Anasayfa Altcoin Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

Altcoin

Kripto piyasası heyecanlı bir haftaya giriyor ve işte Arbitrum'dan (ARB) Optimism (OP) güvenlik oylamasına kadar önemli birkaç gelişme:

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

Kripto para piyasasının büyülü dünyası bu hafta da kullanıcılarını cezbetmeye devam ediyor ve "Uptober" olarak adlandırılan Ekim ayı ile birlikte kaçırmamanız gereken birçok gelişmeye ev sahipliği yapıyor. On binlerce dijital varlığı barındıran bir sektörde, ilgilendiğiniz kripto para projeleri hakkındaki gelişmeleri takip etmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Dolayısıyla bu hafta ilginizi çekebileceğini ve önemli olduğunu düşündüğümüz gelişmeleri sizler için derledik. 

İşte önümüzdeki hafta 9 Ekim 2023 ila 15 Ekim 2023 günleri arasında takip edilmesi gereken, My Neighbor Alice'ten (ALICE) Aptos APT token kilidi açma haberine kadar kaçırmamanız gereken birkaç etkinlik: 

My Neighbor Alice (ALICE)

My Neighbor Alice (ALICE), araziler satın alabileceğiniz, eşyalar toplayabileceğiniz ve arkadaşlar edinebileceğiniz, çok oyunculu bir kurucu oyunudur. My Neighbor Alice cephesinde bu hafta, oyun severler için heyecan verici bir duyuru var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 9 Ekim 2023 tarihinde; Alpha Season 3 yayınlanacak.

Alpha Season 3 ilerledikçe unutulmaz bir maceraya hazır olun. Yeni "Townhub" özelliği sayesinde, karakterlerinizi tamamen kişiselleştirebileceğiniz ve diğer oyuncularla etkileşimde bulunabileceğiniz önemli noktalar, parklar ve salonlar gibi çeşitli şehir merkezi varlıkları sağlayarak oyun deneyiminizi geliştirecek.

VeChain (VET)

VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Kurumlar ve iş dünyasına altyapı, saklama, ödeme hizmetlerini kapsayan BaaS odaklı hizmet vadeden VeChain'de bu hafta önemli bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 10 Ekim 2023 tarihinde; VEN Swap hizmeti resmi olarak sona erecek.

VEN tokenlerinin yaklaşık %99'undan fazlasının swap edilmesiyle birlikte, ERC-20 VEN'in neredeyse tamamı VechainThor blok zincirindeki VIP-180 muadillerine taşındı. Böylece token swap hizmeti gereksiz hale getirildi. Bu sebeple, hala VEN tokenleriniz kaldıysa, 10 Ekim 2023 tarihinde önce VechainThor mobil cüzdanı aracılığıyla token swap'ını başlatmayı unutmayın. 

Arbitrum (ARB)

Arbitrum (ARB), Ethereum (ETH) için, işlem hızını artırarak, ölçeklenebilirliği geliştirmeye yardımcı olarak ve gizlilik özellikleri ekleyerek ağın yeteneklerini geliştirmek üzere tasarlanmış bir Katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümüdür. Arbitrum cephesinde bu hafta heyecan verici bir gelişme var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 10 Ekim 2023 tarihinde; Arbitrum, sizinle Twitter Spaces'ta buluşacak. 

Arbitrum (ARB), Fracton Ventures ile Japonya'daki ekosistemin büyümesini teşvik etmekten heyecan duyuyor. Bu sebeple sizi 9 ET'de (Türkiye saatiyle 16:00) Arbitrum Japonya ile Twitter Spaces'ta tanıştıracak. 

Wall Street Memes (WSM)

Wall Street Memes (WSM), kendisini Wall Street'in finansal piyasalar üzerindeki orkestra tekeline karşı perakende hareketinin simgeleştirilmiş bir biçimi olarak tanımlayan, şaka amacıyla ortaya çıkarılmış yeni bir kripto para birimidir. Wall Street Memes cephesinde bu hafta bir lansman duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 11 Ekim 2023 tarihinde; geri alım programı başlayacak.

Söz verildiği üzere, Wall Street Memes token yakma ve geri satın alma sistemi hayata geçecek. Deflasyonist mekanizma, token arzını kademeli olarak azaltmak ve böylece fiyat hareketini artırmak için tasarlandı. Ek olarak, topluluk ödüllerini finanse etmek için 1 milyon dolarlık ilk geri alım gerçekleştirilecek.

StakeCube (SCC)

StakeCube (SCC), 75.000'den fazla kullanıcıya hizmet verecek şekilde büyüyen ve entegre bir borsa, masternode barındırma, yerleşik kripto madenciliği ve güçlü bir bileşik faiz sistemi gibi 10'dan fazla uygulamada benzersiz özelliklerle 60'tan fazla farklı kripto para birimini destekleyen bir ekosistemdir. StakeCube cephesinde bu hafta, önemli bir duyuru var.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 12 Ekim 2023 tarihinde; yeni ödül döngüsü başlayacak. 

Ödülleri kaçırmamak için, lütfen 750.000 bloğa ulaşmadan önce SCC 3.4'ü indirdiğinizden emin olun. 

Optimism (OP)

Optimism (OP), düşük maliyetli ve neredeyse anlık Ethereum (ETH) işlemlerine olanak sağlamayı amaçlayan bir Katman 2 (L2) protokolü ve akıllı sözleşme platformudur. Optimism bu hafta, bir oylama haberiyle karşımıza çıkıyor.

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 12 Ekim 2023 tarihinde; Token House, OP Mainnet'in güvenlik modelindeki değişikliğin onaylanıp onaylanmayacağını oylayacak.

Yaklaşan TH oylamaları arasında Güvenlik Konseyi'nin ilk üye setinin onaylanmasına yönelik bir oylama ve Konsey'in tam olarak uygulanması için gerekli protokol yükseltmesine yönelik bir oylama yer alıyor.

Aptos (APT)

Aptos (APT), Diem blockchain üzerinde çalışan eski Meta çalışanları tarafından inşa edilen ve merkeziyetsizliğin faydalarını sunmayı ve Web3'ün kitleler tarafından benimsenmesini sağlamayı amaçlayan bir Katman-1 (L1) zinciridir. Aptos cephesinde bu hafta bir token yakma duyurusu var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 12 Ekim 2023 tarihinde; Aptos, 24,8 milyon APT tokeninin kilidini açacak.

Aptos ağına yaklaşık 143 milyon dolar değerinde APT tanıtılacak. Bu, dolaşımdaki APT arzının %10,89'una tekabül ediyor. Kilidi açılmış tokenler yatırımcılara, Aptos Vakfı'na, temel katkıda bulunanlara ve topluluk üyelerine dağıtılacak. 

Flare (FLR)

Flare (FLR), blockchain birlikte çalışabilirliğine veya iki blok zincirinin birbiriyle iletişim kurma yeteneğine öncelik veren ve XRP Ledger gibi diğer blockchain projelerine akıllı sözleşme yeteneklerinin getirilmesine yardımcı olan bir katman 1 (L1) ağıdır. Flare cephesinde bu hafta bir airdrop haberi var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 13 Ekim 2023 tarihinde; bir sonraki FlareDrop gerçekleştirilecek. 

Toplam 24,2 milyar FLR değerindeki 36 aylık FlareDrop serisi, Flare tokenlerini paketlemiş olan aktif Flare topluluğu üyeleri tarafından talep edilebilir. Bir sonraki talep günü 13 Ekim ve uygunluk için WFLR'nin önümüzdeki 23 gün boyunca elde tutulması gerekmektedir.

Radiant Capital (RDNT)

Radiant Capital (RDNT), kullanıcıların herhangi bir büyük zincire herhangi bir büyük varlığı yatırabileceği ve birden fazla zincirde çeşitli desteklenen varlıkları ödünç alabileceği ve likidite silolarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir omnichain para piyasasıdır. Radiant Capital cephesinde ise bu hafta ertelenen bir lansman var. 

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023

  • 15 Ekim 2023 tarihinde; ertelenen ETH Mainnet sonunda resmi olarak başlatılacak. 

Başlatılacak olan ETH Mainnet, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanına yeni giren bir şirket için en karmaşık rekabet ortamını sunacak. Başlangıçta Arbitrum'un (ARB) airdrop'undan Radiant DAO'ya tahsis edilen kalan 1 milyon ARB'nin dağıtımıyla ilgili olarak yakında bir DAO oylaması başlatılacak. 

9 - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kripto para etkinlikleri yazımızın sonuna geldik ve bu hafta oldukça heyecan verici olacak. Siz de birbirinden önemli yenilikleri ve çarpıcı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, her hafta bizi yakından takip etmeyi unutmayın.  

Haftalık Kripto Para Etkinlikleri: 9 - 15 Ekim 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar