Altcoin Haberleri

Hangi Kripto Para Biriminin Değeri Bir Günde 45 Milyar Dolara Yükseldi?

Kripto para birimleri şu dünyayı büyük bir fırtına ile ele geçirdi. Kripto paraların geleceğin para birimi olacağı düşünüldüğünden dolayı genç yatırımcılar çoğunluğa kripto para sektörüne katılmaya hevesli duruyor. Boğa hareketleri ise kripto para grafiklerinde kolayca görülebilir, ancak hiçbir şey Internet Computer (ICP) yükselişi kadar çılgınca değildir.

Internet Computer (ICP) Nedir?

Internet Computer (ICP) 10 Mayıs 2021’de piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. İlk çıkışından sonraki 24 saat içinde 45 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Bir Amerikan kripto para borsası olan Coinbase kısa bir süre Internet Computer (ICP) kripto parasını listeledi. Şu anda Internet Computer (ICP) Bitcoin, Ripple, Dogecoin ve Ethereum gibi deneyimli isimlerle çevrili en büyük ilk onkripto para listesinden dokuzuncu sırada.

Internet Computer (ICP) kullanıcıların yazılım oluşturmasını ve içerik oluşturmasını sağlayan yeni bir dijital varlık sunmayı amaçlamaktadır. Bugün, bir kişi internette bir şey yayınlamak istiyorsa, en yaygın seçenekler Facebook veya Amazon gibi büyük teknoloji devleridir veya Google veya Microsoft gibi bir bulut şirketine kaydolmaktır. Internet Computer (ICP) bu büyük oyunculara olan bu bağımlılığı azaltmayı ve bağımsız veya daha faydalı fikirler için yeni bir nefes alma alanı yaratmayı amaçlamaktadır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Tecrübeli isim Binance Coin fiyatının 13 günde nasıl %55 arttığını açıkladı!

Internet Computer (ICP) Nedir?

Internet Computer (ICP) Ne Yapıyor?

İlginç bir şekilde, Internet Computer (ICP) Ethereum gibi akıllı sözleşmelerden yararlanıyor ve yükseliş eğilimini sürdürmeye çalışıyor. Akıllı sözleşmeler, sözleşmenin şartlarını uygulamak için bir işlem sırasında verileri bağımsız olarak yürütebilir, kontrol edebilir veya güncelleyebilir. Bu nedenle, tüm eylemler otomatiktir ve herhangi bir müdahaleye gerek yoktur.

Internet Computer (ICP) projesinin arkasındaki Dfinity’nin baş bilim adamı Dominic Williams:

İnsanların geleneksel bilişim teknolojilerini terk etmesini, tüm sistemleri ve hizmetleri akıllı sözleşmelere taşımasını istiyoruz.

Internet Computer (ICP) fiyatı duygusal hareketler yüzünden bir gün içinde artmış gibi görünebilir. Ama bu hiç de doğru değil. Proje, Zürih merkezli kâr amacı gütmeyen kuruluş Dfinity tarafından geliştirilen beş yıllık çalışmanın tamamlanması ile ortaya çıktı. Ayrıca Andreessen-Horowitz ve Polychain Capital dahil olmak üzere birçok etkileyici Internet Computer (ICP) projesini destekliyor.

Internet Computer (ICP) projesi geçen hafta sonlarında Enso Finance (merkezi olmayan bir borsa), Distrikt (profesyonel sosyal ağ), Fleek (merkezi olmayan web için altyapı) ve Origyn (lüks varlıklar için bir platform) dahil olmak üzere birden fazla ekosistem şirketi ile birlikte başlatıldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  1 Dolar’ın Üstüne Çıktı! Cardano (ADA) Yükselmeye Tam Gaz Devam Ediyor

Projenin web sitesi, Internet Computer’ın “kamuya açık İnternet’in işlevselliğini genişletmeyi hedeflediğini, böylece arka uç yazılımı barındırmayı ve bunu küresel bir bilgi işlem platformuna dönüştürmeyi” amaçladığını söylüyor. ICP kripto parasının benzersiz bir özelliği de ağdaki işlemleri onaylayan Zincir Anahtar Teknolojisidir. Akıllı sözleşmelerin güncellenmesi yalnızca birkaç saniye sürer ve böylece ICP bir cep telefonu veya akıllı saat gibi çeşitli cihazlarda kullanılabilen ölçeklenebilir bir seçenek haline getirir.

dfınıty

Internet Computer (ICP) Geleceği

Internet Computer (ICP) canlandırıcı bir şekilde yeni bir kullanım durumu sunarken, Dfinity’nin blok zinciri için asıl zorluk en üst sıralarda kalmak ve oynaklığın ortasında yerini, piyasa değerini ve ticaret fiyatını korumaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu