Haldane: Bitcoin rezerv para olacak

1 Dakikada Okunabilir


  • Bitcoin (BTC) fiyatında yeni bir takım bazı düşüşler yaşanıyor.
  • 20-30 yıl içinde Bitcoin rezerv para olacak diyor BoE Baş Ekonomist.
  • Kripto para birimlerinin fiyatı ve hacminin azalmasının arkasında çok çeşitli nedenler var.
  • Bitcoin (BTC) fiyatı düşüşü piyasada bazı sorunlara neden oluyor.

İngiltere Merkez Bankası Ekonomisti Andrew G. Haldane, önümüzdeki 20-30 yıl içinde Bitcoin’in rezerv benzeri para olacağına inandığını açıklıyor

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) fiyatı son günlerin düşüş hakimiyetinin altına girdi. Kripto para birimlerinin değerinde son günlerde yaşanan düşüşler arttı ve kripto para yatırımcıları milyonlarca dolarlık satışlara bağlı olarak değer kaybının daha fazla artabilecek olduğu konusunda iddialar olması ve buna bağlı olarak satışların artmasından sonra panik satışlarında başlaması beraberinde ellerindeki kripto paraları satmaya karar kıldılar.

Bitcoin (BTC) fiyatı basın zamanında 7.300 dolar seviyesinde seyrediyor, ancak düşüşün etkisinin uzunca bir süre boyunca devam edebilecek olsa da 6.800 dolara kadar büyük bir düşüş beklenmemesi öneriliyor.

İngiltere Merkez Bankası Baş Ekonomisti Andrew G. Haldane’ye göre, kripto paraların gelecek 20-30 yıl sonra çok iyi durumda olmasının mümkün olabildiği belirtiliyor.

Bay Haldane, [Bitcoin] kripto para biriminin nakit paranın yerini alabileceğini söyledi. Cüzdanlarımızda Bitcoin olması hakkında bile bir şaka yaparak ne kadar ciddi olduğunu gösterdi. Haldane, Bitcoin gelecek 20 veya 30 yıl sonra rezerv para olabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin (BTC) fiyatında düşüşlerin sürmesi beklentisi var.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!