Anasayfa Altcoin Hazırlık Başladı! Bu Altcoin'de Airdrop Duyurusu Heyecan Yarattı

Hazırlık Başladı! Bu Altcoin'de Airdrop Duyurusu Heyecan Yarattı

Altcoin

Binance listelemesi yaklaşırken NFPrompt (NFP) ekibi, 27 Aralık'ta airdrop başlatmaya hazırlanıyor.

Hazırlık Başladı! Bu Altcoin'de Airdrop Duyurusu Heyecan Yarattı

NFPrompt (NFP) ICO'su yayında ve 27 Aralık 2023 Çarşamba günü büyük bir kapanış bekleniyor. NFP ICO'nun kapatılmasının ardından token, Çarşamba günü Binance borsasında listelenecek.

Ekip, aynı gün kripto meraklılarının ücretsiz token ödülleri kazanmalarını sağlayacak bir airdrop düzenlemeye karar verdi. NFP destekçileri, bir UGC platformu olan NFPrompt'un özelliklerini denedikten sonra X platformunda heyecan yarattılar.

NFPrompt web sitesinde bir kişi, NFT'ler ya da NFPrompt ekibi tarafından adlandırıldığı şekilde NFP'ler oluşturulabilir. Platform, düşüncelerinizi sanat eserine dönüştürmek için yapay zekâyı kullanıyor. NFP'ler, dijital para birimleri aracılığıyla ödeme kabul edilerek satılabilir.

NFP, Binance Borsasında Listelenecek

Kullanıcıların 20 Aralık TSİ 03.00'da başlayarak bir hafta boyunca NFP token toplamak amacıyla BNB, FDUSD ve TUSD'lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekleri bildirilmiştir. 

NFP'nin resmî olarak Binance'de ticaret için listelenecek olması nedeniyle NFP Binance Launchpool'un Çarşamba günü sona ermesi planlanıyor. Launchpool'un toplam ödülleri 110 milyon NFP tokenına ulaşıyor. Fakat tüm staking seçenekleri için günlük ve saatlik ödül limiti belirlenmiştir.

Hazırlık Başladı! Bu Altcoin'de Airdrop Duyurusu Heyecan Yarattı

NFP Airdrop'u

NFP ekibi, Binance listelemesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde Çarşamba günü ikinci sezon token airdrop'unu başlatmaya hazırlanıyor. Üstelik airdrop katılımcılarına 100 milyon token ödül verileceğini de belirtmekte fayda var. Fakat uygun olabilmek için gerçek bir NFP destekçisi olmanız gerekir. Uygunluk kriterleri şunları içerir:

  • OAT Kampanyası veya Discord etkinlikleri gibi etkinliklere katılım değerlendirilecek.
  • Cüzdan etkinliği izlenecek.
  • NFPrompt'ta sosyal etkileşimin yanı sıra dikkate değer NFT yaratımlarının olması gerekecek.
  • Cüzdan sybil işlemlerine izin verilmeyecek. 

Yaklaşan airdrop ve Binance listelemesinin yanı sıra NFP yaratımları sosyal medyada heyecan yarattı. Şu anda NFP, birçok kullanıcının yapay zekâyı kullanarak dijital sanat eserleri oluşturmak için yaratıcılıklarını kullanması dolayısıyla X'te trend olan bir konudur. Kullanıcılar, ayrıca NFT sanat eserlerini satmaya da karar vermişlerdir.

NFP Token Ekonomisi

Toplam NFP arzı 1 milyar tokendır. Bunun yüzde 11'i Binance Launchpool'a ayrıldı. Yüzde 10'u ise ilk airdrop yoluyla dağıtılacak.

Daha sonra tokenların yüzde 10'u yatırımcılara tahsis edilecek ve NFPrompt ekibi yüzde 15'lik pay alacak. Ayrıca, kalan yüzde 54'lük kısım büyüme ve hazine fonlarına tahsis edildi. 

Kaynak: CoinGape

Hazırlık Başladı! Bu Altcoin'de Airdrop Duyurusu Heyecan Yarattı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik