Plugin Install : Cart Icon need WooCommerce plugin to be installed.

Hakkımızda

Koinbox.net olarak tüm dünyadan güncel kripto para ve Bitcoin haberlerini güncel, doğru ve tarafsız olarak okuyucular ile buluşturmak, basın ilkeleri ve yayıncılık haklarına sonsuz saygı göstererek, haber değerine sahip olan her türlü içeriği tamamen tarafsız içerikleri yayınlamak ve kullanıcılara aktarmak adına kurulmuş bir internet sitesidir.

Misyonumuz

Okuyucularımıza tamamen doğru ve güncel kripto para haberleri ve içeriklerini anında güncel olarak sunmak.

Piyasa durumu, Bitcoin veya altcoinler ile ilgili olumlu/olumsuz önem taşıyan tüm haber ve içerikleri güncel ve tarafsız olarak okuyucunun anlayabilecek olduğu şekilde yayınlamak.

Gündeme dair haberlerin kısa sürede hazırlanarak güncel şekilde yayınlamak.

Reklam veya ilgi çekmek için hazırlanan içeriklerden tamamen uzak durarak sadece tarafsız ve basın ilke/haklarına uyumlu içerikleri yayınlamak.

Vizyonumuz

Dünya çapında kripto paralar ile ilgili Türkçe olarak kesintisiz haberler sunmak.

Çok daha iyi oranda güven sunarak ”koinbox.net sitesinde bu içerik ve haber yayınlandı ise kesinlikle doğrudur” düşüncesini kullanıcıların aklında yer edinmesini sağlamak.

İlk ve  asıl öncelik gösterdiğimiz konular arasında bulunan tamamen tarafsız, güncel ve basın/yayın haklarına dikkat edilmiş şekilde içerikler sunmak.

Hedeflerimiz Neler?

Koinbox.net yönetim ve editör ekibi olarak her zaman için kullanıcılara sınırsız bilgi kaynağı oluşturmak ve kripto para konusunda bir numaralı internet sitesi olmak.

7 gün 24 saat kripto para haberleri konusunda takip edilen internet sitesi olmak ve bu sırada 7 gün 24 saat boyunca tamamen kesintisiz ve hızlı şekilde okuyucuların rahat görünümlü sayfalar arasında özgürce dolaşmasını sağlamak.

Gelecekte Türkiye’nin en fazla takip edilen alanında lider site olmak.

Bitcoin ve altcoin anlamları ile kripto paraların Türkiye’de daha çok bilinmesini sağlamak.

error: Kopyalama Engellendi!