Coin Rehberi

Holo (HOT) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Holo (HOT) blok zincir kullanmadan merkezi olmayan uygulamalar (dApp) geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulmuş eşler arası dağıtılmış bir platformdur. Holo’un (HOT) amacı, daha geniş internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar arasında bir köprü görevi görmektir. Bu uygulamalar Holo ağ katılımcıları tarafından internette barındırıldıkları için herkes için kolayca erişilebilirdir.

Holo ağı, aktif olarak test edilmekte olan ve hizmetleri için ana bilgisayarlara ödeme yapmak için bir muhasebe sistemi görevi görecek olan HoloFuel adlı bir token kullanıyor.

İlginizi Çekebilir: Holochain (HOT) Nedir? Nasıl Alınır?

Holo (HOT) Hangi Ülkenin?

holo

Holo (HOT) dünya genelinde hiçbir ülkenin ve hükumetin sahip olmadığı bir projedir. Ne kadar blok zincir kullanmayan bir sisteme sahip olsa da Holo (HOT) hiçbir ülke ya da hükumet tarafından kurulmamıştır ya da finanse edilmemiştir. Bu yüzden Holo (HOT) projesinin herhangi bir ülkeye ait olmadığını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Holo (HOT) Hangi Borsalarda Var?

Holo (HOT) Sahibi Kim?

Holo (HOT) her ikisi de deneyimli sözleşme kodlayıcıları olan Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından kuruldu. İkili, Holo (HOT) projesine ilk olarak Aralık 2016’da gelecekteki bir P2P ekonomisine güç sağlamak için tasarlanmış bir araç ve teknoloji geliştiricisi olan MetaCurrency Projesi’nin bir parçası olarak başladı. Holo (HOT) kısmen, kurucuların daha önce üzerinde çalıştığı DApp’ler için işbirlikçi bir P2P çerçevesi olan Ceptr’den sonra modellenmiştir.

Arthur Brock, 100’den fazla alternatif para birimi çözümü de dahil olmak üzere topluluk oluşturma araçları geliştiren bir şirket olan Geek Gene’nin kurucusu olarak alternatif para birimi sistemlerini kodlama konusunda deneyime sahiptir. Aynı zamanda sosyal girişim Emerging Leader Labs’in kurucu ortağı ve açık kaynaklı eğitim “başlangıç ​​seti” Agile Learning Centers’ın kurucusudr. Mart 2019’da Arthur Brock, Yeni Zelanda merkezli Edmond Hillary Bursu’nun bir üyesi olarak seçildi.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Eric Harris-Braun 1988’de tam zamanlı programlamaya başladı ve eşler arası iletişim yazılımı geliştiricisi Glass Bead Software’in kurucusu ve aynı zamanda Arthur Brock ile birlikte Emerging Leader Labs’ın kurucu ortağıdır. 2003 yılında, serbest çalışan bir yazılım geliştirme ve danışmanlık firması olan Harris-Braun Enterprises’ı kurdu. Ayrıca Schumacher Yeni Ekonomi Merkezi’nin danışma kurulunda görev yaptı.

hot

Holo (HOT) Ne Zaman Çıktı?

Holo (HOT) 2018’de piyasaya sürüldü. Projenin çıkmasından kısa bir sonra HoloFuel için kullanılabilecek ERC-20 tokeni “HOT” piyasaya çıktı. Holo (HOT) hala geliştirme aşamasındadır ve 2021 yılının sonuna kadar açık alfa ve beta testleri tamamlanacak. Bu testler tamamlandıktan sonra Holo (HOT) resmi olarak piyasa çıkacak.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün