Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Şimdinin Gücü! Geleceğin Nabzı…

Temmuz 2014 senesine dayanan hikayemizde, Koinbox Dijital Teknolojiler A.Ş olarak 2021 yılında yeni bir yapılanma ile siz değerli kripto para severlerin karşına çıktık. Şirketimiz, Türkiye’de ve Global’de kurumsal bir yapılanma ile birçok alanda hizmet sunan yenilikçi bir girişimin temel yapıtaşıdır. Sonuç odaklı çözümler sunan kuruluşumuz bir çok inovatif girişimi bünyesinde barındırmaktadır.

1 Temmuz 2018 yılında yayın hayatına başlayan haber portalımız en güncel Blockchain, Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Defi, Metaverse ve NFT haberlerini ışık hızıyla, doğru ve tarafsız olarak okuyucularımız ile buluşturmaktadır. Web 3.0 ve Merkeziyetsiz yapıların geleceğin nabzını oluşturacağına inanıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde hizmet sunan haber portalımız “Koinbox.net” basın-yayın ilkeleri ve yayıncılık haklarına sonsuz saygı göstererek, haber niteliğine sahip olan tarafsız her türlü içeriği yayınlamak ve kullanıcılara aktarmak adına maddi kaygılardan uzak olarak kurulmuş bağımsız bir platformdur.

Medya platformumuz, kendini blockchain ekosistemine adamış bağımsız gazeteciler grubundan oluşmaktadır. Kripto Para birimlerinin ve Dijital varlıkların altında yatan teknolojinin geleceği hakkında hiçbir şüphemiz yoktur. Yeni nesil finansal düzenin bir parçası olarak, siz değerli okurlarımız için bu geçişi daha da kolaylaştıracak bir çok yenilik ile karşınıza çıkıyoruz.