Vakfı, Klaytn Square Lounge 2023'e ev sahipliği yapacak. 

KSL 2023, "Gerçek Değişimleri Sağlamak" konusunu tartışmak ve Kitlesel Benimsemeye Giden Yol" konusunu tartışmak ve Klaytn ekosistemini genişletme konusunda iletişim kurmak üzere Vakfı, ortaklarını, holding topluluğunu ve büyük yerli ve uluslararası blockchain şirketlerini bir araya getirecek.

MOBIX (MOBX)

MOBIX (MOBX), mikromobilite uygulamaları, ürünleri ve çözümlerinin tedarikçileri ve müşterileri için merkezi olmayan bir dijital pazar yeridir. Kentsel mobilite hizmet ve altyapı sağlayıcıları, hizmetlerini ve kaynaklarını metropol alanlardaki bireysel ve kurumsal kullanıcılara sunan MOBIX cephesinde bu hafta, heyecan verici bir duyuru var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 5 - 8 Eylül tarihleri arasında; MOBIX Park & Charge, Münih'te düzenlenen IAA Mobility fuarında tanıtılacak.

MOBIX Park & Charge'ın hedef kitlesi, geniş şarj olanaklarına ihtiyaç duyan elektrikli araç sürücülerini ve şarj noktalarını ağa dahil etmek isteyen benzin istasyonu sahiplerini içeriyor. Bu özellik kullanıma sunulduğunda, kayıtlı tüm istasyonlar MOBIX Park & Charge ağına dahil edilerek rezervasyon, kullanım ve ödeme süreçleri kolaylaştırılacak.

QANplatform (QANX)

QANplatform (QANX), geliştiricilerin ve işletmelerin herhangi bir programlama dilinde QAN blockchain platformunun üzerinde kuantuma dayanıklı blockchain ve Web3 çözümleri oluşturmasına olanak tanıyan kuantuma dayanıklı Katman 1 (L1) hibrit blockchain platformudur. Yerel token QANX cephesinde bu hafta bir borsa listeleme haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 6 Eylül 2023 tarihinde; kripto para borsası Gate.io, QANX/USDT ticaret çiftini listeleyecek.

Gate.io, platform kullanıcılarını ödüllendirmek için "Startup Project Free Airdrop Programını" başlattı ve zaman zaman Startup alanında blockchain projeleri için ücretsiz airdroplar başlatıyor. Ek olarak proje ekibi, token fiyatının başlangıç satış fiyatından daha düşük olmayacağını garanti etmez. Lütfen dikkatli yatırım yapın ve finansal kapasitenizin ötesinde yatırım yapmayın.

Coinbase Delist

Coinbase, kripto para birimleri satın almak, satmak, transfer etmek ve saklamak için güvenli bir çevrim içi ticaret platformdur. Ticaret hacmine göre Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük kripto para borsası olan Coinbase cephesinde bu hafta, delist duyurusu var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 6 Eylül 2023 tarihinde; Coinbase, 6 kripto para birimini delist edecek.

Coinbase ekibi, borsadaki varlıkları listeleme standartlarını karşıladıklarından emin olmak için düzenli olarak izler. Son incelemelere dayanarak, BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX), Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX) için ticareti 6 Eylül 2023 tarihinde TSİ 09:00 civarında askıya alınacak.

ThunderCore (TT)

ThunderCore (TT), kendi yerel para birimi olan TT token ile güvenli, yüksek performanslı, EVM (Ethereum Sanal Makinesi) ile uyumlu bir halka açık blok zinciridir. ThunderCore cephesinde bu hafta bir fork duyurusu var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 6 Eylül 2023 tarihinde; ThunderCore bir hard fork geçirecek.

ThunderCore, blok yüksekliği:141853204 (10080,1,1), Tarih: 2023-09-06 10:11:12 +0800'de uyarlanabilirliğini artırmak için bir hard fork geçirecek. Hard fork'un yanı sıra çeşitli iyileştirmeler de uygulanacaktır.

Hedera (HBAR)

Kullanıcı isteklerine göre inşa edilmiş olan Hedera (HBAR), bireysel ve kurumsal katılımcıların kendi merkeziyetsiz uygulamalarını (dApps) oluşturmasına imkân tanıyan herkese açık bir ağdır. Hedera cephesinde bu hafta, bir buluşma haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 7 Eylül 2023 tarihinde; London Meetup gerçekleştirilecek. 

Hedera, 7 Eylül 2023 Perşembe günü saat 17:00 - 19:00 BST (Türkiye saatiyle 19:00 - 21:00) arasında, yönetim konseyi üyeleri "abrdn plc" ve "DLA Piper" ile birlikte tokenizasyon için topluluğa katılacak. 

EOS (EOS)

EOS (EOS), yüksek performansa, esnekliğe, güvenliğe ve geliştirici deneyimine öncelik veren açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. EOS Network Foundation (ENF) ise başarılı ve merkezi olmayan bir gelecek vizyonuyla kurulmuştur. ENF cephesinde bu hafta, uygulama geliştiricileri için önemli bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 8 Eylül'den 14 Eylül 2023 tarihine kadar; EOS, "Ertelenmiş İşlemleri" devre dışı bırakacak.

ENF, Planlanmış İşlemler olarak da bilinen Ertelenmiş İşlemleri, Perşembe gününe kadar devre dışı bırakmak için bir plan geliştirdi. Her uygulama geliştiricisi, hizmet kesintilerini önlemek için uygulamalarındaki ertelenmiş işlem bağımlılıklarını en geç 7 Eylül 2023 Perşembe gününe kadar kaldırmalıdır.

Berlin Blockchain Week

Blockchain Week Berlin, merkezi olmayan, topluluk tarafından organize edilen bir girişimdir. BWB, sektör hakkında ilk elden bilgi sağlayarak kitlesel benimsemeyi teşvik etmek amacıyla piyasadan gelen gürültüyü azaltmaya ve eğitime odaklanmaya kararlıdır.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023

 • 8 - 17 Eylül tarihleri arasında; Berlin Blockchain Week etkinliği gerçekleştirilecek.

Berlin Blockchain Week; eğitici olmayı, topluluk için olabildiğince maliyet dostu olmaya çalışmayı (tüm etkinlikler ücretsiz değildir) ve herhangi bir bilgi seviyesindeki ilgili tarafların rahatça katılabilmesi için sıcak ve kapsayıcı bir ortam yaratmayı hedefler. 

4 - 10 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kripto para etkinlikleri yazımızın sonuna geldik ve bu hafta oldukça heyecan verici olacak. Siz de birbirinden önemli yenilikleri ve çarpıcı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, her hafta bizi yakından takip etmeyi unutmayın. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 4 - 10 Eylül 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik