Anasayfa NFT Havayolu Devi, NFT Sadakat Programını Hayata Geçirdi!

Havayolu Devi, NFT Sadakat Programını Hayata Geçirdi!

NFT

Havayolu devi Lufthansa, Polygon Network üzerinde NFT sadakat programını başlattı.

Havayolu Devi, NFT Sadakat Programını Hayata Geçirdi!

Lufthansa, Polygon PoS (hisse kanıtı) ağında yer alan benzersiz bir sadakat girişimi olan Uptrip'i tanıtmak için Miles & More ile ortaklık kurdu. Uptrip'e katılan yolcular; standart puan veya mil biriktirmek yerine, gerçekleştirdikleri her yolculuk için NFT ticaret kartları alıyorlar. 

Bu dijital kartlar, Lizbon veya New York gibi destinasyonları vurgulayan şehir merkezli temalardan Airbus A320 veya Boeing 747 gibi uçak modellerine ve hatta yılbaşı gecesi uçuşları veya Kuzey Kutbu üzerinden rotalar gibi özel etkinliklere kadar çeşitlilik gösterebilir.

Kullanıcılar için Benzersiz Ödüller Var

Her koleksiyon farklı kartlar gerektiriyor ve tamamlandığında business lounge kuponları, ücretsiz miller ve sık seyahat eden yolcu statüsü kilitlerinin açılmasını içeren benzersiz ödüller sunuyor.

Hem Apple Store hem de Google Play'den indirilebilen platform, kullanıcıların NFT'lerini yönetmek ve bunlarla etkileşime geçmek için MetaMask gibi kişisel dijital cüzdanlara bağlanabilmelerini sağlıyor.

Havayolu Devi, NFT Sadakat Programını Hayata Geçirdi!

Tanıtımından bu yana Uptrip, 20.000 kullanıcıyı aşan kayıtlar ve 200.000'den fazla ticaret kartının dağıtımı ile dikkatleri üzerine topladı.

Swiss International Air Lines ve Austrian Airlines gibi havayolu şirketleriyle ortaklık yapan Lufthansa'nın toplam 38 milyondan fazla üyeye sahip geniş bir Miles & More kullanıcı tabanını denetlediğinden bahsetmeye bile gerek yok.

Avrupa'nın en büyük havayolu grubu, halihazırda Polygon ağını kullanan on binlerce merkezi olmayan uygulamaya ve Adobe, Stripe ve Robinhood gibi büyük şirketlere katılıyor.

Havayolu Devi, NFT Sadakat Programını Hayata Geçirdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan