Coin Rehberi

Helium (HNT) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Helium (HNT) Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan ve blok zincirle çalışan bir ağdır. Helium (HNT) ağındaki düğümler, kablosuz ağ geçidi ve blok zinciri madencilik cihazlarının bir kombinasyonu olan Hotspot olarak adlandırılır. Bu düğümleri işleten kullanıcılar paltformun yerel kripto para birimi Helium (HNT) madenciliği yapar ve Helium (HNT) ödülleri kazanır.

Helium (HNT) kripto para birimine ek olarak Helium (HNT) ağının kullanıcıları değiştirilemez ve bireysel kullanıcıların kendilerine bağlı olmayan Data Credits adı verilen ayrı bir token ile işlem ücretlerini öderler.

İlgili İçerik: Helium (HNT) Yorum ve Tahminleri 2021

Helium (HNT) Hangi Ülkenin?

helium

Helium (HNT) hiçbir ülkenin değildir. Helium (HNT) arkasında bir şirket ve 3 kurucu isim bulunmaktadır. Bu kişilerin dünya genelinde herhangi bir ülke ve hükumet ile bağlantısı yoktur. Helium projesinin ve HNT kripto para biriminin ana hedefi IoT teknolojileridir.

İlgili İçerik: Helium (HNT) Hangi Borsalarda Var?

Helium (HNT) Sahibi Kim?

Helium (HNT) projesinin üç kurucu ortağı vardır. Helium (HNT) Amir Haleem, Shawn Fanning ve Sean Carey tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Amir Haleem, aktif bir eSpor ve oyun geliştirme geçmişine sahiptir. Buna karşın Shawn Fanning, 1990’ların sonlarında ilk ana akım eşler arası (P2P) internet hizmetlerinden biri olan müzik paylaşım hizmeti Napster’ı geliştirmesiyle tanınır. Sean Carey, Helium’dan önce PayPal tarafından satın alınan reklam optimizasyon firması Where’i içeren birden fazla startupda role sahiptir.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Helium (HNT) ekibi artık şirketin “radyo ve donanım, üretim, dağıtılmış sistemler, eşler arası ve blok zincir teknolojileri” konusunda deneyime sahip olduğunu söylediği çeşitli üyelerden oluşuyor.

hnt

Helium (HNT) Ne Zaman Çıktı?

Helium (HNT) ana ağı Temmuz 2019’da çıktı. Helium projesi aslında 2013’te kurulmuştur. Projenin hedefi, ilk kurulduğundan beri mevcut altyapıdaki yetersizlikleri belirleyerek geleceğin Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini hazırlamaktır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün