Altcoin Haberleri

Haziran 2021’de Alınabilecek En İyi 10 Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası, geçen hafta yaşanan büyük çöküşün ardından bir düzeltme sürecinden geçiyor. Çin’in kripto para birimlerini yasakladığının duyurulmasıyla birlikte, Bitcoin ve birçok önde gelen kripto para %30’un üzerine düştü ve yeni yatırımcılar için bir yatırım penceresi açtı.

Piyasa düzeltmesinden yararlanmak istiyorsanız, işte bu hafta satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimleri.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC)

Polygon Polygon, kendi hattındaki diğer kriptolara kıyasla piyasadaki düşüşten iyi bir şekilde toparlanıyor. Geçen hafta %40’a kadar değer kaybettikten sonra, fiyat son 24 saatte %17,3 artarak MATIC şu anda en çok kazananlardan biri haline geldi.

  • Polygon fiyatı bugün: 1,41 dolar

Stellar (XLM)

Stellar (XLM)

Piyasanın çöküşü sırasında bir miktar dalgalanmanın ardından Stellar son 24 saatte %13,9 arttı. Geçen haftanın düşüş ortalaması %38.6 iken, yatırımcılar gözlerini bu uygun fiyatlı kripto para birimi yaklaşık olarak %1.3 büyüme kaydettiği için tercih ediyor olabilir.

  • Stellar fiyatı bugün: 0,44 dolar
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! SushiSwap (SUSHI) son haberlerden toparlanamıyor

Maker (MKR)

Maker (MKR)

Maker’ın fiyat dalgalanması tutarlıdır, bu da MKR’yi kısa vadeli yatırımcılar için iyi bir seçim haline getirir. Maker 2017’de listelendikten sonra 8 ay içinde 300 ABD dolarını geçti ve bir yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,773 ABD dolarına ulaştı. Bu, Bitcoin ve Ethereum’dan daha yüksek olan %7000’in üzerinde bir artış anlamına gelir.

  • Bugün Maker fiyatı: 3.008.50 dolar

Tether (USDT)

Tether (USDT)

Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırıldığında, Tether sabit bir kripto para olarak belirlenmiştir. Böyle bir kripto paranın sunduğu değer tutarlılığı, kullanıcıların Tether’i satın almalarına izin verir ve ertesi günde veya sonraki ay fiyatın 1 ABD Dolarına eşit olacağı rahatlık sunar.

  • Tether fiyatı: 1 dolar

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB)

Piyasadaki en yüksek piyasa değerli beş kripto para biriminden biri olan Binance Coin fiyatı büyük ölçüde düştü. BNB %15’lik bir düşüşten sonra yükselip yerleşmeden önce piyasa çöküşünden etkilendi. Ancak bu fiyat düşüşü, yatırımcıların Binance Coin’i satın almaları ve elinde tutmaları için büyük bir pencere açıyor çünkü piyasa değerine göre BNB büyük bir potansiyele sahip.

  • Binance Coin fiyatı bugün: 277 dolar
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple, Mısır ve BAE için Hayati Önem Taşıyor

Ripple (XRP)

Ripple (XRP)

Ripple’ı piyasa sonrası çöküş senaryosunda satın almanın ve tutmanın ana nedenlerinden ikisi, ana akım finans kurumları tarafından güvenilmesi ve ödemeleri basitleştirme amacıdır. Ayrıca, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 ABD dolarına ulaştıktan sonra büyüme potansiyeli gösteren en uygun fiyatlı kriptolardan biridir.

  • Ripple fiyatı bugün: 0,83 dolar

DASH (DASH)

DASH (DASH)

Hızlı işlemler ve işlem anonimliği ile piyasadaki en gözde gizlilik odaklı kripto para birimlerinden biri olan Dash, iyi bir pazar siciline sahiptir. 2017 yılının başında 10 dolar yatırım yapmış olsaydınız, o yıl Aralık ayına kadar yaklaşık 1.500 dolara sahip olurdunuz. Bu, bir yılda %14.900’lük bir büyüme oranıdır. Piyasanın çökmesinden sonra, DASH toparlanmaya çalışıyor.

  • Dash fiyatı bugün: 166.19 dolar

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE)

Pek çok eleştirmen ve takipçi Dogecoin’in bir kült haline gelmesine neden olduğu için artık DOGE herkesin listesinde yer alan bir kripto paradır. Pazar çöküşünden önce bir büyüme çılgınlığındayken, Dogecoin yavaş ama emin bir şekilde tekrardan eski yerine geri dönüyor. Elon Musk’ın tweet’lerine duyarlıkta Dogecoin’i ilgi odağı haline getirdi. Fiyat daha da düştüğü için, şimdi bu şaka odaklı kripto paraya yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir.

  • Dogecoin fiyatı bugün: 0,3112 dolar
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum fiyatı %2 değer kaybetti

Cardano (ADA)

Cardano (ADA)

Cardano, potansiyelini daha fazla yatırımcının görmesini sağlayan piyasa çöküşü sırasında şaşırtıcı derecede istikrarlıydı. Dün sadece %2 düştükten sonra, şimdi insanları yatırım yapmaya davet eden bir değere sahip.

  • Cardano fiyatı bugün: 1,45 dolar

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin’in bölünmesinin bir sonucu olarak doğan Bitcoin Cash uzun zamandır yatırımcıların favorilerinden biriydi. Son 24 saatte BCH %1,20 düştü. Piyasa çöküşünden sonra iyileşen Binance, Bybit ve FTX gibi en iyi borsalar BCH’yi en çok kazananlar arasında derecelendiriyor.

  • Bitcoin Cash fiyatı bugün: 607 dolar
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu