Kripto Para Haberleri

Hifi Donuts, Kripto Para ile Ödeme Almaya Başladı

Portland’da çalışmalarını sürdüren bir donut dükkanı, kripto paralar ile ödeme alabileceğini duyurdu. Bunu bir uygulama aracılığı ile yerine getireceklerini dile getirdiler. Bu haberlere artık şaşırmıyor ve tam aksine mutlu olduğumuzu da belirtmek istiyoruz. Bir donut dükkanının bile dijital para ile bu denli ilgileniyor olması ve bu konuda devrim niteliğinde bir adım atıyor olması gerçekten özel bir gelişme

Melissa Selvon ismini artık daha sık duyacağınızı düşünüyoruz. Bu işletmenin sahibi olan Melissa, insanlara istedikleri gibi ödeme yapabilme imkanı sunuyoruz dedi. Dijital varlıkların her geçen gün daha fazla işletme tarafından kabul görmesi ve bu şekilde gündeme gelmesi gerçekten harika bir olay.

Büyük kurum ve şirketlerin yanı sıra bu tür küçük işletmelerin adım atıyor olması da dijital paralara ne denli önem verildiğini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Her geçen gün daha fazla yatırımcı ve işletme sahibi bu para birimleri ile yakından ilgileniyor ve aslında bu para birimlerine ne kadar çok güvendiklerini de gösteriyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance 50 Kat Kaldıraç ile Compound Sürekli Vadeli İşlemleri Ekledi

Küçük İşletmeler de Bu Furyaya Katıldı

Ülkemizde de dijital varlık ile ödeme alan işletmeler var ve Kahramanmaraş bunun en güzel ve hatta en keyifli örneklerinden bir tanesidir. Bir gözleme dükkanının kripto para ile ödeme kabul etmesi gerçekten güzel bir gelişme. İnanıyoruz ki yakın gelecekte dünya genelinde bu işletmelerin ve yatırımcıların sayısı belli oranda artacaktır.

İnsanlar dijital paralara güvenmeye başladıkları andan itibaren piyasya gösterilen ilgi de artmış durumda. Artık küçük işletmeler de bu furyaya katıldı ve her geçen gün yeni bir işletme hakkında haber yapıyoruz.

Bitcoin elbette bu aşamada en önemi varlık ancak dogecoin ya da litecoin ile ödeme alan işletmeler de var. Alt koinler de bir hayli ilgi görüyor ve gösterilen ilgi günden güne artıyor. Portland’da faaliyetlerini sürdüren bu donutçu da en güzel örneklerden bir tanesidir. Geleceğin para birimlerine güvenmeye devam ediyor ve desteğimizi sürdürüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu