Anasayfa Altcoin Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Altcoin

Gelecek yıl önemli ölçüde değer kazanması beklenen altcoin'ler hangileridir? Ayrıntılar burada...

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Kripto para piyasasındaki son dalgalanmanın ortasında içinde bulunduğumuz an, 2024 yılında önemli yatırım getirileri elde etmeye hazır altcoin'leri belirlemek için ideal bir fırsat sunuyor. İşte o altcoin'lerden bazıları...

Solana (SOL)

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Solana (SOL), geçtiğimiz haftalarda en güçlü performans gösteren varlıklardan biri oldu ve fiyatında önemli bir artış yaşayarak 30 gün içinde yüzde 115,36 gibi etkileyici bir değer kazandı.

Bu değer artışı, Mayıs 2022'den bu yana ilk kez değerini 60 dolar eşiğinin üzerine çıkaran olumlu duyarlılığa ve Kasım 2022'den bu yana SOL topluluğundan gelen en büyük olumlu duyarlılık artışına bağlanıyor.

Gerçekten de devam eden rallinin ortasında kripto para birimi, piyasa değeri bakımından altıncı sıraya yükseldi. SOL, hem FTX varlıklarının sürekli olarak boşaltılmasından hem de kâr arayışında olan yatırımcılardan ve traderlardan gelen aşağı yönlü baskıya güçlü bir şekilde direndi. Bu, SOL'un dayanıklılığı ve gelecekteki olumlu performansı için bir başka argümandır.

Avalanche (AVAX)

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Etkileyici iş hacmi ve sağlam güvenlik özellikleriyle tanınan merkeziyetsiz uygulama (Dapps) ve blockchain platformu Avalanche (AVAX), genişleyen merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe hızla önemli bir oyuncu olarak ortaya çıkıyor. Bu sektörün büyümeye devam etmesi, önümüzdeki yıl boyunca Avalanche'ın fiyatının artmasına katkıda bulunabilir.

Bir önceki hafta AVAX, fiyatında yüzde 23,68 oranında kayda değer bir fiyat artışına tanık oldu. Bu yukarı yönlü hareket, yatırım bankacılığı devi JPMorgan'ın blockchain bölümü Onyx ile Apollo Global arasında Avalanche blockchain'den yararlanan bir kavram kanıtını tanıtmak için ortak bir girişimin duyurulması ile aynı zamana denk geldi.

Bu gelişmeler, finans sektöründeki tanınmış devlerle ortaklıklar kuran bu dijital projenin önemini ve taahhüdünü vurgulamaktadır. Bu tür iş birlikleri, önümüzdeki yıl kripto para birimi için potansiyel olarak kazançlı getirilere dönüşebilir.

Polygon (MATIC)

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir!

Kendisini diğer blockchain'lerdeki yüksek işlem ücretlerine pratik bir çözüm olarak konumlandıran Polygon (MATIC), hızlı işlem işlemesiyle bilinen bir Layer 2 ölçeklendirme platformu olarak öne çıkıyor. Giderek artan sayıda geliştiricinin projelerini Polygon üzerinde oluşturmayı tercih etmesiyle birlikte platformun önemi daha da artmaya hazırlanıyor. Bu da potansiyel olarak MATIC'in POL token değiştirilmesine yol açacaktır. 

Polygon'un Proof of Stake (PoS) sistemi 15 Kasım'da 6,17 milyon işlem gerçekleştirerek, kurucu ortak Sandeep Nailwal'ın bir gönderisinde vurgulandığı üzere Ekim 2021'den bu yana en yüksek günlük işlem hacmine ulaştı.

Bu performans, özellikle Eylül ayındaki negatif yılbaşından bugüne büyümeden mevcut yılbaşından bugüne yüzde 6,02'lik pozitif değişime ve ufuktaki olası kazançlara bakıldığında, tokenin olumlu hissiyatının ve artan yatırımcı iyimserliğinin altını çiziyor.

Kaynak: Finbold

Hazır Olun: 2024 Yılında Bu 3 Altcoin Patlama Yapabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar